1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Sizce Ne Yapmaliyim ?

'Ev Dekorasyonu' forumunda NeslihanM tarafından 22 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. EvinCadısı

EvinCadısı Yeni Üye

Bekliyoruz o zaman... :)

NeslihanM bunu beğendi.
  2. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Salon oturma odası ayrı bencede şart değil ve ben yemek odası fiktini çok severim. Geniş mutfak ve yemek masasi süper olur.. bizde bir köşe almıştık çocuk odasına çevirdik köşe koltuk da işimizi görüyor yine.

NeslihanM bunu beğendi.
  3. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Aynen bende oyle düşünüyorum mutfakla oturma odasi birlesik olunca isitici yetmiyo , kaloiferde dosenmesi icin cok masrafli ve inşaat isi olucak ve suan mümkün degil , bide ben evlenicegim sıra heveslenmistim ne guzel mutfak birlikte felan diye kullanisli diye , gercekten kullanisli degil bence yemek yapiyosun koku hemen dagilmiyo gitmiyo , zirt birt da mutfagi toplamam gerekiyo cat kapi birisi gelse yani zor , bilmiyorum oturma bakimindan yer olması iyi bisi ama , diger yondende dezavantajli , ama kafama koydum l koltugu kucultup cocuk odasina gore yaptircam

tuğbabenli bunu beğendi.
  4. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Resimdede gosterdigim l koltugu satmaya karar verdim ama eşim tam kararini soylemedi ikilemde birakti ama karsi cikmaz herhalde :):) banane benim dedigim olucak :):);) sizce satmak mantikli mi

5. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

canım bizim hem oturma odamız hem salonumuz var ama oturma odasında oturmayı sevmiyoruz bütün gün salondayız :D:D diyeceğim o ki senin evin senin mutluluğun başkalarını düşünerek dizayn etme :)

tuğbabenli ve NeslihanM bunu beğendi.
  6. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Cok sagol tesekkur ederim tamamiyla katiliyorum sana :) ❤ l koltugu satisa çıkardık bile :) :) :))

Özlem bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş