1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Yeni Gelin Sendromu

'Düğün Sonrası Hayat' forumunda Seda tarafından 19 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. össsgee

össsgee İnci Üye+

herşey zamanla rutine giriyor det etme :)

Tuubabulut bunu beğendi.
  2. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Alerji değilde annemde herşeyden bihaberken kendi ewimde temizlik hastası gbi bişi oldum herşey düzgün olsun temiz olsun derken kendim yamuldum

NeslihanM bunu beğendi.
  3. melodika

melodika Uzman Üye+

Bende iki aylık evliyim :) ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum yemek icin bugün ne pişirsem kısmından yararlanabilirsin menü şeklinde herkes o gün yaptığını söylüyor baktın yine bişey bulamadın başlık acıp bize de sorabilirsin bugün ne pişirsem diye ya da sen ne yaptığını söylersin :) temizlik konusunda ilk başta bende sürekli sil süpür modundaydim ama baktım yine aynı oluyor kendime yüklenmemeye karar verdim insanın gozune gözüne batıyor ama sağlıktan sihatten önemli değil çok takılma bir şekilde atlatılır :)

NeslihanM, Songül5555 ve Tuubabulut bunu beğendi.
  4. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Bende bugn karar verdim eskisi gbi psikopatlık yapmıcam temizlik konusunda eşimlede paylaştım onun pek hoşuna gitmedi ama gribim diye benden kaçmasıda benm hoşuma gitmiyo oyüzden böle tedbir alıcam burda ne pişirsem bölümü olduğunu bilmiyordum normal yemek uygulamalarından bakıyorum orda da adını ilk defa duyduğum yemeklerden menü hazırlıyolar hiç işime yaramıyor

NeslihanM, Songül5555 ve melodika bunu beğendi.
  5. melodika

melodika Uzman Üye+

Yanii grip olmak hoş olmaz eşinin yanına yaklaşamaman da canını sıkar sen kendine özen dikkat et gerisi hallolur gider :) burda anam babam usulü menüler olduğu için hiç zorluk cekmezsin :)

Songül5555 ve Tuubabulut bunu beğendi.
  6. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Şimdi baktım başlıklarada eskiler kalmış hep hareketlendirmek lazım o bölümü buarada teşekkür ederim biraz olsun iyi hissettim kendimi

Songül5555 ve melodika bunu beğendi.
  7. melodika

melodika Uzman Üye+

Ne demek :) kendini daha iyi hissetmene sevindim bende. Başlıkta eski canlilik yok ama olur umarım ;)

Tuubabulut bunu beğendi.
  8. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Başlık nasıl açılıyo ben yeni olduğum için bilmiyorum

melodika bunu beğendi.
  9. melodika

melodika Uzman Üye+

Aktif üye olduğun zaman baslik açabiliyorsun daha çok mesaj ve daha çok beğeniyle kısa sürede olabilirsin :)

Tuubabulut bunu beğendi.
  10. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Başlık aratıp senin yazdığını buldum bana gerek kalmadı bu gidişle aktif olcam gbi geliyor

melodika bunu beğendi.
  11. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

Siz çalışıyor musunuz yoksa ev hanımı mısınız?

Tuubabulut bunu beğendi.
  12. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Hediyelik eşya mağazamız war ihtiyaç olduğunda yada instagram sayfasına foto gerektiğinde dükkana gidiyorum genelde evden instagram sayfamızla ilgileniyorum yarı ew hanımı yarı çalışıyo gbi bişeyim☺️

Bu Sayfayı Paylaş