1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ünlülerin Gelinlikleri

'Gelinlik' forumunda Seda tarafından 31 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Sahra, Benay, Yarem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Kübra

Kübra Aday Üye

elbise gibi duran gelinlikleri sevmiyorum o_O ama 2. evliliğini düşünürsek mantıklı :p kollar iyi de dekoltesi bi tık daha kapalı olabilirdi gibi :confused::D modacı gibi hissettim kendimi :D :cool: tarz değilsin :p :oops:

Zehirli Zakkum ve Seda bunu beğendi.
  3. Yarem

Yarem Uzman Üye+

Tamamen aynı şeyleri yazacaktım :) Küboş haklı :) Tarz degilsin :D

Sahra, Seda ve Kübra bunu beğendi.
  4. BayanMühendis

BayanMühendis Yeni Üye

gülben ergen bana sempatik geldiğinden midir bilmiyorum ben gelinliği görür görmez bu onun gelinliği demiştim, iyi ki başka bi şey giymemiş çok yakışmış, kolları falan harika ama bn de bu kadar dekolteye karşı olduğumdan ben olsam biraz daha yukarıda bitirirdim o oyuğu :)

Seda bunu beğendi.
  5. Benay

Benay Üye+

bence çok şık :) genç ve heyecanlı gelinlerimizin çok tercih etmek isteyeceği bir model değil, ama yaşını ve ilk heves olmadığını dikkate alırsak bence çok şık ;) tam tarzı olmuş :) ben göğüs dekoltesini çok beğendim, daha kapalı olsa her tarafı çok kapalı olurdu bence tam kararında ;) saç aksesuarı, çiçekleri ve saçı tam şirincenin atmosferine uygun olmuş :) ben damatlığı çok sevmedim :( bu tarz bir gelin ve gelinlikle hoş olmamış bence :(

Seda ve Kübra bunu beğendi.
  6. Kübra

Kübra Aday Üye

vayy be ablam :cool: sen mimar, organizatör ve moda eleştirmeni oldu yaa :eek::eek::D benim de gelinliğime yorum istiyorum :oops::p:p

Sahra ve Benay bunu beğendi.
  7. Seda

Bence de belli bir yaşa gelmiş, 3 çocuklu ve 2. evliliğini yapan biri olarak harika bir seçim olmuş. Göğüs dekoltesi de çok ölçülü, dantel uzun kollu olduğu için geniş V çok hoş durmuş ;) Saç ve makyaj zaten ortamla çok uyumlu. @archbn e katılıyorum, burada uymayan tek nokta damatlık. Açık veya koyu gri mat ve biraz kalın bir damatlık çok daha uygun olurdu.

Sahra ve Benay bunu beğendi.
  8. Seda

Kübra ve Yarem bunu beğendi.
  9. Yarem

Yarem Uzman Üye+

Benay bunu beğendi.
  10. Seda

Ay gece gece ne güldüm Yarem ya :D Duvagını ve saçını ben de çok beğendim, gelinliğin kat kat duruşu göbeğini gizlemek için ufak bir oyundu sanki ;) Gece eğlencede giydiği gelinliği ben daha çok yakıştırdım kendisine.

Sahra, Benay ve Yarem bunu beğendi.
  11. Yarem

Yarem Uzman Üye+

Valla ben onu bilmem abla babaannemin kırışık stor perdeleri gibi :D

12. BayanMühendis

BayanMühendis Yeni Üye

Sahra bunu beğendi.
  13. Sahra

Sahra Süper Üye+

Bende gobegini gizlemek icin yapildigi dusunuyorum ama daha kilolu gostermis sanki evet gobek gizlenmis ama sisman durmus sanki :) bu arada bayiliyorum bu kiza;)

14. Benay

Benay Üye+

ben bu gelinligi huc sevmedim hele damadi hic sevmedim :) stor gibi oolmasaymis, keske balik giymeseymis ;) duvagi güzel ama gelinligi sevmedim ;) stor perde cuk oturmus ;)

15. Zehirli Zakkum

Zehirli Zakkum İnci Üye+

bi de bizımla değılsın deseydin tam olcaktı :D

Kübra bunu beğendi.
  16. Zehirli Zakkum

Zehirli Zakkum İnci Üye+

geçtiğimiz yıllarda ingiltere prensesinin gelinliği baya bi haber olmuştu çok sade,şık ve zarifti
    kate-gelinlik_313.jpg kate-bride-william-royal-wedding-alexander-mcqueen-gown-6.jpg kate-middleton-dress.jpg Kate_Middleton.jpg

Kubis bunu beğendi.
  17. Kübra

Kübra Aday Üye

18. Kübra

Kübra Aday Üye

Tarz değilsin dedim ya :D

Zehirli Zakkum bunu beğendi.
  19. Kubis

Kubis Uzman Üye+

20. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Bu da Buse Terim'in gelinliği;) Hem kına detaylarıne hem de gelinliğine hayran kalmıştım.

Bu Sayfayı Paylaş