1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Saç Rengim Için Yardım Kızlar

'Gelin Saçı' forumunda htugce tarafından 5 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. htugce

htugce İnci Üye+

Ten rengim açık buğday suan kullandığım saç rengim küllü kumral. Düğün için bazı tanıdıklarım sen açık renklisin saçın açık renk gelinlik beyaz güzel durmaz dediler. Aslında bu saç rengimi seviyorum ama sizce ne yapmalıyım çikolata kahve falan yaptirsam güzel olur mu veya başka renk önerisi olan var mı :S

Kubis bunu beğendi.
  2. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Canım profilinden gördüğüm kadarıyla saç rengin gayet güzel ve tenine de çok güzel gitmiş gelinlikle de çok hoş olur ben olsam değiştirmezdim yine de sen bilirsin tabiki:)

htugce bunu beğendi.
  3. htugce

htugce İnci Üye+

Aslında profil resmim 6 ay önceye ait şimdi saç rengim biraz açık o zaman eskiye dönüyüm :) bu arada teşekkür ederim :)

Kubis bunu beğendi.
  4. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Bence açık tene her renk yakışır kaşlar da uygun olduğu sürece:D Bişey değil canıım:)

htugce bunu beğendi.
  5. htugce

htugce İnci Üye+

Neyse Mayısa kadar ben bir kaç renk denemesi yapıyım en iyisi :)

Kubis bunu beğendi.
  6. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Ben ani bir değişiklik yapmama taraftarıyım. Düğün öncesi çok riskli olur ;) çok renk deneyip saçlarını da yıpratma canım ama fikrim açık karamel tonları hoş durabilir :) biraz ışıltı tamamdır :) @htugce

htugce ve seymuah bunu beğendi.
  7. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Canım ışıltılı kahveler deneyebilirsin çok fazla koyu olmadıgı sürece :) sanırım açık renk seviyosunn :)

htugce bunu beğendi.
  8. htugce

htugce İnci Üye+

Haklısın canım saçlarımı seviyorum bende yıpranması istemem daha önce karamel kullanmıştım sevdiğim bir renk ama ben değişim olacaksa biraz daha cikolatalı tonları düşünüyorum ama ışıltı şart :)

9. htugce

htugce İnci Üye+

1 yıl öncesine kadar saçlarım koyu renkti ama ani bir karar ile rengimi değiştirdim ve cok hosuma gitti :) düğün öncesi het seyi en ince ayrintisi ile düşünmek gerektigi icin insanın aklı karışıyor o yüzden dışardan önerileri de dinlemek istiyorum. Saçta ışıltıyı çok severim zaten kahve tonlarını düşünecegim teşekkürler :)

10. htugce

htugce İnci Üye+

Screenshot_2015-01-06-08-15-32-1.png mesela bu rengi beğendim sanki :)

medgicc, merveyksl ve sevim bunu beğendi.
  11. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Benim saçlarımm ne renk yaparsam yapayım açılıyodu canımm :D bi anlık kararla saçlarımı siyah boyamak istedim beyaz tenliyim yakısır dediim sonra geri dönüşü zor olur diye gittim koyu kestane boya aldımm 2 kez boyadım saçlarımı şuan akmıyor aksada akajuluk var hoş duruyor :) Gelinlikle güzel duracağını düşünüyorum yakıştı da. :) Sende beyazsın sanırımm kahveler daha çok esmerlere yakısıyor aslında koyu kestane de güzel olur :)

12. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Çikolata kahve aslında koyu bi renk burda ışık oynamalarından dolayı güzel duruyor :) Eğer çikolata kahve istiyorsan düğüne kadar 2 kez boyat boya otursun zemin açıksa açılır :)

htugce bunu beğendi.
  13. türkan

türkan Süper Üye+

canım ışıltılı çikolata diye bir renk var ona bi bak istersen

htugce bunu beğendi.
  14. türkan

türkan Süper Üye+

ama açıksa saçlar dikkat et çünkü ben kahve boyadım siyah oldu :D ama memnunum koyuluk hem daha genç hem daha canlı gösteriyor :) bu renge kuzenim boyadı saçları harika oldu tavsiye ederim :) daha koyu tutuyor göründüğünden ve ışıltılar çok hoş
    Ekran Alıntısı.PNG

gülveren ve htugce bunu beğendi.
  15. htugce

htugce İnci Üye+

Tamam canım çok sağol bu rengi kuaförüme göstereceğim :)

türkan bunu beğendi.
  16. htugce

htugce İnci Üye+

Zaten renge 1 hafta içinde karar verip boyatcam düğün 30 Mayıs da o zaman kadar oturur inşallah :)

17. htugce

htugce İnci Üye+

Eve
    Evet bende beyazım o yüzden koyu renklerin daha hoş duracağını düşünüyorum siyaha cesaret edemem ama kahve kestane renklerinden birine karar vericem :)

18. Ezgi

Ezgi Aday Üye

bu renk çok güzel duruyor ama içinde bakırlık çok ve bir iki kere saçını yıkadıktan sonra renk yerini tamamen bakıra bırakıyor canım :(

htugce bunu beğendi.
  19. türkan

türkan Süper Üye+

karar verip boyatırsan bilgi ver merak ettim :)

htugce bunu beğendi.
  20. htugce

htugce İnci Üye+

Öyle mi canım bak hiç öyle düsünmemistm çok sağol :)

Bu Sayfayı Paylaş