1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Rondo-mikser-blender Set Önerileri

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Seda tarafından 20 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

uzun süredir kullanıyorsunuz sanırım hala memnun musunuz acaba? ben blender ve rende olarak kullanırım en çok. bir de eğer varsa buz kırıcı olarak kullanabilir miyim? arzumun ve braunun rendeli modelleri arasında kaldım da duruma göre tefal de olabilir bütün aparatları işe yarıyorsa

asltrk bunu beğendi.
  2. asltrk

asltrk İnci Üye+

Evet canım neredeyse artık 1 yıl olacak çok memnunum rende aparatını ve buz kırmayı hiç denemedim. Bıçakları baya güzel herhalde buz da kırar diye düşünüyorum. Ben genelde blender, mikser ve rondo doğrayıcı olarak kullanıyorum. Ürün gayet kullanışlı tavsiye ederim.

3. beyzan

beyzan Yeni Üye

Merhabalar ben yeni üye oldum neyse ki burayı bulabildim :) Blender seti almayı düşünüyorum ama Braun Philips gibi markalara bu kadar uçuk fiyatlar vermeye değer mi sizce? Bunlar dışında en kullanışlı olanlar hangileri ve son olarak hangi marka sizce?

gzde20 bunu beğendi.
  4. gzde20

gzde20 Yeni Üye

ben arzum aldım annem evdedr arzum kullanıyo gayet memnun

5. beyzan

beyzan Yeni Üye

Hangi serisinden aldınız acaba :)

gzde20 bunu beğendi.
  6. gzde20

gzde20 Yeni Üye

Screenshot_20190412-104855.png bu seti aldım çok fazla özellik aramadım bunun benim için yeterli olcağını düşündüm

mldfyz bunu beğendi.
  7. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Gule gule kullan canim benimde boyle setim hepte kullaniyorum 4 sene olacak masallah diyeyim bi problem yasamadim:)

gzde20 bunu beğendi.
  8. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

ben arzum kullanıyorum canım çokda memnunum bana göre daha pahalı ürünlere gerek yok diye düşünüyorum :)

9. gzde20

gzde20 Yeni Üye

teşekkür ederim maşallah:) inşallah ben de senelerce kullanabilirim:)

melodika ve mldfyz bunu beğendi.
  10. melodika

melodika Uzman Üye+

Bende arzum kullanıyorum 7 aydır :p ama memnunum güle güle kullan benim ki de hestai serisi :rolleyes:

gzde20 bunu beğendi.
  11. gzde20

gzde20 Yeni Üye

teşekkür ederim inşallah ben de memnun kalırım:)

12. ulkuaydin

ulkuaydin Yeni Üye

Fakir Mr. Chef Quadro kullanıyorum, özellikle rengine bayılmıştım. Yeni evlenenler için çok şık, kullanışlı bir ürün.
    https://www.deveyuku.com/urun/fakir-mr-chef-quadro-rose-1000w-blender-set_263797.aspx

Tefal'in blender ve mikserini uzun yıllar ayrı ayrı kullanmıştık annemin evinde. Onlar da çok iyiydi ve annem 10 seneyi aşkın süredir hala kullanıyor. Modeller eski olduğu için linklerini bulamıyorum, yeni modeller aynı kalite ve performansa sahip mi bilmiyorum ama Tefal genel olarak kaliteli bir marka.

13. Pembelia

Pembelia Yeni Üye

Bende bunu ı kullanıyorum hem çok şık hemde kaliteli tavsiye ederim

Bu Sayfayı Paylaş