1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ütü Ve Süpürge Önerileri

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Kübra tarafından 18 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Uzun düşünmeler sonucu ütü ve süpürgemi almış bulunmaktayım :D süpürgede philips marathon alıcaktım ama fiyatı bütçemi aştığı için buna karar verdim çekiş gücü çok iyi halıyı kaldırıyor resmen ve bir sürü başlığıda var. 5b96902f5815e.jpeg
    Rowenta RO3786 Compact Power Cyclonic 750W Toz Torbasız Gri Elektrikli Süpürge

Rowenta RO3786 750W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge benzer marka ve modellerden farklı olarak %50 daha az enerji harcayarak üstün bir temizlik performansı sunuyor.

Yüksek Performans Değerleri ve Düşük Enerji Tüketimi

• Rowenta RO3786 750W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge sert zeminde A sınıfı emiş performansı göstererek kullanıcıların beğenisini kazanıyor.
    • Clean Express sistemine sahip cihaz, 4 adımda zahmetsiz şekilde temizlenebiliyor.
    • 1,5 litrelik geniş toz haznesi, tozları bünyesine hapsediyor.
    • 8.8 metrelik etkinlik alanı, kullanıcısına kolay kullanımın kapılarını aralıyor.
    Eşsiz Teknik Detaylar

Halıda Çekiş Sınıfı / Enerji Sınıfı / Sert Zeminde Çekiş Sınıfı : C / A / A
    Motor Gücü : 750 W
    Ses Seviyesi (dB) : 79
    Süpürge Türü : Toz Torbasız

Zengin Donanım

Rowenta RO3786 750W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge; kullanım kılavuzu, garanti belgesi, parke başlığı, radyatör başlığı, döşeme ve mobilya başlığı ile birlikte kullanımınıza sunuluyor.

Şık ve Kompakt Tasarım

Rowenta RO3786 750W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Power Cyclonic kompakt tasarımının yardımıyla evinizde yer kaplamıyor. Sahip olduğu mini turbo fırçası halılarınızın ve diğer eşyalarınızın üstünde biriken evcil hayvan tüylerini zahmetsiz bir şekilde toplayarak alerjen riskini minimum seviyeye indiriyor.

Rowenta: Yaşamı Güzelleştirmek İçin Üretir

Yaşamı güzelleştirmek için Robert Weintraud’un 1884 yılında Weintraud & Co GmbH isimli saat üretimi ve aydınlatma çözümleri sunan şirketini kurması ile adını duyurmaya başlayan marka, 1909 yılından bugüne Rowenta ismiyle tanınıyor. Ürün yelpazesini, şık, modern ve kullanışlı tasarımlarla genişleten marka, kurulduğu ilk günden bu yana kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Sessiz ve Ekonomik Bir Ürün Almak İsteyenlere

Tasarımı ve teknik performansıyla son teknolojiyi takip ederken, enerji tasarruf opsiyonuyla kullanıcılarından tam puan alan ürün, temizlikten ödün vermeyen yeni sahiplerini bekliyor.

Ütüdede tefalle philips arasında gidip geldim philipsin açık unutunca kendinden kapanması ve puhar kapasitesinin daha fazla olması beni kendine çeken yönü oldu.
    9699882827826.jpg
    Philips Azur Pro GC4889/30 3000W Buharlı Ütü

Philips Azur Pro GC4889/30 3000W buharlı ütü, bütün giysilerinizi şık bir görünüme kavuşturur. Oldukça etkili kırışıklık giderme işlevi ile ütüleme işlemini kolaylaştırır.

Etkileyici Kırışıklık Giderme Yeteneği

• Dakikada 240 g şok buhar kapasitesi ile en inatçı kırışıklıkları başarılı bir şekilde giderir.
    • Dakikada 55 gram kesintisiz buhar çıkışı ile bütün kırışıklıkları beklentileri karşılayacak şekilde giderir.
    • Titanyum oksit katmanlı, 5 yıldızlı taban kumaş üzerinde oldukça etkili kayma performansı sağlar. Aynı zamanda çizilmeye karşı dayanıklı oluşu ile dikkat çeker.
    • Dahili kireç haznesi ütüleme esnasında ortaya çıkan kireç parçacıklarını toplar. Self Clean özelliği ise kireci ütü dışına atar. Böylece ütüleme işlemi etkileyici bir nitelik kazanır.
    • Otomatik kapanma özelliği ütüleme işlemini güvenli hale getirir. Ütü bekleme alanındaysa 8 dakika sonra kendiliğinden kapanır. Ütü tabanı zeminle temas halindeyken ya da yan durumda bırakılmışsa 30 saniye sonra kapanır.
    Dikkat Çeken Teknik Özellikler

• Taban: T-ionic Glide
    • Gücü: 3000 W
    • Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr / dk): 55 / 240
    • Su Doldurma Kapasitesi: 350 ml
    • Kireç Önleme: Var
    • Otomatik Kapanma: Var
    • Damlama Önleme: Var
    Her kullanımda güçlü mükemmellik
    Güçlü buharıyla kırışıklıkları hızlıca giderin
    Azur Pro buharlı ütü, güçlü buharı sayesinde ütü işlerinizi çabucak bitirmenizi ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ultra hızlı kayma performansı, daha büyük su haznesi ve dahili kireç haznesi ile ütüleme artık çok daha kolay

• 3000 Watt
    • 55 g/dk; 240 g şok buhar
    • T-ionicGlide Taban
    • Otomatik Kapanma ve Kireç önleme

2. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Güle güle kullan canım ütünün rengine ayrı bayıldım:)

bsyl bunu beğendi.
  3. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim canımmm :* :*

4. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Güle güle mutlulukla kullan canım ütü benim ütümden memnunum ben :)

bsyl bunu beğendi.
  5. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Çok teşekkür ederim canım memnuniyeti duydukça daha da mutlu oluyorum :* :D

Büşra yağmur bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş