1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Yarı Toplu Saç Modelleri

'Gelin Saçı' forumunda Seda tarafından 13 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Tabii ki yarı toplu bir saç tercih edecekseniz gelinliğinizin veya elbisenizin de ona uygun olması gerekir. Özellikle straplez yakalarla çok hoş duran bu modelleri yaptırırken birçok farklı saç aksesuarını da kullanabilme imkanımız var. Ben düğünde çok oynayıp saçımın bozulmasından korktuğum için çok istediğim halde yarı toplu bir saç tercih edememiştim. Düğün sonrası fotoğraf çekiminde yarı toplu bir saç yaptırdım, hevesimi aldım ve kesinlikle daha çok beğenildi :) Seçtiğim modelleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz ;) http://gelinolmak.com/2014-yari-toplu-sac-modelleri/

Sizin de beğendiğiniz yarı toplu saç modelleri varsa bu başlık altında toplayalım ;)

Son düzenleme: 13 Ekim 2014
  2. Seda

3. Kübra

Kübra Aday Üye

4. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

5. Seda

eveeet düğünde ensen çoook terleyecek saçın bozulur :) kınada da insan terliyor ama bu saçları çok yakıştırıyorum ben kolay bence de yaptır ;)

Ezgi bunu beğendi.
  6. zuzum

zuzum İnci Üye+

bunlarda benden olsun :) alindan-tacli-gelin-saci-modeli.jpg indir.jpg meryem-uzerli-1.jpg ni_an_Sa_Modellerib_1_.jpg sac_0f0d3e43-3e9f-4740-8379-470369aaa645_1.jpg Sal_k_Gelin_Sa_Modelleri_28.jpg yarım toplu saç modelleri1 (3).jpg

merveyksl ve Kübra bunu beğendi.
  7. Kübra

Kübra Aday Üye

8. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

9. SAFİNAZ

SAFİNAZ . YASAKLI

10. insomnia

insomnia Üye+

11. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

nisan-sac-modelleri.jpg kıvırcık-nişan-saç-modelleri.jpg 628-2Nurettin3-e1402331492733.jpg bunlarda benden :) ilk gonderdigim benim nisan sacimdi :)

merveyksl bunu beğendi.
  12. merveyksl

merveyksl . YASAKLI

özgeberkay bunu beğendi.
  13. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

:) benimde cok begendigm modeller canim yapanlarn ellerine saglik :D

14. merveyksl

merveyksl . YASAKLI

dügündede buyuk ihtimal ora olacak gercekten cok gzel :)

özgeberkay bunu beğendi.
  15. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Bende Nisanimda gittigim yer devamli gittigm nazimn gectigi bi yer tam istedgim gibi yapti bide bide tehdit ettim sacim olmazsa dilimden kurtulamazsin diye cok konustugum icin aman istedigin olsunda ugrasmm seninle dedi :D dugunde de oraya gitcem tam istedigim modeli yapiyolar :)

özlemmm bunu beğendi.
  16. merveyksl

merveyksl . YASAKLI

en güzel gunumuz berbat olmasn valla bende cingar cıkarırım streslı oluyrm zaten byu aralar hep ölede gercı :)ins senınde herseyn tam ıstedgn gıbı olur beybim :)

özgeberkay bunu beğendi.
  17. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Ayyy hic sorma bende patlamaya hazir bomba gibi oluyorum nisanda bi cok aksilik yasadim ki basima gelmeyen kalmadi :D kuaforde o kadr sinirliydim ki herkes etrafimda donuyodu sacimi yapan akrabamz bide o sinirin uzerine bide sacim olmasaydi kimse alamazdi elimden :D insallah en guzel gunumuzde ikimizde aksilik yasamayiz kuzucum ya :)

SultanNur bunu beğendi.
  18. merveyksl

merveyksl . YASAKLI

bende agrasıfım herkes pesımde dolasıyrdu tersleyıp durdum valla bızım kızları azcık ceksınler bısey olmaz bı kere oluyor cnm :D

özgeberkay bunu beğendi.
  19. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Ama o gun ister istemez hersey mukemmel olsun istiyoruz ve nedense butun aksilikler oyle gunleri bulur hayirlisiyla dugunude atlatsak :)

20. merveyksl

merveyksl . YASAKLI

hayırlısıyla gelsın artıkkkk :)

Bu Sayfayı Paylaş