1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Yemek Takımı Kare Mi Yuvarlak Mi Olmalı

'Çeyiz' forumunda Aylin Mutlu tarafından 10 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Ayşegülemre

Ayşegülemre Aktif Üye+

Kalın porselen daha demode duruyor onun yanında ama kullanışı ve kalitesi de önemli tabi

2. Ayşegülemre

Ayşegülemre Aktif Üye+

3. gsule

gsule Aday Üye

Bu konu benim de hep karşıma cikiyor mağazalarda. Ben de merak ediyorum bir bilen varsa
    sağol canm:*

Ayşegülemre bunu beğendi.
  4. Gülcee

Gülcee Aktif Üye+

Hangisi hoşuna gidiyorsa o derim bende yuvarlak var memnunum

5. nidanur1434

nidanur1434 Yeni Üye

CANIM ben kare aldım karacadan kabartma desenli düz ekru renk çok memnunum kullanışlı renkli mi sade mi ona karar ver bence yuvarlak yada kare gözüne güzel geleni al derim kahvaltı takımım da çiçekli renkli 4 yapraklı yonca şeklinde oda çok kullanışlı

6. Dilano

Dilano İnci Üye+

Ben neyı begenıyorsam bence moda odur senın ıcıne hangısı sınıyorsa bence onu almalısın modası geçer diye düşünme ben bunu istedim diye düşün şahsi fikrim ben kare takım alacagım bana daha çok kare modeller hitap ediyor :)

7. pembebogurtlen

pembebogurtlen Yeni Üye

ben kare aldım canım:*

8. Berum

Berum Yeni Üye

Yuvarlak modellerin daha kullanisli olduguna inaniyorum :asik

9. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Bende kare aldım ve çok beğenerek aldım yuvarlak kullanışlı olabilir ama kare daha şık kesinlikle :D zaten günlük takımlar yuvarlak :)

yeni_gelin bunu beğendi.
  10. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

ben kare istiyordum ordaki satıcı abla kare cabuk kırılır vs dedi benimde yanımda fikir verecek kimse yoktu
    form'ada uye değildim ve yuvarlak aldım :) ama olsunnn ben yeni takımımıda sevdim kiiiii :D
    modeliii deseni bana göreydı :D

melisgelin ve bsyl bunu beğendi.
  11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Modelini görmedik at bakalım nasıl :* :)

12. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Misafir yemek takimim ve 12 kisilik gunluk yemek takimim yuvarlak. 4 kisilik gunluk yemek takimim ve pasta takimim da kare. Hepsinden memnunum bir sorun yasamadim. Benim icin kare veya yuvarlak olmasi şIkligi belirlemiyor. Kemik tozu, sade ve kucuk kibar desenli olan takimlari şIk buluyorum.

13. yaseminbolukbass

yaseminbolukbass İnci Üye+

bende kare mi yuvarlak mı diye tereddüt ederken kare hakkında kullanışlı değil kırılır yıkamada sıkıntı olur diye bir sürü şey duydum bu yüzden karacanın çok beğendiğim helen modelinden vazgeçmek üzereyken yorumları gördüm artık alabilirim :asik:asik

melisgelin bunu beğendi.
  14. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Ben yemek takımı almadan önce kare yuvarlak önemli değil beğendiğimi alırım diye düşünüyordum ama aramaya başlayınca karenin çok daha şık olduğunu farkettim. Ben de misafir için 12 kişilik kare yemek takımı kullanıyorum daha çok yer kaplıyor makine çabuk doluyor falan ama şık duruyor içime siniyor :D Kemik tozu tavsiye ederim çok hafif ve daha sağlam diye biliyorum.

15. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Makineyi kontrol ederek atarsan problem olmaz zaten makineyi kontrol etmeden atarsan yuvarlak da kırılır kare de bence istediğinden vazgeçme ;)

yaseminbolukbass bunu beğendi.
  16. yaseminbolukbass

Kesinlikle daha şık duruyo :asikben anlamam diyen nişanlım bile kare daha şık diyo :kocamangul

tuğbabenli bunu beğendi.
  17. yaseminbolukbass

Aynen canım annemin yuvarlak takımlarını dizerken bile dikkat ediyorum kendi takımlarıma gözüm gibi bakarım :kocamangul:merakli

bsyl bunu beğendi.
  18. olala

olala Yeni Üye

Kare istiyordum ancak çok beğendiğim bir takım yuvarlak olunca onda karar kıldım. Kahvaltıyı kare alarak içimde ukte bırakmadım :cool:

melisgelin ve bride-to-be bunu beğendi.
  19. pembebogurtlen

pembebogurtlen Yeni Üye

Ben kareyi daha şık buluyorum :)

melisgelin ve olala bunu beğendi.
  20. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Kare daha şık görünüyor bence de ama genelde alışılmışın dışında aldığım şeylerden çabuk sıkıldığım için ya da gelip geçici bi moda olabilir diye sürekli kullanacaklarımı yani günlükleri yuvarlak, misafirliklerimi kare takım tercih ettim. İkisinde de hevesimi alayım diye :)

yaseminbolukbass ve melisgelin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş