1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Şekersiz 21 Gün :)

'Diyet' forumunda Glsrnysf tarafından 6 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Devam ediyorum demeyi çok isterdim ama en yakın zamanda tekrar baslamam gerekiyor :p

mrvchn ve sonal bunu beğendi.
  2. sonal

sonal Yeni Üye

Ben yarın başlayacağım keşke burda devam eden aktif arkadaşlar olsaydı birbirimizi motive ederdik:sersem sende başla canım destek olalım birbirimize :):)

Glsrnysf bunu beğendi.
  3. mmlke

mmlke Uzman Üye+

malesef ben de devam etmiyorum şuan ama ilk fırsatta tekrar başlamayı düşünüyorum ben de. yaza kadar çok vakit var 10 kilo verilebilir düzenli devam edersen ama sadece diyet değil spor da yapmalısın. herkesin metabolizması farklıdır tabi ama düğün öncesi ben de ocak da başlamıştım spora ve diyetime her zaman dikkat edemediğim halde 7-8 kilo vermiştim ağustosa kadar

4. mmlke

mmlke Uzman Üye+

malesef ben de devam etmiyorum şuan ama ilk fırsatta tekrar başlamayı düşünüyorum ben de. yaza kadar çok vakit var 10 kilo verilebilir düzenli devam edersen ama sadece diyet değil spor da yapmalısın. herkesin metabolizması farklıdır tabi ama düğün öncesi ben de ocak da başlamıştım spora ve diyetime her zaman dikkat edemediğim halde 7-8 kilo vermiştim ağustosa kadar

5. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Çok isterdim evinde misafir var böyle durumlarda pek zor oluyor tahmin edersin ki :)

sonal bunu beğendi.
  6. sonal

sonal Yeni Üye

Evet canım haklısın misafir olunca tabii işler değişir :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  7. sonal

sonal Yeni Üye

Bugün başladım inşallah 1. Günümü şekerli gıdalar tüketmeden sonlandıracağım

8. mmlke

mmlke Uzman Üye+

an itibariyle şekersiz 21 güne başlamış bulunuyorum. kilom çok değil amacım da çok bi kilo vermek değil aslında ama bu aralar tatlıya acayip sardım bir sisteme sokarsam kendimi uzaklaşırım diye düşünüyorum bu vesileyle bir iki kilo da giderse güzel olur yani :)
    1.gün kahvaltım:
    20190312_095116.jpg
    bir bardak süt, 3 yk yulaf ezmesi, tarçın ve bir adet meyve

9. mmlke

mmlke Uzman Üye+

şekersiz 4. gün
    kahvaltı
    20190314_095048.jpg
    ara öğün
    20190315_160949.jpg
    akşam yemeği
    20190315_173312.jpg

Glsrnysf, Maşuk, mldfyz ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş