1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Yılbaşında Kimler Neler Yapıyor?

'Özel Günler' forumunda Betül tarafından 17 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Betül

Betül Süper Üye+

Ayy yılbaşı dekorasyonunu gördükçe içimi bi güzel his kapladı bu sene :) Öyle süs püs olaylarına pek girmezdik yılbaşlarında ve dışarı çıkmayı tercih etmedik hiç. Şimdi evli olarak geçireceğimiz ilk yılbaşı olacak bu :) öyle kararsızım ki ilk başta hayalim başbaşa evde olmak evi yılbaşı konsepti ile süslemek,güzel yemekler,aparatıfler yapıp eşimle evde olmak ama kayınvalidemler bu duruma çok alinacaktır eminim o yüzden ne yapabilirim bilmiyorum hiç , onlara gitsek gecede onlarda kalacağız.
    siz yılbaşında neler yapıyorsunuz , kimler nereye gidiyor , planlar nedir anlatın bakalım ?
    @Seda @Aylin @Ezgi @Bihter @lülü @mldfyz @GulGrnc @Nerec @Glsrnysf @Deniz Medine @Hnfee @nurnevesta @FATMA AHMET @ayşenn ve herkess

2. cannsss

cannsss Aktif Üye+

hiçbir fikrim yok ama nişanlım bir sürpriz yapar diye umuyorum :)

3. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

Bizim de evli olarak kutlayacağımız ilk yılbaşı bu :) ve ben de çok kararsız ım. Dışarı çıkıp vur patlasın çal oynasın seklinde mi geçirsek yoksa evde başbaşa mi olsak :) yoksa bi cunda kacamagi mi yapsak :p bakalım daha net bi plan yok ortada :D

tuğbabenli bunu beğendi.
  4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Yılbaşında dışarıda olmak sıkıntılı oluyor araba kullanmak vs. O yüzden evde başbaşa geçirmeyi tercih ederiz yıllardır. Ama belki bu yıl değişiklik yapıp kuzenleri bize çağrıp bir organizasyon yapabilirim :) Henüz plan yapmadık bakalım yapınca güncellerim yorumu ;)

Bence sizin de ilk yılbaşınız, kim bozulur kim alınır demeden planınızı yapıp uygulamanız gerekir. Sonuçta siz de artık 2 kişilik bir ailesiniz söz hakkı sizde ;)

melodika, tuğbabenli ve yeni_gelin bunu beğendi.
  5. Betül

Betül Süper Üye+

Bende öyle düşünüyorum , henüz konusu hiç geçmedi zaten aramızda ama benim içim içimi yiyor nedense çok pimpirik olduğum için :) kesinleşince bende güncelleme yapacağım ..

6. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Gecen sene esim aksam vardiyasinda oldugu icin (gece 1e dogru geliyor) uzun uzun hazirlanmistim yemekler mezeler giyinmeler suslenmeler:p ilk yilbasimiz diye bas basa olalim istemistim bende ama disari cikmadik cunku yilbasinda ozellikle pek guvenli olmuyor evde cok guzel eglenmistik:p bu senede aksam vardiyasina denk geliyor o yuzden muhtemelen yine bas basa olacak ama eger arkaslarimiz toplanir ise belki yanlarina gideriz diye konusmustuk yani bende durumumu guncellerim son zamana dogru:p

7. melisgelin

melisgelin . YASAKLI

Bu yilbasinda nisanlim ve iki arkadasimizla beraber uludagda olacagiz rezervasyonumuzu yaptirdik bile :asik biz yılbaşında evde olmaktan ziyade disarda gecirmeyi daha cok seviyoruz zaten normalde hep evdeyiz ailelerimizle beraber o yuzden ozel gunlerde baska mekanlarda olmak daha cazip geliyor cunku cok guzel organizasyon yapan yerler oluyor tavsiye ederim yılbaşında disarda olmanizi :) aileler alinmaz bence genc ve yeni evlisiniz baska sekilde gecirmek sizin icin daha farkli olabilir

yeni_gelin bunu beğendi.
  8. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

Geçen sene biz restoranda müzikli eğlence şeklinde bir yerde yılbaşına girdik güzeldi :) o zaman babam bilmiyordu
    evden abimlerle gezcem diye cıktık herkes ayrı mekanlarda takıldı sonra eve birlikte girdik :D :D sevgilik dönemimizde
    ilk defa yılbaşını birlikte geçirmiştik :D :parti:parti şuan bir planımız yok olursa güncellerim :)

melisgelin bunu beğendi.
  9. Hnfee

Hnfee Uzman Üye+

Valla canım geçen yılbaşında annemler gelmişti geç olmadan annem babamı ve kardeşimi kaldırdı hadi gidiyoruz yeni evli onlar diye :D Yalnız sayılırdık yani oturduk başbaşa :) Bu sene de baş başa oluruz muhtemelen. Dışarıya çıkmayı pek sevmiyorum yılbaşında. Ama dediğin gibi eve bi yılbaşı havası vermek güzel olabilir :)

yeni_gelin ve Betül bunu beğendi.
  10. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Ben buyuk ihtimal nöbette olacağım için birşey yapamam herldr :(

11. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

bizimde birlikte ve evli olarak geçireceğimiz ilk yılbaşımız :sevimli eşim otele gidelim demişti ama belli bir şey de yok ortada.. geçenlerde düşündüm acaba bizim evde bütün aileyi toplayarak samimi sıcak bir yılbaşı geçirsek daha mı iyi olur diye:rolleyes: bu teklifi henüz eşime sunmadım bir de onun fikrini alayım okey verirse sanırım bu sene ailecek bizdeyiz:kazandim

bence kayınvalidengil alınmaz betülcüm:) sonuçta siz artık ayrı bir aile ve yeni evli genç bir çiftsiniz düşünceleriniz,planlarınız olabilir.. isterseniz tüm aileyi çağırırsınız isterseniz başbaşa kutlarsınız.bence bu şekilde düşünüpte çok takılma bu konuya:*

12. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Yılbaşı demek anneciğimin doğum günü demek :asik henüz net değil ama ailece dışarıda olabiliriz yada evde ama kalabalık oluruz büyük ihtimalle :) Alışmışım küçüklükten beri kalabalık geçirmeye kuzenler aileler falan bu senede kalabalık olur herhalde :melek Henüz netleştiremedik belli olunca mutlaka yazacağım :)

13. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Bekarken yılbaşına özel bir planımız yoktu sıradan bir gün gibi geçerdi :) Bizim de evli ilk yılbaşımız ama ben yine özel bir şey yapmayı düşünmüyorum. Dışarı zaten çıkmayız o kesin ama evde de bir şey yapacağımızı sanmıyorum :)

14. muncuk

muncuk İnci Üye+

Bizim de evli olarak ilk yılbaşımız olacak dışarı falan çıkmayız süs püs olayı da olmaz sanırım evde baş başa oluruz diye tahmin ediyorum bakalım kayınvalidemler gelmezse ya da biz gitmezsekk :)

15. lülü

lülü Uzman Üye+

Canım hiç bir planım yok şuan .eğer eşimle dışarı çıkarsak gorumcemde gelmek isteyecek çünkü geçen yılbaşından beri söylüyor beraber dışarı çıkalım diye bu yüzden hiç bulasmayi düşünmüyorum evde takiliriz ailecek :)

Betül bunu beğendi.
  16. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Forumda pek çok gelinin eşiyle ilk yılbaşı ne güzel :) tabiki yılbaşını fırsat bilen ben kocişle evde başbaşa geçirmek istiyorum :) zaten malum yılbaşında istanbul sokakları pek bi kalabalık bu koca göbikle uzun süre dışarda kalmak benlik değil :) güzel bi yemek abur cubur faslı filan :) daha detaylı düşüneyim güncellerim burayı :)

tuğbabenli bunu beğendi.
  17. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Bende farklı bi heyecan var bu yılbaşına nişanlı olarak gireceğim belki sevgilim gelir belkide ben yanına giderim:asik:asik

melisgelin bunu beğendi.
  18. meryem01

meryem01 Uzman Üye+

Benim de eşimle ilk yılbaşı olcak bizde daha karar vermedik. Biz kayinvalidemle yaşadığımiz için belki baş başa geçireceğimiz bir yer ayarlarız. Bakalım artık plan yaparsak paylaşırım :)

melisgelin bunu beğendi.
  19. mmlke

mmlke Uzman Üye+

bizim de birlikte geçireceğimiz ilk yılbaşı olacak ama eşim de ben de yılbaşını çok önemsemeyiz sıradan bir gün gibi benim için. o yüzden özel birşey yapacağımızı sanmıyorum.

20. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Biz hiç düşünmedik henüz eşim çok sever plan yapardı aslında. Geçen sene masamizi kurup evde vakit geçirmiş son yarım saat böyle varillerde ateş yakılan amatör grupların konser verdiği yılbaşı sokağına inmistik güzeldi sonra hastanelik oldu yediğimiz baliktan:arabeni dışarda eğlenmek istemiyorum ben o karmaşa bana göre değil. Bursa Uludağ hoş olurdu ama soğukta ağlayan insanım kansizliktan. Sıcacık şömine başı yapılacak bir bungalov ev bulmak lazım hadi bakalım bulabiliriz ins

Bu Sayfayı Paylaş