1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Porselen Makyaj Nedir?

'Gelin Makyajı' forumunda Ezgi tarafından 27 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. htcnriskn

htcnriskn Yeni Üye

Ben kendi makyajımı kendim yapmayi düşünüyorum ne kadar kaliteli üründe kullansalar da kendi yaptığım makyaj gibi olmuyor kendime neyin daha çok yakistigini daha iyi biliyorum kuaförlere güvenmiyorm malesef

2. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Kızlar düğününde kimler porselen makyaj yaptırdı? Memnun kaldınız mi? Ve tavsiye eder misiniz :)

3. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

carpe_diem ve Ebru bunu beğendi.
  4. tatlı doktor

tatlı doktor Aktif Üye+

yani doğal duruyor öyle mi :) yaa benim nikahımda bir makyaj yaptılar hiç hoş olmadım şimdi o yüzden iyice araştırmak istiyorum böyle çok ağır makyaj olmasın doğal ama belirgin olsun yani sizin öyle miydi

türkan bunu beğendi.
  5. Ezgi

Ezgi Aday Üye

kullanılan malzeme çok önemli. Benim çok doğal durdu o kadar oynamaya terlemeye hiç bir şey olmadan günü kurtardım. Kuaförüne kullanacağı malzemeleri mutlaka sor.

tatlı doktor bunu beğendi.
  6. türkan

türkan Süper Üye+

benimde porselendi canım çok doğal olduğunu düşünüyorum hem malzeme hem tonlar çok önemli.
    585A1720.JPG

Glsrnysf, bsrbsr, Cennettttt ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  7. tatlı doktor

tatlı doktor Aktif Üye+

:) peki size hangi malzemeyi kullandılar

8. tatlı doktor

tatlı doktor Aktif Üye+

ayy evet çok doğal görünüyorsunuz bende böyle çok seviyorum :)

türkan bunu beğendi.
  9. RabiaDeniz

RabiaDeniz Yeni Üye

Bende hem kına hem düğünde porselen makyaj düşünüyorum kuaförüme de özellikle belirtip pazarlığımı ona göre yaptım. Ancak yazılanları okuyunca tedirgin oldum. Makyaj ürünlerinin kaliteli olup olmadığını nasıl anlayacağım ki ben... kryolan ürünleri güzel dediniz peki başka hangi markalar var. Önerebilecekleriniz neler???

10. Dilano

Dilano İnci Üye+

Porselen makyajları bende cok begenıyorum kapatıcılığı gerçekten yüksek ınsana bambaşka bır goruntu kazandırıyıor :)

Bu Sayfayı Paylaş