1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Prova Makyajlarımızı Burada Paylaşıp Yorumlayalım ❤️

'Gelin Makyajı' forumunda rapunzella tarafından 14 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

Kızlar öncelikle hepinize merhaba ben geçtiğimiz günün sabahı porselen makyaj için provaya gittim düğün konseptim somon rengi ve makyajda özellikle rujda mor renkle patlatmak istedim sizlere de danışmak istedim fikirleriniz neler sizce bu renk mi olmalı yoksa şeftali tonlarında bir ruj mu daha iyi gider ya da başka renk olabilir derseniz o renk hangisi olmalı :) @Seda @Yeliz @aşksınsen @perihanerol @tolgayse @Sahra @sevim ve diğer pıtırcıklar :D

Ekli dosyalar:

2. aşksınsen

aşksınsen Uzman Üye+

Makyajın güzel olmuş şeker ama bence Rujun rengi güzel olmamış ben mor ruhu pek sevmiyorum açıkçası düğün için daha doğal duracak bir renk tercih edebilirsin diye düşündüm

kubiss ve rapunzella bunu beğendi.
  3. sailor

sailor Aday Üye

Mor yerine daha sıcak bir renk yüzüne daha çok yakışır

rapunzella bunu beğendi.
  4. ea9187

ea9187 İnci Üye+

makyajın güzel olmuş ama diğer arkadaşlarında dediği gibi mor ruj pek olmamış daha tatlı bi renk seçersen makyajını daha güzel gösterir diye düşünüyorum :)

rapunzella bunu beğendi.
  5. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Canımm makyajın çok hoş ama bende açık tonlar şeftali pembe tarzlar çok iyi olabilir ve biraz şeffaf parlatıcı ile çok daha güzel duracaktır. :) mor rengi pek hoş gelmedi bana

rapunzella bunu beğendi.
  6. Ezgi

Ezgi Aday Üye

göz makyajın zaten iddialı canım bence gözleri patlatıp dudağa daha şeftali,ten rengi kullanabilirsin :)

Sebnem ve rapunzella bunu beğendi.
  7. tolgayse

tolgayse İnci Üye+

Kuzum çok güzel olmuşsun ama bende arkadaşlara katılıyorum şeftali tonları daha hoş olur :)

rapunzella bunu beğendi.
  8. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

Fikirleriniz için tek tek çok teşekkür ederim bayanlar :) peki şeftali tonlarını daha açık mı seçmeliyim ve parlatıcı kullanmalı mıyım, simli mi yoksa mat mı olmalı kullandığım ruj?

GulGrnc bunu beğendi.
  9. Ezgi

Ezgi Aday Üye

benim fikrim mat ten rengi yada şeftali tonu sim kullanma canım göz makyajın zaten kendini belli ediyor :)

rapunzella bunu beğendi.
  10. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

evet gözümde daha sim yok göz pınarlarına sim dokunuşu yapmayı düşünüyorduk baz rengini yanlış aldığımız için akar diye yapılmadı burda o zaman göz daha belirgin olmalı beyaz tonları daha fazla mı kullansak acaba ne dersin

11. Ezgi

Ezgi Aday Üye

biraz gölge yapabilirsin göz farında canım :)

rapunzella bunu beğendi.
  12. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

gölge az mı düşmüş açık griden değil de koyu griden mi olsa ki

13. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Belki fotoğrafta öyle duruyor bilemedim griler de çok gölge görünmüyor. Ama genel olarak güzelsin fıstık ruju da değiştirdik mi tamamdır :)

rapunzella bunu beğendi.
  14. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

evet evet değişecek o ruj dün ailem de çok tepki gösterdi olmamış diye neyse ki nişanlım beğendi :D neyse ben artık ona özel yaparım ;) ruju ten rengine daha yakın yapıp gözümdeki gölgeyi daha koyu çalışmak lazım teşekkür ederim Ezgicim sağol :*

Ezgi bunu beğendi.
  15. Ezgi

Ezgi Aday Üye

rica ederim canım :)

16. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Canım ben parlaklıktan yanayım zaten suratın mat duracak parlak dudaklar çok hoşuma gidiyor bak mesela bu resimde gözler ön planda dudaklar çok hoş durmuş bu rengi ben çok beğeniyorum :) porselen-makyaj-nasıl-yapılır1.jpg

sedaozer, Nazmiyee, Ayşecan ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  17. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

nişanımda nişan gününde porselen
    nişan dış çekim fotoğraflarımız da porselen makyaj tercihim oldu akmadan uzun süreli kullandım:sevimli:gul
    kına gecemde düğünüm de ve düğün dış çekimim de tercihim porselen olacak yapay durmuyor doğal yapıldığı sürece çok kalıcı ve güzel duruyor :sevimli:gul

rapunzella bunu beğendi.
  18. türkan

türkan Süper Üye+

@rapunzella canımm bende kızlar gibi düşünüyorum mor yerine mat bir şeftali süper olacaktır

rapunzella bunu beğendi.
  19. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

yalnız o değil de sağdaki kızın kaşları çok güzelmiş :D dudak rengini çoğu insan tan rengine yakın seçmelisin dedi ;) bu kadar insan aynı şeyi söylüyorsa bir bildikleri var demek ki ;)
    canımcım anlaşmadan öte kime sordumsa renk patlamış fazla ağır olmuş dedi açık renk olacak orası kesin ama şeftali tonu mu olur ten rengi parlak bir ruj mu olur bilmiyorum onu da makyajı yapanın takdirine bırakmaya karar verdim kirpik konusunda haklısın biraz kalın almışım aslında kendi kirpiklerim de oldukça gür gerekmezse kullanmayı bende düşünmüyorum aynı gün karar vereceğim ona ya da daha seyrek bir kirpik alıp takacağım ;) gerçi az kaldı hangi ara yaparım bunu bilmiyorum

20. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

E
    Evet bende çok beğendim simdi dikkatimi çekti :D :p dudak renginide ten şeftali sana bırakıyoruz canım eminim çok güzel olacaksın :)

rapunzella bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş