1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Şarm El Şeyh,hurghada Mısır'da Cennet

'Balayı - Seyahat' forumunda cerensever tarafından 29 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

Sarm-El-Seyh-Dalis.jpg Sarm-El-Seyh-Safari-341x220.jpg sharm-el-seyh-9.jpg indir.jpg Ras-Muhammet-Milli-Park-Sharm.jpg Ve kış gelinleri için yeni bir balayı rotası bulmuş bulunmaktayım Mısır'ı pek bilmezdim ama öğrenmiş oldum Kızıldeniz bulunduğu için Maldivler kadar güzel bir denize sahip Şarm El Şeyh ve Hurghada oldukca ucuz yerler çok iyi otellere sahipler dilerseniz Kızıldeniz'in tadını çıkarıp dalış yapabiliyorsunuz her çeşit balık bulunmakta korkusu olmayanlar için süper olur kıyıda bile her renk balık mercan kayalıkları :) ben dalış yapamam o kadar iyi yüzemiyorum :D sadece deniz de değil çöl gezileri de oluyor 4x4'lerle ATV'lerle şehir merkezi gece hayatı çok canlı alışveriş yapılacak hediyelik bakılacak çok güzel yerler var ee haliyle Mısır baharatları çeşit çeşit :) aslında dediğim yerler küçük ama 1 haftanızı alabilecek hem dinlerek hem gezerek güzel fiyatlı uygun bir tatil yapabilirsiniz. Taksiceleri biraz fazla yanar dönermiş ona dikkat etmek gerekip başta pazarlık yapmak gerekiyormuş :) hediyelikleri alırken de öyle pazarlık mutlaka yapın deniyor:) aslında nisandan ekim'e kadar gitme şansınız var ama aralıkta'da o kadar soğuk değil özellikle Şarm El Şeyh hava hiç kapalı olmaz güneş hep tepedeymiş mutlaka :) ben çok beğendim Mısır denince akla çöller piramitler gelse de en azından benim için bu kadar güzel yerleri olduğunu öğrenmek hoş oldu :) Vize almanız gerekiyor bunu da son detay olarak ekleyim ama çok detaylı bir evrak talebi yok :) Vize talebini en erken şekilde başvurmalısınız geç verebiliyorlarmış :)

2. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

vizede en kolay çıkan ülkeler arasında, uçak biletlerini yaza bırakmadan alırsanız veya takip ederseniz uygun fiyat bulabilirsiniz :) ama yaz girişinde bakarsanız kişi başı 1000 tl kdr çıkabilir

cerensever bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş