1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Üç Boyut Detaylı Gelinlik Modelleri

'Gelinlik' forumunda cikolatalikek tarafından 8 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Aynen kuzum cok teşekkür ederiim :*

bsyl bunu beğendi.
  2. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Çokk beğendim mutlulukla giy canım :) <3

aytenengin bunu beğendi.
  3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

heyecanla bekliyorum sende ki duruşunu kuzum hayırlısı olsun inşallah :)

aytenengin bunu beğendi.
  4. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Begenmene cok sevindim canım benim cok teşekkür ederim :*

cikolatalikek bunu beğendi.
  5. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Al benden de o kadar kuzum bende cok merak ediyorum valla giydiğim am sizinle paylasıcam :*

cerensever bunu beğendi.
  6. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Kuzum cok guzel eminim sendede harika duracaktir 3 boyutlu gelinlik hala vazgecilmezim:pdoya doya tadini cikara cikara giy insallah<3

aytenengin bunu beğendi.
  7. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Yaaa begenmene inan ki çok sevindim canım benim :asik ilk giydiğim anda sizinle paylaşıcam :alkis amiiin çok çok teşekkür ederim :*

mldfyz bunu beğendi.
  8. mmlke

mmlke Uzman Üye+

@aytenengin ben de çok beğendim canım gelinliği sende de çok zarif duracak. inşallah hayal ettiğin gibi olur ve mutlulukla giyersin

aytenengin bunu beğendi.
  9. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Begenmene cok sevindim canım, giydiğim gibi sizinle paylasıcam umarım soylediğin gibi olur :asik

MasallPrenses bunu beğendi.
  10. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Merakla bekliyoruz canım mutlulukla giy

aytenengin bunu beğendi.
  11. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Bende merak içerisindeyim canım giydiğim an sizinle paylaşıcam :* çok teşekkür ederim

MasallPrenses bunu beğendi.
  12. gzde20

gzde20 Aktif Üye+

Yılbaşında izmite gelinlik bakmak ve beraber yeni yıla girmek için nişanlımla gittik.Aslında sadece kafamızda gelinlik modeli belirlemek için gittik.bikaç yer ve bikaç gelinlik modeli belirlediktrn sonra döncektik.Denediğim ve beğendiğim modelleri annelerimizede attım.Çok beğendiler birde paket halindeydi gelinlik satılık (yanında taç ve çiçek ile) bindallıyıda kiralık olarak veriyolardı toplam 3500.Kayınvalidem bunuda duyunca kaçırmayın alın dedi.Hazır alma fikrim hiç yoktu ama üzerime tam olduğu için bizde satın aldık.Sadece askılarının yerini sevmedim biraz daha kenara alıcak ve çift askınında yakışabilceğini söyledi gelinlikçim :)Nişanlımın bana yeni yıl hediyesi gelinlik oldu:)Sizin fikirlerinizide merakla bekliyorum.
    IMG-20191230-WA0006.jpg IMG-20191230-WA0005.jpg

13. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Gelinlikten daha cok seyi merak ettim ya, sen bi dönem forma saydirip saydirip cekio gitmemiş miydin :) bu dönüş ne ara olduz fotoğrafı görünce şok oldum ciddenn..

14. gzde20

gzde20 Aktif Üye+

evet herkes bişileri yaptığına ya da dediğine pişman olabilir ben de tekrar üye oldum

15. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Ne olmuştu bana da bi hatırlatsan :bagir:soru bu arada maaşallah hafızana :cak

bftmnr bunu beğendi.
  16. gzde20

gzde20 Aktif Üye+

ben size hatırlatayım gelin olmak ile önerileriniz ve sorularınız başlıklı konuda başlamıştı münakaşa

17. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Suan cidden bende kendime inanamıyorum :) Beynim nelerle doluymuş, Aynen kendisi de hatırlatmış zaten, tam olarak orada bir konuşma geçmişti net ayrıntı hatırlamıyorum bakacağım şimdi :)

Bu Sayfayı Paylaş