1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Yaz Tatili Planları

'Balayı - Seyahat' forumunda Ezgi tarafından 18 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Artık balayını atlatmış gelinler olarak bu sene ki yaz tatili planlarınız neler?
    Hangi otelleri tercih edeceksiniz?
    Bu başlık altında toparlayalım.

Biz ramazan bayramı 9 gün tatilini değerlendirip ailem ile Karadeniz turu düşünüyoruz.
    Baş başa deniz,kum, güneş üçlüsü için henüz karar vermiş değiliz.İzmir istiyorum aslında ama önerilere açığım :)

@Seda @Ebru @Sebnem @Esra @Aylin @lülü @mrvchn @türkan @gulakinn @GulGrnc @Mpamuk @atlgnesra

2. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Eşim yeni işine gireli daha 3 ay oldu :( Normalde İzmir ya da Bodrum düşünüyorduk inşallah ayarlarsa izin hemen otelden yer ayırtacağız otelleri de araştırıyoruz, pek umudum yok bakalım :(

3. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

bayram tatilleri bu sene 9 gün ya da hafta sonu kısa tatiller yaparsınız asma yüzünü canımcım :)

GulGrnc bunu beğendi.
  4. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

inşallah ayarlayabiliriz canım bizim şirket en fazla 4 gün izin veriyor bakalım artık :)

5. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Biz balayına antalya ya gitmiştik bu yaz için aynı yer olmasın diye bodruma gideriz diye plan yapıyorduk ama malesef olmayacak planımız. Kızımız gelicek Allah nasip ederse yazın o yüzden istanbuldayız hep:)

6. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Daha tam olarak kesinleştiremedik ama gunluk gezi yapacağız sahil boyundan geze geze nereyi beğenirsek orda duracağız :)

7. lülü

lülü Uzman Üye+

Biz bu sene biyere gidemiyoruz :) nişan- düğün derken eşimin bu yaza hiç izni yok full calışacak+yazın daha yoğun oluyor :) hemde ev aldık onun borcu yaza araba da almayı planlıyoruz o yüzden yaptığımız balayı yanımıza kâr kaldı :D bu sene olmasada öbür seneye bizimde benim ve eşimin ailesiyle trabzon'a gitmek var niyetimiz böyle :)

8. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Bizde ramazan bayrami sonrasi 1 hafta senelik iznimizi kullanip bu sene de basbasa deniz-kum-gunes 3lusu ile bir tatil planliyoruz:p aslinda bodrum mugla izmir geze geze o taraflarda bir otele gitmek istiyoruz ama henuz otele karar veremedik:( antalya tarafina da bakiyoruz belek olabilir mesela onerilere acigim:p arabayla geze geze gitmek istiyoruz ege olsa daha iyi olur tabi cunku balayi icin alanyadaydik heryeri gezmedik tabi simdi arabayla daha cok gezeriz diye antalya da olabilir;)

elaceyda bunu beğendi.
  9. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

bizde eşimle yazın karadeniz turu düşünüyoruz canım :) birde ölüdenize gitmek istiyorum :) ama hiçbirinden hala yer ayırtmadık:eek: insallah yer olurda hepsine gideriz:alkis

10. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Biz normalde mayis ve eylulde fiyatlar daha uygun oldugu icin Antalya ve Bodrum'a gitmeyi planlamistik ama planlar degisti malesef :( Mayista kuzenim evleniyor dugunden sonra gideriz dedik meger haziran basi ramazanmis :bilmiyorumTemmuz basi ablamin dogumu var artik temmuz sonunda falan anca gidebilcez sanirim. Eylulu beklemek istemiyorum :p Tek hakkimiz oldugu icin de Bodrum'dan yana kullanicaz. Gecen bayram ilk kez gittik esimle asik olduk Bodrum'a :asik Tekrar istiyoruz bakalim kismet canim.

11. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Merve seni özlediiiim :(
    Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim diye boşa dememiş ünlü düşünür, söz yazarı ,şarkıcı :D
    Hangi oteli düşünüyorsunuz?

12. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Ezgiii ben de seni ozlediiiim :aglamakliHic konusamiyoruz ki. Ayyy cihanla soyleyip dalga gectigimiz sarki cok guluyorum buna :D Biz Voyage'a kafayi takmis durumdayiz :p Gecen sefer Turkbuku'ye gitmistik simdi Torba'dakini istiyoruz. Erken rezervasyon yaptirabilseydik iyiydi ama olmadi:bilmiyorum Siz de Bodrum'da yasayin bence askinizi :sevimli

13. Aylin

Aylin Süper Üye+

Ben marmaris ötesine gitmedim likya turu istiyoruz. Kaş kalkan patara Saklıkent, Kabak koyu vs. Eşim geçen gün kıbrıs uçaklarına bakıyodu onu da istiyor. Ve haziranda yıldönümümüzde mykonos ve santorini ye gitmeyi planlıyoruz. Plan çok izin yok bakalım neyi sığdırıcaz eşimin izinlerine :)

mrvchn bunu beğendi.
  14. türkan

türkan Süper Üye+

Ben doğurmayı planlıyorum tatlım :D

urbepoyraz, muncuk, gulakinn ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  15. aylinaydi

aylinaydi Uzman Üye+

Ev aldığımız için bu yaz gidemiyoruz biz: ( seneye inşallah marmaris düşünüyoruz :)

16. Aylin

Aylin Süper Üye+

Bu arada ezgimin dediği gibi @Mrstpc , nispet yapar gibi olmasın kızlar ama biz izmirliyiz bize her gün tatil :ada:cool tatil beldeleri 30 dk. akşam bi kumru yiyip geliyoruz alaçatıdan :dans

Mrstpc, elaceyda, Bihter ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  17. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Bi İzmirli de ben varım ama evli Değilim diye mi dışlandııımm :sersem beni de seviin

Aylin bunu beğendi.
  18. bersel

bersel Uzman Üye+

Tatlım yazın ağustos başı gibi doğum yapacağım kısmetse. Öncesinde birkaç günlüğüne de olsa bir yerlere kaçmak istiyorum eşimle. Ama aklım da hiçbir yer yok :(

19. Aylin

Aylin Süper Üye+

Ahahahah gel anam biz onları basalım iyisimii :alkis

elaceyda bunu beğendi.
  20. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Bi İzmirli de ben varım ama evli Değilim diye mi dışlandııımm :sersem beni de seviin
    evet Yaa bak bu fikir acayip güzel Aylin yürü yürü arkandayım:D

Aylin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş