1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Takma Kirpik

'Gelin Makyajı' forumunda Kübra tarafından 26 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. edaaa

edaaa Aday Üye

Çok kolay bende nisanimda taktirdim korkuyordum da ama cok kolay çıktı makyaj temizleme suyuyla sildim kendiliginden döküldü :)

Kübra bunu beğendi.
  2. Dilaydabek

Dilaydabek Aday Üye

Ben nişanımda kullandım kızlar fotoğraflardada çok hoş çıkıyor ucundan tutup yavaşça çektiğiniz zaman kolayca çıkıyor daha sonrada kullanabiliyorsunuz ben nişanımda kullandığımı kınada ve düğünde de kullanıcam

yildiz bunu beğendi.
  3. naz_turgay

naz_turgay Üye+

kullanımı çok rahat ve tabi çıkarmasıda nişanımda taktırdım nasip olursa kınamda ve düğünümdede takmayı düşünüyorum :)

yildiz bunu beğendi.
  4. emosh

emosh İnci Üye+

sana katılıyom kuzum kuzenimin nişanında yelpaze taktılar resmen gözüm şiş gibi gezdim ;)

türkan ve yildiz bunu beğendi.
  5. sevim

sevim Uzman Üye+

ahahahah benim nişanımda da ablamın ki öyle olmuştu bir baktım çıkartmış :p Gözümde şemsiye var sanki diyordu

emosh ve yildiz bunu beğendi.
  6. emosh

emosh İnci Üye+

Şemsiye benzetmesine çok güldüm ;) düğünümde ne olcak bilmiyorum artık ;)

7. medgicc

medgicc İnci Üye+

kesinlikle kullanılmalı çok güzel duruyor ve çıkartılmasıda çok rahat

yildiz bunu beğendi.
  8. türkan

türkan Süper Üye+

bence gerekir canım :) kesinlikle taktır ama bazıları abartı oluyor.. ona dikkat etmeli

9. bsrvrl

bsrvrl Aday Üye

arkadaşımın düğününde doğal duruşlu bir kirpik takmak istedim taktığım kirpik kendiminkilerden kısa gelince geri çıkartmıştım :) kirpiklerim çok uzun ve yoğun ama buna rağmen düğünümde mutlaka istiyorum. toprak tonlarında bir makyaj yapıcam ve eyeliner çekip takma kirpik ile tamamlamayı planlıyorum :)

10. fatma88

fatma88 Aday Üye

Bence takma kirpige gerek yok diye düşünüyorum çünkü hem ağırlık yapıyor hemde göz bir süre sonra agriyor. Bana boyle bir etki veriyor takma kirpik
    Çok şükür gerek kalmicak harika bir maskara ile kirpiklerim takma kirpik kadar iyi olacak. Eğer sizinde kirpikleriniz uzunsa bence gerek yok bir süre sonra rahatsiz ediyor cunku takma kirpik:);)

11. biyologmerve

biyologmerve Üye+

Her takma kirpik doğal durmuyor iste kizlar taktiranlar veya bu konuda fikri olanlar paylasirsa bizim içinde iyi olur. Bende taktirmayi düşünüyorum . ama hic bir fikrim yok. Hangi marka almaliyim bilmiyorum ..

12. naciye

naciye Yeni Üye

bencede olmalı daha hoş duruyoo cnm :)

13. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

Nişanımda , Nikahımda tercih ettim :sevimli kına gecemde ve düğünümde de tercih edeceğim,:sevimli
    gözleri olduğundan daha çekici ve güzel yapıyor:gul:sevimli
    zaten özel günler dışında çokta tercih edeceğim bişi değil ;):sevimli

14. sevim

sevim Uzman Üye+

işi şansa bırakmayın, kendiniz gidip alabilirsiniz. Gratis whatsons gibi mağazalarda çeşitlerini bulmak mümkün. Ayrıca orada çalışan bayanlardan da yardım alabilirsiniz seçim konusunda. Ayrıca tek tek takılanlar da var ama bunu çoğu kuaför beceremiyor ve bir gözünüz diğerinden farklı görünebiliyor. Bütün ve doğal görünenleri tavsiye ediyorum

15. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

bende nişanımda kullanmıstım çok memnun kaldım ins kına ve düğünde de taktırcam :)

16. BEHİCE

BEHİCE Aday Üye

nişan makyajım yapılırken sordular istemedim ama çok ısrara ettikleri için taktılar gerçekten çok değiştiriyor makyajla farklı biri oluyorsunuz :)

Ekli dosyalar:

17. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Bende düşünüyorum takma kirpik. Çünkü benimkiler kısa ama şuana kadarki hayatımda hiç kullanmadım kına gecem ve düğünümde kullanmak istiyorum. Hiç kullanmadığım için nerden nasıl almalıyım bilmiyorum tavsiyelerinizi okudum kızlar ama hala kafamda bişi oluşmadı nasıl yapmalıyım sizce ya. Kendim alayım diyorum nerden almam lazım alırkende ne söylemem gerekiyor off kafam çok karışık birde çıkaramam diye korkuyorum düğün sonrası:)

Kübra bunu beğendi.
  18. Kübra

Kübra Aday Üye

Makyozune danış canım nasi bi kirpik almam gerekir diye sor ona bilir o zaten cikmama gibi bi durum yok cektin mi cikiyo zaten o konuda huc korkma japon yapıştırıcı değil ki sonucta :kikirda

19. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Saol canım bi danışayım ona göre alayım ozaman. Hiç kullanmadım ya onun tedirginliği var biraz ama iyi kullandıktan sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum :)

Kübra bunu beğendi.
  20. Kübra

Kübra Aday Üye

Bende ilk kina ve dugunumde kullandim bi sıkıntı yasamadim canım cok farkediyo ama makyaj daha belirgin oluyo düğün icin kesin yani :D

Bu Sayfayı Paylaş