1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Uye+ Olmama Rağmen Özellikleri Kullanamıyorum

'Forum Duyuruları' forumunda Yeliz tarafından 7 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Himm.anladim ne.zaman olucak ki :(

2. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

Kizlar uye+ olan herkesin ozelliklerinin acilmis olmasi lazim. Goremiyorsaniz, cikis yapip tekrar giris yapmayi deneyin. Halen sorun varsa, bu baslik altindan bana yazabilirsiniz.

NeslihanM ve Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  3. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik İnci Üye+

Çok teşekkür ederim kendi adıma :) emeğinize sağlık

Yeliz bunu beğendi.
  4. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Ben acip kapattim ama yinede , yeni konu acma yeri yok , yada ben mi goremiyorum bilemedim :(

5. Yeliz

Benim tarafta her sey normal gorunuyor:
    neslihan_uyeplus.png

NeslihanM bunu beğendi.
  6. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Bilmem ben mi goremedim ama bayagida baktim heryeri , yeni konu acma gibi Bisi yazan yer goremedim , ama aktif uye olunca ozellik cogalmis mutlu oldum :)

7. Yeliz

@mrvchn 5. Sayfada ekran goruntuleriyle guzel anlatmis, oraya bir bakiver istersen. Ekran goruntulerinin birinde sag ustte yesil renkli yeni konu ac butonu gorunuyor. Ozellikler geldiyse uye+’sin demektir, yeni konu ac butonunu bulamamissin.

mrvchn, NeslihanM ve Seda bunu beğendi.
  8. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Tamam bi bakayim hemen , ozellikler geldiyse illaki vardir dir , onceden yeni uyeydim dün mu neydi baktim aktif uye olmusum :)

9. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Screenshot_2017-12-10-07-53-17.png bak boyle gozukuyo orda yesil renginde yeni konu ac yok ki :(

10. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Orda yeni konu aç başlığı olmaz zaten konu başlığı açmak için boyle forumlarda açılıyor. Mesela diyelim balayin ilgili bi başlık açmak istiyorsan Balayı formuna tikliyorsun orda yeni konu aç seçeneği çıkıyor. Screenshot_20171210-132250.png
    Screenshot_20171210-132306.png

Yeliz ve NeslihanM bunu beğendi.
  11. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Güncel konulara bakıyorsun. Anasayfaya gelip açmak istediğin konunun kategori başlığına girmen gerekiyor. Örneğin düğün hazırlıkları başlığında çeyiz kategorisine girip açmak istediğin konu daha önce açılmamışsa açabilirsin.

12. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Once 'Forumlar'a tiklaman lazim. Ordan istedigin bir basligi secmelisin. Ornegin; 'Dugun Hazirliklari' basligindan 'Ceyiz'i sectiginde yukarida 'Yeni konu ac' butonu cikacaktir. Yanlis yere bakiyorsun suan :)

13. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Kizlar cok tesekkur ederim yardimlariniz icin :)

mrvchn bunu beğendi.
  14. melodika

melodika Uzman Üye+

Yüklediğim fotoğraflar bu şekilde oluyor ve bende gözükmüyor forograf yukleyemiyorum başka başka başlıklarda farklı fotolarlar da denedim fakat sonuç aynı. Başka bu şekilde sıkıntı yaşayan var mı? Tam resim olarak goruntule gibi bir seçenekte çıkmıyor.

Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş