1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Vizesiz Önerilecek Balayı Yerleri

'Balayı - Seyahat' forumunda cerensever tarafından 11 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bu sefer bilgi amaçlı değil de yardım talep etmekteyim baktım böyle bir başlık yok varsa da ben göremedim acaba ki en güzel gezip doya doya balayı yapılacak vizesiz şuan bizeyle uğraşmak istemiyoruz yerler nerelerdir.

Özlem ve Maşuk bunu beğendi.
  2. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Canım benim bildiğim vizesiz balkan ülkeleri var bosna hersek makedonya gibi sonra gurcistan ukrayna falan var ukraynayi beğenmişti giden arkadaşlar.

cerensever bunu beğendi.
  3. mmlke

mmlke Uzman Üye+

balkan ülkeleri var bence gidip gezilebilir ucuz da avrupaya göre. hırvatistan var diye biliyorum. ben 4 yıl ömce vizesiz gitmiltim ama hala vizesiz mi bilmiyorum. tavsiye ederim güzeldi hırvatistan da.

cerensever bunu beğendi.
  4. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen canım sanırım bizim de hedef ukrayna olacak kafam da net bir yer yok ama kiev lviv odessa bakıyorum araştırmadayım.

Maşuk bunu beğendi.
  5. cerensever

cerensever Uzman Üye+

balkan ülkeleri de güzel aslında Karadağ özellikle baya beğeniliyormuş ama Hırvatistana hiç bakmadım orayı da bir araştırayım :)

mmlke ve Özlem bunu beğendi.
  6. cannsss

cannsss İnci Üye+

phuket maldivler vs de vizesiz diye biliyorum canım bir bak istersen

cerensever bunu beğendi.
  7. cerensever

cerensever Uzman Üye+

vizesiz ama şuan dolardan dolayı uçak biletleri aşırı pahalı canım bir de ben maldivlere gittiğim de denize giremeyeceğim korkuyorum ondan ötürü bir anlamı kalmayacak phukette turla bile pahalı yoksa phuketi çok istiyordum maldivlerden ziyada yeşillik doğa phuket kesinlikle benlik bir yerdi :)

cannsss bunu beğendi.
  8. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

balkanlar olabilir bence canım veya dediğin gibi ukrayna .. Makedonya da ohri gölü var bir arkadaşım gitmişti fotoğraflarına hayran kalmıştım

cerensever bunu beğendi.
  9. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ya dur bakayım hemen oraya bende merak ettim kuzucum :)

Özlem bunu beğendi.
  10. asltrk

asltrk İnci Üye+

Canım turlarla Yunanistan’ın santorini adasına gidebilirsiniz. Arkadaşım gitmişti gemi ile vizeyi gittiklerinde almışlar ve orayı çok beğenmiş tam bir balayı adası demişti. Orayı da bi düşün istersen vize o şekilde alınırsa kolay olur. Tek sorun Euro’nun yüksek olması. Biz günü birlik Kavala’ya gittik Türk parasına çevirdiğin zaman biraz pahalıya geldi birçok şey.

cerensever bunu beğendi.
  11. cerensever

cerensever Uzman Üye+

işte kuzum aşırı pahalı benim de arkadaşım turla gittiler gemiyle adalar çok pahalıymış aslında değil ama euro dolar yüksek olduğundan :(

Bu Sayfayı Paylaş