1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Tayinci Eşi Olmak Ve Çeyiz

'Çeyiz' forumunda özlemmm tarafından 16 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. mine

mine İnci Üye+

Tatlım evkur da bu uygulama varmış ama başka mağaza ve markalarda var mı bilmiyorum

2. mine

mine İnci Üye+

Tatlım evkur da bu uygulama varmış ama başka mağaza ve markalarda var mı bilmiyorum

3. Mervve42

Mervve42 Yeni Üye

Mrb bizde tayinciyiz esya Cok abartı olmasa da yinede almak ıstyrm hosuma giden Herseyi ama esım az ve oz esya almak taraftarı bu koltuk yatak odası halı perde beyaz esya VS ufak caplı seyler ama ben de yeni evli olunca ister istemez heves edyrm cevremde pişman olursun alma diye baskı yapıyorlar blmyrm Cok kararsızım lutfen yardımcı olun

4. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Biz de tayinciyiz ben tüm evinin eşyasını aldım ama abartı almadım her odaya birer halı aldım mutfak eşyası da herseyde var ama birer birer aldım yeteri kadar bana kalırsa ben pişman değilim oturma odası misafir odası ayrı yaptım pişman değilim sonuçta aile uzakta ama burada da arkadaş çevren var ben onu düşünerek ayrı odalar yaptım

5. Mervve42

Mervve42 Yeni Üye

6. Mervve42

Mervve42 Yeni Üye

Iste bende öyle dusunuyorum Bı kanepe ikili bi oturma grubu alayım yanına konsol unıte mutfağa masa yatak odası dyrm ama gereksiz diyor Cok kırılıp dokulcek dyor esım ve gttgmz yere olmayacak belki diyor biz gıbı olan tanıdıklarda esya alanlar biz sattık diyorlar kendi evinize gecınce dyrlar ama su heves durumları yokmu ıste

7. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Biz direk istanbula yerleştik ceyiz falan hicbirsey goturmedim. Mobilya satan bir dukkana girip tum esyalarimi ucuzuna aldik. 3. Tasinmamiz oldu ve eşyalarımın bazilari kullanilmaz halde. Simdi 1 senemiz kaldi sonra son tayin yerimiz olacak insallah memleketimize gidicez kendi evimiz var oraya sifirdan esya alicaz Allah nasip ederse. Insanin icinde heves oluyor gercekten ilk evin sonucta evleniyosun insanin ici buruk oluyor. Ben mesela arkadaslarim vardi memlekette herseyini gidip secip kendi yetiştiriyordu benim hep icimde kaldi. Ama sabrettim kendi evim olsun herseyi yeni evlenmişim gibi alcam dedim kendi kendime. Cok sukur evimiz var artik son tayinimizde valla paraya kiyip ne istiyosak kendimiz secip begenip alcaz esimle. Allah saglik versin de onemli olan o. Herseyin zamani geliuor. Benim tavsiyem esya konusunda iyi dusun yani cok doldurma evini birde tayin durumuna bagli. Cok kalcaksaniz baska cok tayin yeriniz olcaksa orasi da baska. Benim eşyalarım guzel ama ucuzdu. Perdeni koltuk takimini halini uuguna alirsin sonra kendi evinize herseyini alirsin. Kismetse

Bu Sayfayı Paylaş