1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Söz Ya Da Nişan Pastası

'Diğer' forumunda Seda tarafından 1 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Bizde söz olmadı, Nişanda da mekana uygun olması açısından beyaz-altınsarısı yaptırdım pastayı. Bu arada pastadaki mumları maytapları görmeyin, aynı gün hem nişanımızı hem 5. yılımızı hem de benim mezuniyetimi kutluyorduk o yüzden mum üfledik :D
    CIMG6374.JPG

2. Kübra

Kübra Aday Üye

Ayyy ne guzeeeel :)

3. Seda

sen daha güzelini yaparsın ki ;)

Kübra bunu beğendi.
  4. Kübra

Kübra Aday Üye

Insallah yaa :D bende pasta bekliyodum nisanimda doğum gunumden ötürü ama sonuç hayal kırıklığı :(

5. gamze

gamze Aktif Üye+

Beğendiğim birkaç pasta modeli:) 201062913323279.jpg Nisan-pasta-modelleri-5.jpg 2013-Yılı-Söz-ve-Nişan-Pastaları-Örnekleri.jpg wva55alb.jpg

6. Seda

7. gamze

gamze Aktif Üye+

Aaaa evet simdi farkettim :) Benim nisanimda da pasta olucakti sonra vazgectik artik dugunde :)

8. Benay

Benay Üye+

ben söz de pastayı unutmuştum aslında :) Eşim akıl etmiş bana da sürpriz olmuştu :) zaten pasta delisiyim çok sevinmiştim :) gerçi haberim olsa o harfleri koydurmazdım ;)

DSCF7965.JPG
    nişanı Ankara'dan Didimde organize ettiğimiz için herşeyle uğraşmaktan pasta aklımıza bile gelmemişti :D

9. seda-emir

seda-emir Aktif Üye+

Bu da benim pastam evde hem isteme hem nisanim oldu.pastami ablamla beraber yaptik :) IMG_191157966153820.jpeg

Ekli dosyalar:

10. eminerhan

eminerhan Aday Üye

11. Pelin Alpar

Pelin Alpar Üye+

Hanımlar hepinizin pastası şahane.. :)

Örnek olması açısından ben de, hem çok sevdiğim arkadaşım hem de patronumun eşi yapacak nişan hediyesi olarak.. Beraber seçtik modelini, bitince tekrar paylaşırım :gulumse sevgiler... 3d125b8b7b6c9a0c4d311668d5bda35b.jpg

12. burcu sserdar

burcu sserdar Üye+

teşekkürler canım aslında o anın heycanıyla neresinden keseceğimi bilemedim köse denk ordan kestik:)

melek1991 bunu beğendi.
  13. melek1991

melek1991 İnci Üye+

bu da benim nişan pastam :( hiç istediğim gibi olmadı ama yine de bişey diyemedim :rolleyes::rolleyes:

IMG_0048.JPG

aşksınsen, Kübra, yildiz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  14. burcu sserdar

burcu sserdar Üye+

pastan çok şeker canım;)

melek1991 bunu beğendi.
  15. melek1991

melek1991 İnci Üye+

teşekkürler canım o senin güzel gören gözlerin :) başıma geleni paylaşmak istiyorum seninle :)
    pastayı dayım almaya gitti buzdolabı tıklım tıklım dolu diye balkona koymuşlar pastayı benim nişanımda da ekim olmasına rağmen güneş açtı hava sıcaktı :( pastanın üstündeki şeker hamuru erimeye başlamış damat tarafı gelince açıldı pasta o anda gördük :( sonra üst kat komşumuz çok beceriklidir sagolsun pastayı kaptığı gibi evine götürdü o yeşil kalpler onun eseri akan şeker hamurunu kapatmak için :baybay:baybay:baybay:baybay adrenalin dolu bir nişan pastası serüvenini okudun teşekkürler :melek:melek:melek:melek:melek

16. burcu sserdar

burcu sserdar Üye+

of of of ;) böyle güzel günlerde aksilikler çıkmasa şaşarim zaten oda nazarı olsun yalnız komşunu ayrıca tebrik ederim güzel kapatmış farkedilmiyo bile;)

melek1991 bunu beğendi.
  17. yildiz

yildiz Süper Üye+

olsun kötü durmamış canım aksilikler herkesin başına geliyor benim nişanda istedigim pastayı becerememişlerdi saçma birşey olmuştu :D ama itiraf ediyorum taze ve tadı çok güzeldi

melek1991 bunu beğendi.
  18. melek1991

melek1991 İnci Üye+

o komşumuz birtanedir herşeye her zaman koşar sagolsun :)
    tadı güzelse sorun yok ben streste hiç bişey yiyemedim tüm gün pastanın tadını da bilmiyorum açıkçası :) @yildiz

yildiz bunu beğendi.
  19. yildiz

yildiz Süper Üye+

bende aç kaldım en son herkes dışarıda bizi beklerken ben anne acıktım diye evin içinde dönüyordum :D

melek1991 bunu beğendi.
  20. melek1991

melek1991 İnci Üye+

vallahi bende herkes gitti baktım bende bir boşluk var :komik:komik anneee diye bağırdım bende :sagdankucak:sagdankucak ah canımız annelerimiz iyiki varlar <3

Pelin Alpar ve yildiz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş