1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Prova Makyajlarımızı Burada Paylaşıp Yorumlayalım ❤️

'Gelin Makyajı' forumunda rapunzella tarafından 14 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

teşekkür ederim canımcım inşallah bakalım az kaldı düğünden sonra paylaşırım ;) alırım yine fikirlerinizi :)

GulGrnc bunu beğendi.
  2. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Bekliyoruz :)

3. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

Ben koyu renk ruj kullanmiyorum, aliskanlik tabii, ama bana gore makyaj yuze ait olmamali, butunu gibi olmali. O yuzden bence daha acik veya tatli bir renk olabilir, kisisel dusuncem :suslu

rapunzella bunu beğendi.
  4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Provaya da gidildiyse düğün çok yakın demektir :) Kişisel fikrimi söylüyorum; farın çok açık kalmış, çerçeve çok taşmış, düğün günü fotoğraflarda da bu şekilde görünecek, çok parlayacak. Dışa uzanan o kuyruğu siler biraz daha dumanlı yaparsak gözler 10 numara olur ;) Dudakta ise bence şeftali tonları daha şık durur. Hatırladığım kadarıyla gelinliğin çok aykırı değildi, o yüzden rujun da uyumlu olmalı ;) Hani duvak yerine kafes şapka takarsın, denizkızı gelinlik giyersin falan o zaman kaldırır ama bizim gibi prenseslere olmuyor bu renkler :D Ben olsam mat dudağımın 2-3 ton koyusu (gül kurusu gibi yani) bir ruj kullanırdım. Parlak olunca milletin saçı yapışır, dişine bulaşır falan :)

Nazmiyee, rapunzella, daisy06 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. nehis

nehis Üye+

bende kızlara katılıyorum kesinlikle ruj şeftali tonları olmalı canım , göz makyajın güzel ama kirpikler seyrek olsa dediğin gibi daha hoş durur sanki benden de küçük bir fikir;) :alkis

rapunzella bunu beğendi.
  6. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

canım makyaj çok güzel ama rujun daha soft renkler olmalı bence :)

rapunzella bunu beğendi.
  7. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

Canım bence rujun mor olmamalı benimde konseptim somon ve daha soft rujlar tercih etmeyi düşünüyorum bence sende öyle yapabilirsin bir bi ayrıntı daha gözüme takıldı kirpiklerin çok sık daha aralıklı ve doğal durabilecek bir takma kirpik kulanmalısın böylelikle makyajına daha uyum sağlar

rapunzella bunu beğendi.
  8. mormandalina

mormandalina İnci Üye+

bende fikrimi söylemek istedim :))) herkese katılıyorum ruj dışında gayet hoş olmuş göz makyajınında takma kirpik yada kirpiklerin uzun ise yoğun rimel ile ortaya çıkmasını seviyorum açık renk ışıltılı gölgeli far hafif bi eye liner gayet hoş duruyor ufak bi paylaşım :)) gelin-makyaj[1].jpg

Dilano, sedaozer, cemrekiz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  9. Dilano

Dilano İnci Üye+

Çok yakışmış prova yapmak çok iyi birşey ya kesınlıkle provasız gıtmeyecegım :)

10. Dilano

Dilano İnci Üye+

Bunaa tek kelimeyle baayılldıımm :)

Bu Sayfayı Paylaş