1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Saç Kurutma Makinası Önerileri

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Seda tarafından 6 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Ahahaha inşallah canım :alkisçok sağolll:*

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  2. krista

krista Yeni Üye

Ben de ventaso markasını aldım. Kuaförde gördüm gerçekten saçımda hiç elektriklenme yapmayan hemen kurutan bir saç makinesiydi. Normalde çeyizime almıştım ama kullanıyorum şu anda gerçekten çok memnunum tavsiye ederim.

3. Rapunzel

Rapunzel Aday Üye

Bu markanın düzleştiricisini kullanıyorum çok güzel şimdi makinem bozuldu ne alsam diye araştırıyorum buna da bakacağım çok güzel özellikleri var galiba hala kullanuyormusunuz?

4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Aynen hala kullanıyorum ve çok memnunum :sozumsoz

5. BeyzaTürkyılmaz

BeyzaTürkyılmaz Yeni Üye

Herkesin fikrini okudum ama seninki içime sindi galiba seda abla bende uzun zamandir ne alsam diye düşünüyodum :cak Sadece şunu merak ediyorum saçına fön çekmeyi denedin mi güzel oluyor mu?

Seda bunu beğendi.
  6. Seda

4,5 yıldır kullanıyorum hala aynı fikirdeyim iyi ki almışım dediğim küçük ev aletlerinden biri bu saç kurutma makinesi ;) fön çekmede de çok başarılı zaten güçlü bir makine, elektriklenme de yapmıyor ama burada kullanılan fön fırçası da önemli.

7. Mavilidüşler

Mavilidüşler Yeni Üye

Braun markanın iyon özellikli olan ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz

Seda bunu beğendi.
  8. Seda

Benim kullandığım modeli de iyon özellikli, spesifik bir üründen bahsediyorsan paylaş özelliklerini birlikte bakarız :)

Bu Sayfayı Paylaş