1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Saç Kremi/ Saç Maskesi

'Saç Bakımı' forumunda Kübra tarafından 15 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. mine

mine İnci Üye+

Sağol tatlım denicem.bir de sarımsaklı şampuan mı ne varmış onu duydun mu hiç? Ben Kokar diye cesaret edemedim.

Maşuk bunu beğendi.
  2. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Duydum canım onu da kullandım :) zigavus diye bi markanın vardı o kokmuyodu ama o çok fayda etmedi bende

3. melodika

melodika Uzman Üye+

Bunları ne duydum nede kullandım bişey desem yalan olur canım :soru cam terebentini kullandım dökülmeye karşı ve gerçekten çok faydasını gördüm @Maşukunda dediği gibi baya faydası var :sozumsoz sarımsak şampuanı demişsin onun kokusuzlarıda var hiç tereddüt etmeden kullanabilirsin:kazandim

4. melodika

melodika Uzman Üye+

Bunları ne duydum nede kullandım bişey desem yalan olur canım :soru cam terebentini kullandım dökülmeye karşı ve gerçekten çok faydasını gördüm @Maşukunda dediği gibi baya faydası var :sozumsoz sarımsak şampuanı demişsin onun kokusuzlarıda var hiç tereddüt etmeden kullanabilirsin:kazandim

5. mine

mine İnci Üye+

Çam terebentini kullanmak şart oldu anlaşılan çevremde de çok memnun kalanlar var :) sağolun kızlar önerileriniz için

melodika ve Maşuk bunu beğendi.
  6. aysimayamis

aysimayamis Aktif Üye+

Ben de aşırı dökülme sorunuyla yıllardır uğraşıyorum. Çok şükür yerine yenileri çıkıyor ama küçük saçlar sinir bozzucu oluyor bir süre sonra bir de her yere dökülen o saçlar yok mu:dusunuyorum

Aslında uzun araştırmalar sonucu dün karar verip Eczaneden Zinco Şampuan almaya karar vermiştim(Çinko içeriği dökülmeyi büyük oranda engelliyormuş.). Fakat şansıma alışveriş merkezindeki eczaneye tam girecekken kapandı ve market alışverişim sırasında Dalan'ın bu setine rastladım. Hiç kullanmadığım bir markaydı ve %100 doğal zeytinyağlı oluşu dikkatimi çekti. Fiyatı da uygun olunca hadi bunu deneyeyim bari dedim ve aldım. Ve yine dün akşam ilk denememi yaptım. Hemen sonuç alınması beklenmiyor tabi ama kuru bir saç yapısına sahip olduğum için biraz yumuşama olduğunu söyleyebilirim.

Netten de yorumlara baktığımda yağlı saç yapısına pek fazla önerilmiyor zaten benim gibi kuru saçlılara daha uygun bir ürün. Kokusu da güzel. Set şekl,nde aldığım için sabunu falan da vardı onu da vücuduma kullandım mis gibi zeytinyağı oldum yani baştan aşağı :D

Kullandıkça yorum yazmaya devam ederim. Sizlerden var mı bu ürünü hiç kullanan?

cerensever bunu beğendi.
  7. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bunların ürünlerini bir kere deneme şansım olmuştu bende çok etkili olmadı hatta çok yağlandırdı saçımı ki benim saçım serttir öyle yağlanmaz bir acayip yapmıştı saçımı ya :(

8. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ben valla canısı hiç kullanmadım bunları genelde hiç böyle ürünler kullanmam zaten küçükken annemin karışımı vardı yumurta zeytin yağı badem yağı hep o :D ama genelde bu markanın ürünleri baya beğeniliyor onu biliyorum :)

9. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Saç maskesi olarak elseve mucizevi yi kullanıyodum. Gözüm hep John Frieda daydı. İndirimde yakalayınca direk aldım. Saçlarımı yumuşacıkk yapıyor.
    Screenshot_20170930-201730.png

Saç kremi olarak yazın urban kullandım ama memnun kalmadım açıkçası.
    Screenshot_20170930-201800.png

Sonra Slovakya dan balea nın (daha) sarı saçlar için şampuan ve kremini aldım. Bu yumuşacık yapıyorr.
    Screenshot_20170930-201742.png

Seda, cerensever ve ozlem392 bunu beğendi.
  10. Prm95

Prm95 Yeni Üye

Benim saçlarımda ombreden sonra inanilmaz yıpranmısdı tararken can çekisiyordum resmen ve cok fazla vaktimi aliyordu xpel argan oil kullanmaya basladim denemem icin erkek arkadasim saç maskesini verdi saclarina cok bakar , maskeyi sadece diplerine kullandim hosuma gitti sonra sac kreminide aldim dipleri e maskeyi uclarınada kremini uyguluyorum saclarım cok rahat taranmaya başladı ve yumuşacik oldu etkiside 10 gun falan sürüyor sürekli krem yapmaya gerek kalmiyor daha sonra şampuanini da aldim 2 aydir falan kullaniyorum etkisi gecmese bile haftada 1 yapiyorum bakim yapsin diye yağlanmada yapmiyor üstelik saclarimi bir miktar uzatti cok pahali birseyde degil sadece gratisde varmis normalde 12.50 tl ama ben indirimdeyken aldim 6-7 tl filandi ben cok memnunum sizede tavsiye ederim tarama suyumla bakim yagim bittigi zaman ayni markadan alicam onlarida kullaninca etkilerini yine yazarim kullanan varsa aynı etkiyi gördümü acaba yazarsa sevinirim merak ediyorum bu kadar etki beklemiyordum çunku :)

Ekli dosyalar:

melodika bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş