1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Setler

'Alyans ve Takı' forumunda Ezgi tarafından 10 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Çok teşekkür ederşm bitanem hepimiz güzel günlerde kullanalımm :* :*

Özlem bunu beğendi.
  2. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Güzel Günlerde Kullan Tatlım Çok Güzel Görünüyor :alkis<3
    :acimBen Ne Aldırmalıyım Karar Veremiyorum İleriyi de Düşünmem Lazım Ev Veya Araba Alacağım Zaman Sattığımda Para Yapan Birşey Olmalı Ama İncilere Taktım Çok Zarif Duruyorlar Karşı Tarafa Fazla Masraf Yaptırmak İstemiyorum Ama İnce Hasır Set Varmıdır Ki O Da Olabilir Offff Offfff :(:agla:oops: Ne Yapacağım Ben Uygun Fiyat Bulabilsem de İkisini Bir Alabilsemm:confused:

Dilan62 ve bsyl bunu beğendi.
  3. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım :* ben seti bozdurmamak düşüncesiyle aldım açıkçası tabiki allah bozdurmasında her modelde zarar ediyorsun şu modelde zarar etmezsin desem yalan olur ince bir set aldırıp bileziği fazla yapın demek senin açından daha mantıklı olur sanki :*

Songül5555 bunu beğendi.
  4. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Anladım Kuzum Sağol Eğer Bana Sorulursa Öyle Yapim Artık :gulumse<3

bsyl bunu beğendi.
  5. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

bsyl bunu beğendi.
  6. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Sağol canım aminn :* :* daha güzelleri senin olsun

7. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Aynenn canım :D :* benim inci setim varmış kayınvalidem öyle dedi istediğimde onu da takarım diye düşündüm böyle bir set tercih ettim :)

Songül5555 bunu beğendi.
  8. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Canım seti alıp satacaksan alma derim :) tabi gene de sen bilirsin bende tüm takılarımı ev almak için satmayı düşünüyorum bu yüzden beşibiyerde aldırıcam :) fakat satmam kalsın diyorsan set aldır kuzum :)

Songül5555 bunu beğendi.
  9. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Anladım Kuzum Benim Malum Samsun da Olacakla Birlikte 4 gün Düğünüm Olmuş Oluyor Bende İki Farklı Takım Olsun İstiyorum Ama Sevdiğime De Kıyamıyorum Uygun Olanlardan Bakacağım Önce Bulamazsam Ne Yapacağıma O Zaman Karar Veririm Artık

bsyl ve Dilan62 bunu beğendi.
  10. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Anladım Kuzum Aklımın Bir Köşesine Yazdım :)

Dilan62 bunu beğendi.
  11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

İnci setler çok pahalı değil ama kuzum bak sana bikaç model ekliyorum :*
    https://www.bilezikci.com/Incili-Vav-Harfli-Altin-Bros-Gerdanlik-Incisi,PR-10630.html
    https://www.bilezikci.com/Incili-Telkari-Altin-Bros-Gerdanlik-Incisi,PR-10628.html
    https://www.bilezikci.com/Incili-Sarmal-Tasli-Altin-Bros-Gerdanlik-Incisi,PR-10625.html
    https://www.bilezikci.com/Incili-Vav-Harfli-Altin-Bros-Gerdanlik-Incisi,PR-10622.html

Songül5555 bunu beğendi.
  12. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

13. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Rica ederm tatlım :)

Songül5555 bunu beğendi.
  14. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Kendi ailen birini eşinin ailesi birini alır, kalanıyla altın bilezik alınır. Her şeyi yıkmaya çalışmak, ben ne aldıracağım demek bile bana çok ayıp geliyor. Eşinin ailesi ne alabiliyorsa alırsınız, sen kendi ailene diğerinden de istediğini söyleyebilirsin.

mrvchn ve Songül5555 bunu beğendi.
  15. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Sevdiğime de Ailesine de Gereksiz Masraf Yaptırmıyorum Yaptırmayı da Düşünmüyorum Şunu Alın Bunu Almayın da Diyemem Zaten Bana Yakışmaz ;) Bazı Şeyler Alınırken Sen Seçiyorsun Sonuç da Değil Mi Ben de Buradaki Arkadaşlara Fikir Soruyorum Sadece Ama Böyle de Düşünmemiştim Fikrin İçin De Teşekkür Ederim <3 Pahalıya Kaçmadan Neler Yapabilirim Diye Mücadele Ediyorum Heyecanlı Olanca İnsan Düşününce Bile Bir Çözüm Bulamıyor Bende Bu Duruma Düştüğüm İçin Fikir Sorayım Dedim Tatlım:gulumse

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Mart 2018

Bu Sayfayı Paylaş