1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ütüde Tefal Mi, Philips Mi ?

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda meltmm tarafından 14 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. meltmm

meltmm Üye+

kızlar ev işi konusunda en sevmediğim ütü yapmaktır, nişanlım da memur ben de :bilmiyorum bu durumda benim ütüm pratik, kaliteli tatlış mı tatlış bi ütü olmalı :alkis buhaar kazanlı ütülerden istemiyorum, tayinciyim ve kiracı olunca o kadar yer kaplayan bi ütüyü nerde zaptederim diye düşünüyorum. tefalde anti calc 9640 modeli bilen, öneren var mı? philips de öneriliyor ama hiç kullanmadık fikrim yok o yüzden.

Ekli dosyalar:

gülay deniz, merveyksl ve Esrahımm bunu beğendi.
  2. bersel

bersel Uzman Üye+

Ben tefalden yanayım anneme tefal almstm anneler gününde geçen yiļ ve cok memnun yinede sen bilirsin

http://gelinolmak.com/forum/threads/uetue-ve-suepuerge-oenerileri.182/

Bu konu sana yardimci olabilir bi bak istersen :)

3. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Ben ısrarla Philips taraftarıyım :)
    Kendime de philips aldım evde de hem normal hem buharlısı var.Yıllardır kullanırız çok memnunuz.

gsule, funda yıldız ve aşksınsen bunu beğendi.
  4. meltmm

meltmm Üye+

ağırlıklı olarak tefal düşünüyorum annem de memnun. philips hiç kullanmadım hangi modeller iyidir acaba

5. funda yıldız

funda yıldız Üye+

Kesinlikle philips ben aldım çok memnunum.

6. korkmazgamze

korkmazgamze Uzman Üye+

bu konuda benimde çok kafam karışık ne almalıyım tefal mi philips mi bilemedim evde tefal var değişik bi buharı var çok güzel ütülüyor fakat hep ıslatıyor buharla yapınca ve annem silmesine rağmen suyunu çeşmeden kullanmamamıza rağmen kıyafetlere leke bırakıyor philipsde hiç kullanmadık valla kararsız kaldım :(

7. sumeyyesinan

sumeyyesinan Uzman Üye+

canım annem kullanıyor tefal 9640 aynı seri ve kesinlikle çok memnunnuz bu memnuniyetten dolayı bende kendime aynı ütüyü aldım buhar açısından ve kolay ütüleme açısından süper bir ütü kesinlikle tavsiye ederim...

merveyksl ve beyzalkan bunu beğendi.
  8. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Canim annem yillardir philips azur kullaniyor, ben de 1 yildir tefal kullaniyorum. Annem kendininkinden cok memnun, ben pek utu yapmadigim icin cok yonlendirmek istemem. Ama annem benim tefalin arkasindaki cikinti utu yaparken utulenen yere takilip bozuldugunu soyluyor (ki hakli surekli elle duzeltmek gerekiyor) o yuzden philips'in tasarimi daha kullanisli diyor. Buhar basincalarini da kiyasla philips daha kuvvetliyse onu al diyebilirim.

9. meltmm

meltmm Üye+

çok teşekkür ederim tavsiyen için canım :D

10. meltmm

meltmm Üye+

tasarım da çok önemli haklısın canım bi de ağır olsun istemiyorum incecik bileklerim var da:alkis

11. meltmm

meltmm Üye+

canım annem de tefalden memnun philips de kaliteli arada kalınmıcak gibi değil :)

12. meltmm

meltmm Üye+

hangi seri canım?

13. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

O zaman benim gibi hic yapacaksin :p ben 2 tshirt utuleyince yorulurum yapmam :D buhar kazanli bir utu almadigin surece agirlik acisindan cok fark etmez asagi yukari aynidir, almadan once dene mutlaka senin rahat etmen onemli uzun uzun kullanacaksin gibi :p

14. meltmm

meltmm Üye+

canım malesef nişanlım da ben de memuruz :bilmiyorum ütümüz çok olur bizim. kayınvalidem ütü yapmayı çok severmiş, sağolsun gelip gittikçe yaparım diyor bende ona kekler börekler yapıcam planımız bu :asik ona mı sorsam ütüyü nasıl istersin annecim diye:cokkomik

beyzalkan ve Esrahımm bunu beğendi.
  15. ayco

ayco Aday Üye

Canim seda hanima katiliyorum ve tartismasiz philips diyenlerdenim bende kazanli olanlarda harika ama kazansiz azur utulerde ole diye kullanan arkdslarimdan duydum ve bende kendime philips alicam ins. Biz annemle tefal e togbeliyiz cunku kullandigimiz hic bir üründe bozulan parcalarinda yardimci olmadilar ve parca sikintisi yasadigimiz icin blender dan ablamin utusune kadar hepsini cope attik resmen.o yuzden ben ceyiz alirken hic bir urunu tefal almadim. Utu dahil elektornik aletlerde kesinlikle philips diyorum nacizene fikrim budur simdiden ii gunlerde kullan tatlim

gsule bunu beğendi.
  16. rbaer

rbaer İnci Üye+

ikisinide kullandım tefal hemen performanstan düşüyor ilk kullanımlar vayyy şeklinde oluyordu sonra yapışmalar su akıtmalar vs vs ama Philips öyle mi ilk günkü performası devam ediyor tabi ki de Philips :)

Zekiye Ağca, sedaozer ve Usyank bunu beğendi.
  17. türkan

türkan Süper Üye+

Philips aldım ve kesinlikle çok memnunum :)

merveyksl bunu beğendi.
  18. KübraTM

KübraTM Uzman Üye+

Ben kesinlikle philips diyorum,çok memmunum ;)

TEKNİK ÖZELLİKLER

DİKEY ÜTÜLEMEYok ŞOK BUHAR GR/DKVar
    ÜRÜN: GC4919 Otomatik Kapanma ÖzelliğiVar
    MARKA: PHILIPS Sprey FonksiyonuVar
    Kullanım Tipi:Buharlı MODELGC4919
    Buhar Kazanı Yok
    BUHAR ÇIKIŞI GR/DK50 gr
    Isı Hazır Göstergesi Var
    GARANTİ SÜRESİ2 Yıl
    Ağırlık1,75 kg
    Gösterge IşığıVar
    Su Seviyesi Göstergesi
    Var SU HAZNESİ HACMİ0,35 lt
    TABAN TİPİT-ionicGlide
    Kablo Uzunluğu2,5 m
    GÜÇ 2800 W Anti-drip FonksiyonuVar
    Ürün Menşei: ENDONEZYA

19. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

Canım Tefalin ütüleri çok ağır oluyo kayınvalidemde var çok ağır ütü yaparken kolum ağrıyo resmeno_O Annemde de philips var ben almıştım anneler gününde çok güzel ütülüyo memnun kaldık biz;)

20. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

Ay her eve lazım böyle kayınvalide:kocamangul:asik

Bu Sayfayı Paylaş