1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ütü Ve Süpürge Önerileri

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Kübra tarafından 18 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. mmlke

mmlke Uzman Üye+

ben bir önceki modelini kullanıyorum çok da memnunum ışık olsada kullanmazmışım heralde.

Gizem bunu beğendi.
  2. gzmgcngl

gzmgcngl Yeni Üye

Yani arada çoook büyük bir fark yokken o kadar fiyat farkı vermeye gerek var mı diye düşünüyor insan? Mutlaka bir fonksiyonu vardır ama o paraya değer mi:karisik
    Sizde ki hangi modeldi? :)

3. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Süpürgede ışık güzel oluyor özellikle süğürdüğün yeri daha parlak görebiliyorsun toz, saç gözden kaçmıyor ;) ama çok fiyat farkı varsa ve tek değişiklik ışıksa bir önceki modeli de düşünebilirsin.

cerensever bunu beğendi.
  4. gzmgcngl

gzmgcngl Yeni Üye

Evimizde bir kedimiz var bu yüzden ışıklı olması avantaj olabilir diye düşünmüştüm tüylerini daha rahat görebilmek açısından, ama arada 500-600 lira gibi bir fark vardı tek farkta o dendiği için bir önceki modele bakalım diye düşündük :) ama kedili bir evde ışık bize çok avantaj sağlayacaksa ışıklı olanı tercih ederim :)

5. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ay kuzum yeni gördüm kusura bakma :) aynen koldan kumandalı bu :D

melodika bunu beğendi.
  6. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ya ışık aslında çok işe yarıyor bana göre zevk alıyorum temizlerken çünkü karanlık bile olsa bütün herşeyi çekiyor içine hatta bazen iyi görebilmek için ışığı kapattıp süpürüyorum :)

7. melodika

melodika Uzman Üye+

Yok canım ne kusuru nerelerdesin sen:rolleyes: anladım koldan kumandasinda bir sıkıntı olursa garantisi karşılamıyor bozulması yüksek dedi bir kaç yere sordum da umarım öyle bir sıkıntı olmaz güle kullanın:cak

cerensever bunu beğendi.
  8. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ben uzak alemlerdeyim sorma deli gibi kitap okumaya sardım :D :D aaaaa bak onu hiç bilmiyordum ama şuanlık bir sıkıntısı yok maşallah zaten daha yeni :D :D :D

melodika bunu beğendi.
  9. gzmgcngl

gzmgcngl Yeni Üye

Sanırım bu modelinden alacağım :) bu arada şu aralar almak isteyen varsa teknosa da 1499 tl piyasa açısından epey uygun bir fiyat :)

cerensever bunu beğendi.
  10. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Kızlar bnende çeyiz hazirligi yapanlardanim malum dugun yaklasiyor sizin onerebilceginiz hem uygun hemde iyi olan süpürge ve utu önerisi olan var mi utude phillips azur düşünüyorum ama süpürge de philips çok pahalı yaaa o yüzden kararsız kaldım sizce hangi marka daha iyi philipsin dışında :)

mldfyz bunu beğendi.
  11. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Vallahi bence 1 kere vereceksin o parayi philipsten vazgecme supurgede de ver derim biz alirken yok kampanya var yok soyle yok boyle rowentanin 1200 lirayami ne sattilar bize supurgesini orada soyle cekiyor boyle kum haline getiriyor astim hastasi olan olursa onlar icin tasarlandi ses duzeyi en dusukte dediler de dediler philipsten vazgecip aldik simdi neredeyse her supurmede tam takim temizlemek gerekiyorki guzel ceksin ona ragmende ilk zamanlardaki gibi cekmiyor simdiki aklim olsa vazgecmezdim:(

melodika ve mmlke bunu beğendi.
  12. krista

krista Yeni Üye

kızlar ben elektrik süpürgesi olarak dyson dc33c aldım hepsiburadadan. Daha elime ulaşmadı ama kullanan herkes çok memnun diye duydum. Biraz tuzlu ama elektrik süpürgesi temizlik için çok önemli ve ömürlük birşey olsun istedim. İnşallah hayal kırıklığı yaşamam.

13. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

kızlar ben de bi elektrikli süpürge aldım kullanıyorum ve çok memnunum fikir olması için önermek isterim. miele c3 toz torbalı ve ekstra turbo başlık aldım. şimdiye kadar verdiğim en güzel karardı sanırım :D

Bu Sayfayı Paylaş