1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Sağlıklı Saçlar Için Şampuan Önerileri

'Saç Bakımı' forumunda Seda tarafından 17 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Ay kuzum hic uzulmeee hangi birine dikkat edicez ki sen bebisin icin elinden geldigince bircok seye dikkat etmissindir eminim ki :* Aslinda sampuanimiz bitmisti bioblas almistik. Kasanin orda gorunce esim dedi bak bundan alalim sana diye, hem sac hem vucut icin olunca aldim hemen. Herseyde sls sles oldugu icin bunu kullanirken icim rahat ediyor.

mldfyz bunu beğendi.
  2. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Vallahi oyle canim dikkat ettiklerimizde bile biseyler cikinca hele insan daha kotu oluyor ama cok guzel dusunmussunuz bunu benim aklima gelmemisti gecte olsa olsun:) fikir oldu banada simdiden sonra en azindan sayende:*

mrvchn bunu beğendi.
  3. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Tabiki oyle kuzum ne yaparsak kardir. Daha zamanin var nasilsa. Saglikli olsun insallah yavrularimiz. :*

mldfyz bunu beğendi.
  4. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

<3aminn insallah canim benim

mrvchn bunu beğendi.
  5. mine

mine İnci Üye+

Tatlım ben LR ın şampuanını kullanıyorum çok da memnunum eşime de yine LRın Recapin diye serum+şampuan seti var onu aldım dökülmeleri azaldı.saçları gürleşmeye başladı.tavsiye ederim

6. mmlke

mmlke Uzman Üye+

önerin için teşekkür ederim canım bu markayı duymamıştım. markası hunca care olan sarımsaklı şampuandan sipariş verdim memnun kalmazsam bahsettiğin markaya da bakarım.

7. mine

mine İnci Üye+

İyi günlerde kullan tatlım inşallah memnun kalırsın :) bu benim kullandığım şampuan. 9B753A31-48B5-46FA-B8A7-D90631CDB509.jpeg Bu da eşime aldığım set FBBC98D0-91CA-42ED-B1DE-59BBA92BD73D.jpeg

mmlke bunu beğendi.
  8. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Yeni sipariş verdiğim şampuanım kızlar, farmasi keratin serısını ve sabununu kullanıyorum suan ama Engin aynısefayı kullanıyordu sacında maalesef kabuklanma oluyor onun. Cok memnun kaldı cok parlak yaptı dedi bende bu seferlik onu deneyeyım dedim denedikçe paylasırım :dans:cool
    Screenshot_2018-03-07-09-51-31.png

9. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Yüz sabununu beğeniyorum ama şampuanı da denemek lazım:)

10. mmlke

mmlke Uzman Üye+

hunca defene ve sarımsaklı şampuan-500x500.jpg

bu şampuandan sipariş verdiğimi söylemiştim. yaklaşık bir aydır kullanıyorum memnuniyet düzeyim orta derecede. ben temiz içerikli ürünler kullanmaya çalışıyorum elimden geldiğince. internetten aldığım için içeriğine ulaşamamıştım. kullanıcı yorumlarında da herkes memnun olunca bir şans vereyim diye düşünerek almıştım. içinde sls varmış malesef ama paraben ve parafin yok bunlar da artı bir değer bence.şöyle ki eğer kuru bir saç yapınız varsa ve saç kremi kullanmıyorsanız yumuşacık olmuyor saçlarınız. ben saç kremi kullanmayı sevmiyorum saçlarım da kuru olunca sert oldu bu şampuanla. ama eşim için sıkıntı yok zaten saçı kısa ve yağlı bir saç yapısına sahip olunca o memnun kaldı. sarımsak kokusu hiç gelmiyor, kepek ve kaşıntı da yapmıyor bunlar da şampuanın artı yönü.her ne kadar sls olsa da içeriğinde marketlerdeki bilindik şampuanlardan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum fiyat olarak da piyasadaki ürünlerle hemen hemen aynı. temiz içerikli şampuan arayışım devam ediyor yine de tavsiyelere de açığım :p

11. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım kullandığın farmasi ürünlerinin içeriğini de paylaşır mısın bizimle

Bu Sayfayı Paylaş