1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Takma Kirpik

'Gelin Makyajı' forumunda Kübra tarafından 26 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

MAC'in internet sitesinden veya mağazalarından alabilirsin ;) Mağazasından alırsan deneme imkanında olur sana en uygun modeli ve sayıyı bulursun ;) Piyasadaki en iyilerdendir ben çok rahat kullanıyorum.

ayşenn bunu beğendi.
  2. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Çok teşekkür ederim öneriniz için tamam öyle yapayım ozaman denemem daha iyi olur en kötü ihtimal nette bakarım marka için çok teşekkür ederim iyi oldu gerçekten :)

3. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Rica ederim :) Nerede yaşadığını bilmiyorum ama MACbulamazsan Boyner/YKM gibi mağazalara da göz atabilirsin, oradaki danışmanlar çok yardımcı oluyor bilgi toplamış olursun ;)

4. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Denizlide yaşıyorum MAC varmı yokmu bilgim yok araştırayım eğer yoksa boyner yada ykm vardır muhakkak. Gratis te baktım markasını hatırlamıyorum normal bir kirpikti galiba. İlk kullanacağım için danışmak istedim. Çok teşekkürler :)

5. sevilay

sevilay Üye+

takma kirpiğin tek tek takılanını kullanmıştım hem nişanıma hem düğünüme aynı kutudaki ürün yetmişti.öyle markalı bişey değildi 10-20 lira arası bi üründü

6. brcslm

brcslm Yeni Üye

gratiste satılan takma kıprıkler ıle kuaforde takılanlar aynımıdır?
    kuaforde fıyatlar 40-50 tl cıvrında cunku

7. brcslm

brcslm Yeni Üye

semte göre fıyatlar degısıyo malesef arkadasım 150 tl ye gelın bası yaptırdı ben 400 tl ye :S

8. brcslm

brcslm Yeni Üye

göztepe kadıköy

9. naciyegemen

naciyegemen İnci Üye+

ben kesinlikle kullanacağım :D

Kübra bunu beğendi.
  10. Kübra

Kübra Aday Üye

Kullan kullan çok güzel oluyo :D

11. bersel

bersel Uzman Üye+

bende kullanacam canım kısmetse kuaförümle konuştum provaya gittiğimde bi kaç deneme yapacaz sonra beğendiğimi alacam :)

Kübra bunu beğendi.
  12. bahar01

bahar01 Üye+

Merhaba kızlar bende takma kipriki soracağım sizlere.sizce tüm kiprik mi yoksa tek tek mi taktırmalıyım :) hangisi daha kullanışlı ve sağlam oluyor.kullananlar ??

13. rbaer

rbaer İnci Üye+

gözleri ön plana çıkarmanın kolay ve garanti yolu tabikide olmalı lens kullanan biri olarak gözlerim yansada kullanıyorum :D

14. elaedadnz

elaedadnz Uzman Üye+

ben istemesemde kuaförüm taktı gözlerim belli oldu beğendim sonradn :)

15. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

Valla ben normalde de takiyorum sadece dugunde degil :guzellik cikartmasi kolay, acibadem sutuyle pamukla narince cikartiyorsun :guzellik

Ebru bunu beğendi.
  16. Yeliz

Evet kendim yapistiriyorum :D Elin alisinca kolay bence, ilk baslarda kas olarak takiyordum :cokkomik :cokkomik

Ebru bunu beğendi.
  17. Yeliz

Ben de makyaj konusunda cok yetenekli degilim, beceremem, yapmam da aslinda :D Hafif far, kirpik, ruj maksimum :D

Ebru bunu beğendi.
  18. tuba bakar

tuba bakar Yeni Üye

merhab kızlar ben dugunumde takma kırpık alıam ama dgru olanını nasıl secıcem bılmıyorum yardımcı olurmusunuz ?

19. bil00

bil00 Yeni Üye

Boy olarak farklılık gösteriyor zaten kuaför ya da kozmetikçiden destek alabilirsin. ben ipek tek tek takılanlardan orta boy almıştım doğal durmuştu mesela

tuba bakar bunu beğendi.
  20. tuba bakar

tuba bakar Yeni Üye

bende oyle yapsam ıyı olucak dedıgın gıbı once bırde kuafore sorım tesekkurler :)

Bu Sayfayı Paylaş