1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Tatlı Mı Ekşi Mi Tuzlu Mu ?

'Diğer' forumunda Aylin tarafından 28 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

Tatlı mı tuzlu mu ekşi mi ?

Bu anket 28 Ocak 2018 tarihinde kapatılmış.
  1. Tatlı

31.0%
  2. Tuzlu

31.0%
  3. Ekşi

38.1%
  1. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Bu anketin sonucunu gerçekten çok merak ediyorum :)

En çok hangisini seversiniz? Mesela gün tabağında en önce hangisini yersiniz ya da hangisini sona bırakıp tadı damağınızda kalsın istersiniz? Gece otururken hangisini canınız ister? Canınız hangisini çektiğinde mutlaka yersiniz?

Sizce TATLI mı TUZLU mu EKŞİ mi :)

busrabc, hilalozer, sedaozer ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. citoss

citoss Aktif Üye+

tabi ki TATLI :) olmazsa olmazımdır benim. yemeğe tatlıyla başlarım mesela karnım doyduğunda olur da yiyemezsem diye garantiye alırım ;)

3. Aylin

Ahahah güzel mantıkmış :) "karnım doyarsa yemediğime pişman olurum sonra" :)

4. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Benim de tatli :) Sabahlari ac karnina tatli yiyebilirim meselaa yas pasta ve cikolatali tatlilar. Tabaklarda da en sona birakirim tadi damagimda kalsin diye. Vee kahvaltilarimi tatliyla bitiririm :)

Aylin bunu beğendi.
  5. Aylin

Tatlıyı ben de çok severim pasta aşığıyım. Ama bende Ekşi bir tık üstte. Turşu suyunu bi dikişte içerim. Sırf ekşi diye canım hep dürüm çiğköfte ister. Açsam aklıma ilk gelen bol ekşili patates salatasıdır çoğu zaman ekşi kalp ben :)

mrvchn, sedaozer ve citoss bunu beğendi.
  6. citoss

citoss Aktif Üye+

ekşi ve ben tamamen zıt kutuplarız hiç turşu suyu içtiğimi bilmem :)

Aylin bunu beğendi.
  7. citoss

citoss Aktif Üye+

aynen :) çok üzülürüm sonra :)

8. lülü

lülü Uzman Üye+

Ben pek tuzlu aramam geneldeee kahvaltıda kapanışı tatlı ile yaparımmmm :) cay keyfi yaparkennn tuzlu bir tane yiyorsamm tatlı 5 tane yerimmm :) patates salatasını bol ekşili severim tursuya bayılırım.bazen tatlı birsey yedigimde bayıyorsa tuzlu birsey ararım yoksa zeytin yerim :)ama tatlı=ekşi vazgecilmezimdir :)

Aylin bunu beğendi.
  9. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Tabikide tatlıııı :) vazgeçilmezim. Ekşi hoşlanmam yemem fazla. Tuzluda severim ama. Hamileliğimden olabilir diye düşünüyorum tabağımda tatlı tuzlu varsa sıra ile gitmem hepsinden karışık yiyorum :D ama tam bir tatlı hastasıyım cidden

Aylin bunu beğendi.
  10. sıla çamcı

sıla çamcı Uzman Üye+

Ben 3 ünü birden severim salatayi asla limonsuz yemem tuzlu yemekler her zaman vazgeçilmezdir tatlıya gelince çok üzerine dusmem tatlının yerinde ve abartmamak şartıyla yerim :D

Aylin bunu beğendi.
  11. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Tatlı severim ana ekşi şeyleri de baya severimm. Mesela elimden gelse her şeye limon sıkabilirim :D o yüzden oyumu ekşiden yana kullanıyoruum :D

Aylin bunu beğendi.
  12. Aylin

Bibiğimsiinn :) ekşiler 2 olduk :)

13. rbaer

rbaer İnci Üye+

Tabiki de EKŞİ bahar geldin mi değmeyin keyfime erik iki gunde bir kilo biter net :D kışın millet tatli mandalina arar ben limon yerim :D ağzım bile sulaniyor yazarken :D

Aylin bunu beğendi.
  14. cnpsygt

cnpsygt Aktif Üye+

Bendede tuzlu bi tık önde tatlıyı özel günlerim hariç aramam bile ama ekşi ve tuzluyu canım çeker acıkınca tatlıya saldırmak yerine yoğurda tuz atıp yiyenlerdenim

Aylin bunu beğendi.
  15. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

tatlı ve ekşi :asik eriğin, mandalinanın, elmanın ekşisine bayılırım. Satayı az yağlı bol limonlu severim, her bulduğum yemeğe limon sıkabilirim :agzimsulandi Tatlı dediğime bakma her tatlıyı sevmem şerbetli tatlı falan yemem. Çikolata ve pasta(kaliteli olmalı kremşantili falansa yemem, tatlıyla aram yok diye yalan bile atarım :p) aşığıyım.

Aylin bunu beğendi.
  16. Aylin

Rekabeett artıyorr 4,4,5 :cool hadi bakalım yeni tur yeni şaaannss :)

17. PortakalCiceki

PortakalCiceki İnci Üye+

Tuzlu ve ekşi..:)
    Tatlı olmasa da olur..:)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Mayıs 2016
    Aylin ve cnpsygt bunu beğendi.
  18. EceG

EceG Uzman Üye+

Ayy ben ekşi severim. En çokta turşu suyu, limon, ekşi erik bayılırım.. :D ondan sonra da tatlı geliyor, çikolatalı tatlılar sadece :) tuzu hic sevmediğimden tuzlu şeyleri de pek sevemiyorum..

Aylin bunu beğendi.
  19. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Koç burcu olmak bunu gerektirir :p

Aylin bunu beğendi.
  20. Betül

Betül Süper Üye+

Turşu suyu :asik nasılda severim bugün Eminönü'nde balık ekmek yanına bir dikişte içtimse demek :) Ama tatlıyı aç karnına yemek en nefisi tadı damaktan hiç gitmiyor :p çiğköfte hele aç tok fark etmez bol nar ekşisi ile saati bile fark etmez yerim her dakika :)

Aylin ve türkan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş