1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Rende Makinesi

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Seda tarafından 29 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. kezban çınar

kezban çınar İnci Üye+

Aaa böyle bir makine mi varmış :sozumsoz benim gibi her rende de bir parmağını kurban eden birisi için çok güzel bir icat hemen fiyat araştırması yapmaya başlamam lazım.

Seda bunu beğendi.
  2. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

bu da benim rende makinem :) Seda'nınki kadar aşırı pratik değil, çünkü 3 parçayı da çıkarıp yıkamak gerekiyor. Ancak ben rende makinesi bakınırken, bunu tesadüfen gördüm, çok güzel bir indirime girmişti (50 tl :D), denemeketne ne çıkar dedim ve sipariş ettim. Gelince de hemen kullandım, baktım o 3 parçayı çıkarıp yıkamak o kadar da zor gelmeyecek bana, sonrasında devamlı kullanmaya başladım :)

200W motor gücü

Kompakt direkt servis salata robotu

Mükemmel doğrama sonuçları için 4 farklı paslanmaz çelik bıçak

Geniş besleme borusu

Parçalarına ayrılabilen gövde

Kolay kullanım & temizleme

Kaydırmaz ayaklar

Salatalık, havuç, patates, pırasa, soğan gibi sebzeleri ince ve kalın paslanmaz bıçaklarla doğrama ve rendeleme

Kaşar, cheddar, parmesan, gouda gibi peynirleri paslanmaz bıçaklarla ince veya kalın doğrama ve rendeleme

Seda bunu beğendi.
  3. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

oxo spiral doğrayıcı takip ettiğim bir şefin sayfasında gördüm kullanımı pratik görünüyor her türlü sebzeyi spiral doğruyor salatalarda ve sebze sotelerde farklı bi sunum sağlar diye düşünüyorum araştırıp almayı düşünüyorum ;)
    f1a29ab9-70a2-4c4e-9975-e563e100b67b.jpg

Maşuk ve Seda bunu beğendi.
  4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Rengi cooook tatliymiiisbayildiiiim gule gule kullan :) vallahi o fiyata ben de bunu gorsem alirdim resmen bedavaya almissin super:begendim

bride-to-be bunu beğendi.
  5. Seda

Aa bu kabak makarnasi yapmak icin kullanilan sey olabilir mi acaba? Burada hep boyle pratik rendeler dilimleyiciler var, o makarna yapan rendeyi gozume kestirmistim simdi sen paylasinca iyice merak ettim alirsan paylas mutlaka:sok

Gizem bunu beğendi.
  6. Seda

Canini yaktigina degmez bak cok uygun fiyatli alternatifler de var al bir tane ;) ben pratikligine hayranim ya birkac saniyede kocaman salata yapiyorum her aksam.

7. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

kabak,havuç,turp bir çok şeyi doğruyor bu pratik spiral doğrayıcıymış bir de şu ürün var bu daha kapsamlı geldi ama henüz karar veremedim :dusunuyorum türkiye'de enplus ta satılıyor videolarını izledim ama bir de gidip görmem lazım mağazada :begendim
    YWMWSBOYZG11282016165625_spiralizer11.jpg

mrvchn ve Seda bunu beğendi.
  8. Seda

Bak bu da guzelmis. Dukkanda gidip inceleme sansin varsa daha iyi olur tabii, bir de bu sekilde kalem acacagi gibi olanlar var:
    2AFAFE70-30E1-4065-8A0F-709E32B3B779.jpeg

Ben de bunu ozellikle anneler cocuklarina/bebeklerine karbonhidrat yedirmemek icin yaptiklari makarnayla gordum ne kadar mantikli dedim. Ozellikle su tarz seyler denemek istiyorum:

6FC04183-5BA7-4576-A1D6-4990C1A663D2.jpeg
    23ED9CB7-DA33-4A3E-801D-D7EF27FA1B2A.jpeg

Gzde23 ve Gizem bunu beğendi.
  9. Seymfdn

Seymfdn Yeni Üye

Merhaba bende cookplus rende makinesi almak istiyorum da siz memnun musunuz?

10. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

memnunum canım, çok aşırı pratik değil, yukarıda da yazdığım gibi, üst kısmında 3 parçayı çıkarıp sudan geçirmek gerekiyor ama klasik rendeyle kolumu yormaktansa o 3 parçayı yıkayıvermek bana daha kolay geliyor :)

Bu Sayfayı Paylaş