1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Yeni Gelinler Hayat Nasıl Gidiyor?

'Düğün Sonrası Hayat' forumunda Seda tarafından 9 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

2. Kübra

Kübra Aday Üye

Dökelim icimizi :D
    Bugün tam 3 ay oldu 3. ayımız bitti valla su gibi geçti düğünden önce geçmeyen zaman düğünden sonra seller oldu da geciyo:D evlilik güzel bisey düğünden önce"evlendikten sonra görürsün, ailesi simdi iyi davranır, hiç bisey tozpembe olmuyacak" sözlerine çok kafayi taktim ama suan çok mutluyum ve tozpembe hersey tabi suan icin :D ama ne biliyim tozpembeler bitse de mutlulugumuz hic bitmicek gibi yani hic bisey dendiği gibi değil o mutluluk ikimizin belirlediği biseymis başkalarının dediğiyle olan biseu değilmiş:) kimsenin mutluluğu bozulmasın insallah. :) Tam olarak anlatilmiyo ama özet böyle:)

3. merveyksl

merveyksl . YASAKLI

Neredeyse 4 ay oldu cok mutluyum huzurluyum sadece yasadıgım şırnak akcay koyune alışmaya calışıyorum eşim asker oldugu icin mecburi gorev yerimiz surekli esimle birlikte vakit geciriyoruz evliligin oturması için iyi bir sebep diye düşünüyorum 4 senenin sonunda batıdayız allahın izniyle :)sedacım bu konuyu actıgın îcînde tesekkurler :)

Tubaplt, busradem, edasimsek ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  4. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Daha evleneli 1 gün oldu :D Istanbuldaki düğünümüz bitti sırada Malatya da :p ama kocamla uyumak harika :D

5. Seda

Dur o zaman daha anlaşılmaz şöyle en az bir ay geçsin ondan sonra tekrar yorum isterim :D

Mervik, minininap, tugbaduru ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. Seda

Ooooo o kadar oldu mu ya ne çabuk geçiyor zaman :) İnşallah sağ salim gelirsiniz batıya, Allah tüm askerimizi ve polisimizi korusun diyerek söze başlıyorum :) Şehirli bir bayan olarak küçük yerde hatta köyde yaşam nasıl peki? Zorlanıyor musun (bence çok zordur) ? Aileni özleme durumu yok mu :agla

Srplsrky, daisy07, merveyksl ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  7. Seda

Amin canım mutluluğunuz daim olsun <3 Sen değişmezsen onlar neden değişsin ki, bu akılları verenler akıl oyunları farkedildiği için çevresindeki insanlar değişmiştir ama onu farkedemiyor hatayı karşı tarafta görüyordur ;)

Cagla_kznci, bersel, leyli ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. Seda

Tamam kuzum bekliyoruz zamanla anlat <3

bersel, leyli ve atlgnesra bunu beğendi.
  9. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Daha 9 gunluk evliyim evlilikten pek birsey anlayamadim ama esimle birlikte uyuyup onunla uyanmak birlikte kahvalti yapmak cok keyifli :)

Mervik, ordu, semaköken ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  10. merveyksl

merveyksl . YASAKLI

Su gibi zaman geçiyor Köy yasamını az cok bilirim tabi şartları daha zor sevdigim adam yanımda oldugu için cennet gibi geliyor :)bir kötü yanı aile özlemi telefonda hasretimi gidermeye çalışıyorum şimdilik eylülde kismetse istanbuldayız ins canım :)

Seda, tugbaduru, mldfyz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  11. Kübra

Kübra Aday Üye

Oyleydi galiba :) herkes dedi fazla kafayi takma diye olan kendine olur diye oyle de oldu :D düğün stresiyle hic iyi gitmiyo :)

Seda ve leyli bunu beğendi.
  12. leyli

leyli . YASAKLI

Biz evleneli 11 gün olmuş çok mutluyum kocacm çok iyi ve yardımcı oluyor işlerde iyi gidiyor alışıyorum sadece ailemi özlüyorun

Yaskaa, mmkaraıslı, Seda ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  13. Gamzecyc

Gamzecyc Aktif Üye+

Evleneli Sadece 12 gün oldu vee bu evlilik çok güzel Allahım bozmasın inşallah. Alışmaya çalıştığım tek şey yastığımda onuda değiştirdim Tam oldu. Eşimle akşamları sırayla kahve yapmaya bayılıyoruzz herşeyi paylaşmak çok güzel gerçekten. Evlenmeden önce geçmeyen zaman şimdi 5. viteste gidiyorr... :D

elaedadnz, elrur, melek1991 ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  14. glie

glie İnci Üye+

ben evleneli 24 gün olmuş :D alışmaya çalışıyorum çok değişik bir duygu :) ne tam alıştım ne tam alışamadım :)

15. glie

glie İnci Üye+

heheheh olmuş valla yeni baktım :D

16. Esengül

Esengül İnci Üye+

Bugün tam 150 gün oldu :) bu ayın 21inde 5 ay olcak zaman su gibi akıp gidiyo.. şu 150 günde hamilelik atlattm sağlıklı sonuçlanmasada hüzünlü bitse de güzeldi :( çoook mutlu olduğumz vakitlerimizde oldu eşime evime alıştığımı hissediyorum sabah kahvaltısndan tutun akşam yemeğine temizliginden tutun eşimi mutlu etmeye kadar( :) :) burda öğrendiğimz nasıl seksi olunuru uygulamiyo değilim hani :) :) ) herşeyiyle artk piştim diyebilirim :) ailemi özledikce gidiyorum hergün telefonda konuşuyorm rabbime şükür huzurluym mutluyum :)

Seda, minininap ve mldfyz bunu beğendi.
  17. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Evleneli 2.5 ay oldu, evlilik mikemmeeell bişey a dostlarrrrr :)) biz 8 yıldır beraberiz hep bu günlerin hayalini kurduk, ve şimdi o günleri yaşıyoruz her gün bak hayalini kuruyoduk şükürler olsun diyoruz. Şükürler olsun herşey yolunda, gündüzden akşama özlüyorum kocamı, yemek yapmak çamaşır yıkamak evimi temizlemek müthiş zevk veriyo bana. o nefret ettiğim ütüyü yapmak bile :) insan içinde kocamın üstünde yıkayıp ütülediğim şeyleri gördükçe nobel almış gibi gizli bir gurur yaşıyorum. Eskiden sevgiliyken gizli gizli gittiğimiz tatillere özgürce gitmek bile pahabiçilmezz :)
    Yıllardır evliymişiz gibi hissediyorum. 14 gündür yurtdışındaydım şuan Türkiye sınırındayım evimii eşimi köpeğimi düzenimi nasıl özledim anlatamam.. Çok alıştım çünkü. Anne evimi bile yadırgıyorum :)
    Velhasıl yapabileceğim kötü hiçbir yorum yok çok şükür. Allah bozmasın...
    Haa bu aradaa evlenince görürsün diyenlere buradan selamlar.. :)

Ruci, gelinnolmakk, dnz_ ve 14 kişi daha bunu beğendi.
  18. pinarpinar

pinarpinar . YASAKLI

Allah'a şükürler olsun şuan hiç bir sorun yok :dua Evlenmeden önce tanımadığım bir şehre geleceğim için endişeliydim ama sanki yıllardır buradaymışım gibi hissediyorum sanırım buda burada bulduğum huzurdan dolayı... Sağ olsun eşimde şehri öğrenmem için çok yardımcı oluyor e tabi birbirimize daha çok vakit kalsın diye ev işlerinde de :asik

mldfyz ve Seda bunu beğendi.
  19. Ozgercu

Ozgercu Aday Üye

Kızlar bir yıldır nişanlı (ünivrste 1den beri 6yıldır da birlikteyz) iki ay sonra düğünü olacak ve her ama her işimize nişanlımla yetişmeye çalışan biri olarak bu sıralar hazırlık streslernden sıkıntılrdan cok yıpranmıs ve ürkmüş durumdaym, yormlarınızı okudum şükür ki içime su serptiniz bu süreç normaldir umarım inşaallh benm de evlilik adına bole güzel tasvirlerim olur. Hepimize sonsuz huzur ve mutluluk

20. dygysn

dygysn Yeni Üye

evleneli 16 gün oldu başka bir şehre alışmaktayım aslında yanında sevdiğin olunca çok fazlada bilmediğin şehirde olmuşsun çok etkilemiyor insanı ;) eşim vardiyalı çalıştığı için gündüzleri de çok rahat dışarı çıkabiliyoruz şu an kocaelini keşfetme durumundayız EVLİLİK GÜZEL ŞEY yeterli karşılıklı ANLAYIŞ VE SAYGI olsun yetiyor tabiki SEVGİSİZ OLMAZ :)

rreyhan, dnz_ ve mldfyz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş