1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Pratik Cam Temizleme

'Temizlik - Düzen' forumunda Esrahımm tarafından 11 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Bunu hep görüyordum yorumlar hep çok iyi alıp deneyeceğim mutlaka belki yarın belki yarından da yakın :p

Aylin bunu beğendi.
  2. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Kesinlikte haklı davanda seni destekliyorum Ezgiii :begendim:tokalas

3. tweety16

tweety16 Aktif Üye+

Bende serbest girişimcisi olduğum firmanın temizlik ürünlerinden kullanıyorum ve çok memnunum. Köpüklü bir ürünü ve camsile benzeyen bir başka ürünü daha var. günlük temizlikte köpüklü üründen, genel temizlikte ise Camsile benzer ürünü kullanıyorum ve parıl parıl parlıyor camlarım :)[​IMG] Bu köpüklü olan
    [​IMG] Camsile benzeyen genel temizlik için kullanılan..Hem konsantre, hem sağlıklı hem de kullanışlı...

4. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

WhatsApp Image 2016-12-02 at 10.41.28.jpeg
    WhatsApp Image 2016-12-02 at 10.41.31.jpeg
    bende rossmanndan mikrofiber cam bezi aldım ayna ve camlarda kalan tüğ izlerine sinir oluyorum bunu alarak çözümünu bulduğumu düşünüyorum rengide çok tatlış.

5. Betül

Betül Süper Üye+

Aşırı kirli olmayan bir camı bence duru su bile temizler , pratik cam temizliği doğru bezle olur diye düşünüyorum. Özellikle Microfiber bez ile :begendim normal bez yada eski kesilmış tişörtlerle sildiğimiz camlar önceden işkenceymış geçen gün mikrofiber bezle sildim sildiğim bezde kuruydu camsil sıktım miss gibi oldu tekrar mikrofiber bezle de kuruladim işlem tamam :)

Deniz Medine bunu beğendi.
  6. DAMLA01

DAMLA01 Yeni Üye

Balkonum siyah film cam olunca, yüksek olunca bir de üstüne caddeye bakınca teleskopik cam temizleyici aldım bende. Henüz kullanmadım kullanıp memnun kalan var mı :) 20180414_211754.jpg

Bu Sayfayı Paylaş