1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Sessizlige Care

'Forum Duyuruları' forumunda Yeliz tarafından 12 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

Merhabalar kızlar öncelikle düğün zamanı tanımadığımız ve kaynastigimiz aynı duyguları paylaştığımız yol arkadaşları olduk mutlulukları sıkıntıları kararsizliklari paylaştık birbirimizle düğün sonrasında ee ister istemez bi tempoya girdik herhalde bide eskiden konuşmalarımıza bi çok kişi etiketliyoduk fikir almak için ne olursa olsun ufak bi yorum birakiyoduk. Çok heyecan vericiydi herkese bol muhabbetler . Hele genişlerinize hic kıyamam yaa ❤

Yeliz, Özlem, asltrk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

Bende ilk üye olduğum zaman çeyiz hazırlığındaydım :) ve forumda herşey çok heycanlı geçiyordu herkes indirimden aldıklarını sürekli atıyor :D a101 bim şok fırsat başlıkları çok hareketliydi :D sonra söz sonra nişan derken herkesin ilgi duyduğu konu başlığı değişiyor :D ben sürekli yorum yapmasamda girip okuyup çıkıyorum :D formu unutmadım ama sesiz takipçi oldum galibaa :D

Yeliz bunu beğendi.
  3. pnrr

pnrr İnci Üye+

Konuşmalara çok katılmasam da konuları takip ediyordum ama son bir yıldır hayat koşusturması iyice uzaklaştım tabi birde internet sıkıntısı var

Yeliz bunu beğendi.
  4. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Sessizligin bendeki nedeni bazi arkadaşların da bagsettigi gibi bebis büyütüyor olmam :) inanin kendime bile zor vakit ayiriyorum cunku benim kiz acaip hareketli bicir bicir birsey:D Ama buradaki ortami arkadasligi cok özlüyorum tekrardan eskisi gibi aktif olmasını cok iaterim.

5. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

Puan kazanmak zor degil: https://sosyalgelinler.com/help/trophies . Her seye puan var neredeyse ve 1 gunde + uye olan da gordum, 3 yildir olamayan da. Ilk zamanlar cooooook daha zordu ve su andaki + uye olanlarin neredeyse %80'ine yakini, o zamandan plus uyeligi almis kisiler. Fotograf paylasmak icinse bilgisayar acmak gerekmiyor, neden olmadigi ile ilgili burada sorarsan, mutlaka yardim gelir: https://sosyalgelinler.com/forums/gelinolmak-oneriler-sorular/ ;) Forumda 5,241 konu var. Olmadigini dusundugun ve acmak istedigin konu varsa, gonder bana, ben senin adina acarim. Bunlarla gelmeyin banaaaaaaaa :aptal

6. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

Şimdi bir deneme yaptım yüklendi ama önceden denediğim yuklenmemisti. Tam olarak nedendir bilemiyorum:) yani konuşma ortamı olmadığı için günde bilmem kaç mesaj atmak zor oluyor puan için ama bir kaç gündür baya aktif oldu grup bundan sonra daha kolay olur

Yeliz bunu beğendi.
  7. lülü

lülü Uzman Üye+

Yaaaaaa ben bu mesajı bile yeni görüyorum :rolleyes: nasıl da kaçmış gözümden :) @tuğbabenli ye de katılıyorum ;) moderatörler de sessizleşti konu üretmek olarak değil de eskiden @Seda abla bile mesajlara konulara dönüş yapardı zor da olsa :rolleyes:mesela çekiliş yapılırdı mutlaka insanları teşvik edecek hareketli ,eğlenceli birbiriyle yarışan birçok kişi ...şimdi bebek sahibi oldu ve gerçekten kendime vakit ayıramaz oldum + ev kalabalık sağlık sorunları vs.o_Okörolası Instagram bizi çok oyalar oldu:Dilk fırsatta oraya gidiyorum buraya geldiğimde geçirdiğim vakit azaldı haliyle:rolleyes:

8. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Bende de bazen fotoğraf yüklemede sıkıntı oluyor ama o internet bağlantısından dolayı oluyor onun dışında yükleniyor

9. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

Bir de madalyonun bu tarafi var. Ben kendi acimdan konusacak olursam, zaman harca, para harca, didin, konu uret vs. sonra yok modlar soyle adminler boyle. Kavga dovus. Forumdan at, baska uyelik acmaya calissinlar, onlarla ugras. Eh haliyle bizimki de can ve bunaliyor insan bir sure sonra. Kazanc yok, forumda gorunen reklamlar sadece forumun sunucu masrafini karsiliyor. Kimseden ay Yeliz abla harikasin muhtesemsin demesini beklemiyorum, beklesem forum kurmazdik zaten. Ama bunun sonu da pek hayirli degil anlayacaginiz uzere :) Yani yonetim cekilirse, bir gun forumu acinca "Tesekkurler" mesaji ile karsilasmamak cok da olmayacak bir sey degil.

Cekilis olayi guzel tabii, para kazansak bir kismini hediyelere harcayalim. Eskiden cebimizden veriyorduk, ama en azindan ben ve @Seda Ankara'daydik, birimizden biri kargoluyordu. Galiba bir kere de @Aylin gonderdi. @Seda da ben de Turkiye'den ayrildik. Benim kargoyu Japonya'dan, Seda'nin da Almanya'dan gondermesi pek olasi degil acikcasi.

10. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Dogumdan once hemen hemen hergun foruma girerdim ama konular aktif olmadigi icin ben de genelde sessiz kalmayi tercih ediyordum :) Simdi ise hep kucak isteyen bir bebegim var ve ben kahvaltimi bile 2'de 3'de anca yapabiliyorum :D Firsat bulunca da instagrama bakiyorum :rolleyes: Forum bayagi aktiflesmis ben de bundan sonra daha aktif olmaya calisacagim.

Bu Sayfayı Paylaş