1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Stor Perde Kullanışlı Mı?

'Ev Dekorasyonu' forumunda Seda tarafından 27 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. busrabc

busrabc . YASAKLI

Aynen cok haklisin bende guvenemedim bi sorayim dedim foruma yaptirmam ben zaten baska sey var aklimda bilgi almis oldum tesekkur ederim :*

2. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bana çok kullanışlı geliyodur ama @Seda ablanın yazdıklarını okuyunca bi vazgeçtim gerçekten açmak isteyince komple açıyosun birde temizliği zor iyi araştırmak gerekir tül en iyisi :) :)

melodika bunu beğendi.
  3. Hayaldünyasi

Hayaldünyasi Yeni Üye

Ben buraya yeni üye oldum herkese merhaba. 3 senedir zebra kullanıyorum mutfak ve yatak odasında, salon ve oturma odasında ise tulun altında stor. Ve ikisindende hiç memnun değilim. Tamam görüntü olarak hoş, fakat ben kapalı bir bayanın evde açık giyindigim için yazın pencere ve balkon kapılarını açtığımda zebra ve storları tamamen yukarı kaldiramiyorum, ve sürekli uclarindaki metallerin rüzgarla çat çat diye ses çıkartması beni deli ediyor. Temizliğe gelince balkonum, geniş olduğu için yere serip fircaliyorum zebralar temizleniyor fakat storlarımdan lekeler çıkmıyor. Takması cikarmasi yıkanması çok zahmet. Senede bir bununla uğraşacağıma her ay makinada yıkayıp asmayı tercih ederim hemde içime siner. Inşallah bu yıl değiştireceğim perdelerimi. Evlendikten ve evin işi bana kaldıktan sonra öğrendim ki görüntüden önce kullanisliligi geliyormuş

Bu Sayfayı Paylaş