1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Set Mi Alınsın Bilezik Mi?

'Alyans ve Takı' forumunda Emineyldrmm tarafından 23 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. Emineyldrmm

Emineyldrmm Aktif Üye+

Hanimlar ben bir ay once nisanlandim... soz takilirken 7 bilezik ve set takimi diye konustuk nisanmda kupe takildi setin kupesi kenarda duracak yani.nisanlimda bana isimli kolye yapaym ani kalsin bilezk 8 olsun setin yerne dedi benm aklma yatti ama ailem illede set diyor. Ve isimli ozel tasarm kolyelern zincirleri cok ince kalin yaptirablrmyz onu ? Sizce setmi ? Yoksa ikinci secenekmi olsa ? Tesekkrler

tugbaduru, ESRATAŞÇI ve Esrahımm bunu beğendi.
  2. gamzeeazd

gamzeeazd İnci Üye+

Bence ilk başta nasıl konusulduysa o şekil olmasi daha dogru olur diye düşünüyorum. Bence set al yani. Zaten 7 tane bilezik takılıyor. Setinde olsun.

tugbaduru bunu beğendi.
  3. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

Ben olsam set alırdım canım. Tabi ki kendi tercihin ama 7 tane bileziğin olcak zaten hani 3 4 falan olsa neyse de zaten 7 bilezik fazla bence setinde olmalı ;)

tugbaduru bunu beğendi.
  4. korkmazgamze

korkmazgamze Uzman Üye+

canım benim isimli kolyeyi sonrada alabilirsiniz, gelinliğin üzerine takman için güzel bi setin olmalı bence yinede sen bilirsin

Yengecburcu ve ırmaksu bunu beğendi.
  5. ırmaksu

ırmaksu Aktif Üye+

canım bencede set almalısın gelinlik ile birbirini tamamlar

tugbaduru bunu beğendi.
  6. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

Canım seti pahalı alıp satmak zorunda kaldığında çok az miktar veriyorlar artı sürekli takabiliceğin bişey olmuyor bende set yerine bilezik istemiştim başta 8 bilezik takıcaklardı öyle konuşulmuştu sonra 6 tane taktılar o başka:dayanilmaz

tugbaduru bunu beğendi.
  7. fatmaözdl

fatmaözdl Aktif Üye+

Benim setimi kayinvalidem daha önceden almis ama banada boyle bir seçenek sunsalardi set alirdim bende ben

8. Emineyldrmm

Emineyldrmm Aktif Üye+

Ya ben set istemyorm iste aklim hep o kolyede kenarda durcak bisey set ayrica degeride dusuyor satarken. Ama.gelinligin uzerne gerdanlik alabilirim

tugbaduru ve Esrahımm bunu beğendi.
  9. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

Aynen öyle bişey olabilir onlar güzel duruyo set bencede alma

10. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

baştan nasıl konusulduysa ole olması gerekır.
    ama nişanlının kolye yerıne bılezık alayım demesı de makbul kotu dusunmemıs.
    lakın bence boğazın boş kalmamalı dıye dusunuyorum eger ole bır ımkanları varsa set yada gerdanlık muhakkak al derım tatlım... ısımlı kolyeyı sonrasındada albılır mısın...bana ısımlı kolyeyı
    sonradan aldı nısanlım dogum gunumde sahsen :)
    bence set yada gerdanlık al kesınlıkle tatlım :)

11. Emineyldrmm

Emineyldrmm Aktif Üye+

Ya ben o kolyeyi yuzgormlulugu dusunmstm aslnda ona da boyle bi vurgu yapmstm istedgme dair ama o bunu yanlis anladi sanrm. Set istemyorm ben kupesi bosa kalcak kollrm zaten dolu gerdanlik mantkli

ESRATAŞÇI bunu beğendi.
  12. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

canım isimli kolyenin maliyeti 200 300 tl düğünden sonra kendin bile yaparsın :D

sumeyyesinan bunu beğendi.
  13. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

gerdanlık alabılırsın canım ama bnce ısımlı kolye olmasın dusuncesındeyım..
    tabı sen en çok ne ıstersen o olsun derım öncelik sen çünki :)

14. sumeyyesinan

sumeyyesinan Uzman Üye+

set bence :) favorim :)

15. Emineyldrmm

Emineyldrmm Aktif Üye+

O zaman set alinacak noktaa. :)

16. çiçek böcek

çiçek böcek Uzman Üye+

karar verilmiş ama yine de fikrimi söyleyeyim :gulumse bence set gereksiz diye düşünüyorum sürekli kullanacağın bir şey değil o kadar ara veriyorsun ve mücevher kutunda duracak belki 1 veye 2 kez takarsın çok önemli bir davette yatırım amaçlı da olmuyor çok değer kaybediyor bilezik ve gerdanlık daha mantıklı ama ben takı setini kullanırım diyorsan tabi ki al ;)

17. Emineyldrmm

Emineyldrmm Aktif Üye+

Canm gerdnlikta set gibi deglmi ? Bu aksam bu konuyu bidaha knstum nisanlimla bana dediki istedgne karar ver artik bende set konusunda hala kararsizim hani su zincir ucunda cicekli uc oluyo ortasndada resat altin onlar degerni kaybedyormu satarken onu onerdi ablam ama bilmyorm

18. lülü

lülü Uzman Üye+

Görünüşe göre hala bi kararsızlık var :) kendi fikrimi söyleyim bende kapalı bi bayansın set aldığını zaman küpesi görünmeyecek kolyesi kendini gösteremeyecek ve bozmak istediğinde değer kaybedecek ben böyle düşünerek set istemedim .uzun zincir aldım ve ucunda lale desenli taşlı güzel bi kolye en azından kullanımıda daha rahat ...isimli kolyeyi de yüz görüşlülüğü olarak alabilirsin ben bileklik istemiştim :)

19. çiçek böcek

çiçek böcek Uzman Üye+

yok canım onlar set gibi değil yani değer kaybetmiyor, bence ablanın dediği daha iyi olur.

20. suleumt

suleumt İnci Üye+

ben seti kullanamam mesela alsalar. bilezik yaptırırım set yerine daha mantıklı. ama kullanacaksan tabiki ilk denilen gibi olması lazım.

Bu Sayfayı Paylaş