1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Yatak Seçimi

'Ev Dekorasyonu' forumunda gfanatick tarafından 21 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. eylülgelini

eylülgelini İnci Üye+

Hımm genel olarak sorduğum herkes yataş ya da işbir diyor .Bi de hakan sünger-ortosella diye bi marka var birisi de onu önerdi.Teşekkür ederim :)

2. meno88

meno88 Aktif Üye+

merhaba yatak baza başlığımı çok beğenerek Dr.otto dan aldım yatagım yuksek altı sılınebılır sekılde ama sımdı ki yatak odaları yataklar bazalar yerde sızce hangısı kullanıslı hem temızlık acısından hem kullanım acısından fıkrı olan ve kullanan varmı

Nudem bunu beğendi.
  3. meno88

meno88 Aktif Üye+

en kısa sürede atacağım canım :) teşekkür ederim

Nudem bunu beğendi.
  4. meno88

meno88 Aktif Üye+

tamamdır :*

5. ayco

ayco Aday Üye

Arkadaslar yatak basligimi aldim smdi baza ve yatak alicam ama hangi marka ne nasil secim yapmaliyim sizler hangi yatagi kullaniyorsunuz bana yardımcı olursaniz sevinirim bu arada nisanlimin bel fitigi var ortopedik yatak mi visco lu yatak mi nasl bi secim olmali?

6. sumeyyesinan

sumeyyesinan Uzman Üye+

bencede yüksek olan kullanışlı canım tozunu felan rahatlıkla alırsın :D ama bazılarıda şunu düşünüyor yere sıfır olsun tozda olursa olsun onlarda bizden :D :D

7. rbaer

rbaer İnci Üye+

visko love bamboo aldım alerjim ve boyun düzlenmem var dedim al bunu git dene beğenmezsen getir dedi bir iki yattım denedim ama insan uyumadan anlayamaz inşşşşş dediği gibi tam benlik bir yataktır :D iyi uyku şart :)

8. ayco

ayco Aday Üye

Himm deneyip yorumlarini bekliyorum baska kimsenin ni fikri yok mu acaba kizlar bu arada istikbalden orgaflex modelini onerdiler bel fitigi olanlar icin kullanan fikri olan yardimci olursanız sevinirim

9. merser8155

merser8155 Yeni Üye

Ben yatağımı ve bazamı istikbalden aldım şuan için gayet memnunum ikisinden de yatağım ultra energy yatak diye geçiyor yüksek yataklardan zaten öyle istiyordum istediğim gibi oldu ve memnumun :):)

10. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Onceki sayfalara bakarak fikir edinebilirsin.

11. gzde20

gzde20 Aktif Üye+

yatağımı işbirden aldım paket yay sisteml bi yatak.üstünde 5 cm lik bi visko katman var.Modeli seacell.Tanıdığımız aynı yataktan kullanıyo o da memnun diye bu yatağı aldım.Pazarlık yapıp yanında bi de yatak alezi hediye istedim onuda eklediler:alkisYorumlarınızı bekliyorum:)
    20200305_162058.jpg

tuğbabenli bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş