1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ütülerde Kireç Temizliği

'Temizlik - Düzen' forumunda Gizem tarafından 6 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Kireç sorunu oluyor ama temizleniyor bu bir problem değil, siz nasıl temizliyorsunuz?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Şubat 2018
    Özlem bunu beğendi.
  2. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

2.5 senedir ayni utuden kullaniyorum cok memnundum. Simdi zaman zaman buhar verirken kirecten dolayi kiyafette leke oluyor. Zamani gelince kireci temizlenmek icin zaten uyariyor ve temizliyorum. Ama temizledikten sonra da olabiliyor. Sen hic boyle birseyle karsilastin mi?

tuğbabenli ve Gizem bunu beğendi.
  3. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Yok ben öyle bir sorunla karşılaşmadım istersen bi servise gönder incelensin ürünün

mrvchn bunu beğendi.
  4. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Yan taraftan icindeki kireci bosaltiyorsun sadece dimi baska birsey yapmiyorsun? Bizim sular cok kirecli belki de ondandir. Servise gotursem iyi olacak.

Seda bunu beğendi.
  5. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

daha önce ütüm de kireç temizliği yapmadım nasıl yapılır bilmiyorum da :( geçen hafta ütülerime giriştiğimde koyu kıyafetlerde kireç izi fark ettim eskisi gibi de güçlü kuvvetli buhar vermiyor kireçlendi büyük ihtimal (izmirin suları :( kireç banyosu) ne yapmam gerekiyor ütümde sorun yok galiba sorun kireçlenmesi

tuğbabenli, Seda ve cerensever bunu beğendi.
  6. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım ütünde kireç temizleme özelliği varsa kullanma talimatına bakabilirsin orada yazıyor nasıl temizleneceği

Özlem bunu beğendi.
  7. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ben hiç kireç temizlemedim nasıl yapıyorsunuz? Ne kadar zamanda bir yapıyorsunuz? içme suyu kullanıyorum daha az kireç olması için. Gerçekten kireç olmadı hiç. Gerçi çok uzun kullanmaya fırsatım olmadı evlenirken tefal aldım memnun kalmadım philips almıştım ama onu da tam kullanamadan taşındım yine philips aldım bunu uzun kullanmayı umuyorum :p

Özlem bunu beğendi.
  8. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

bakayım canım annemde hiç yapmazdı ondan hiç haberim yok

tuğbabenli bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş