1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Phılıps Kablosuz Lazer Cihazı Yorumları

'Cilt Bakımı' forumunda Ezgi tarafından 12 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Canım 2 yıl önce düzenli kullanıp seanslarını bitirdim. Azalma evet oldu ama yaklaşık 2 ay sonra eski haline döndü. Ben de işe yaramadığını düşünerek seanslara tekrar başlamadım. Tekrar başlasaydım belki daha iyi sonuç alabilirdim. Ama philips değil de braun daha çok öneriliyor daha etkili olduğunu söylüyorlar

asltrk bunu beğendi.
  2. asltrk

asltrk İnci Üye+

Çıkmadı canım yaptıralı da 3 sene oldu kalanlar içinde bi daha gitmediğim için böyle bişey alıp bitirmek istedim

DAMLA01 bunu beğendi.
  3. asltrk

asltrk İnci Üye+

Hadi ya bilseydim onu alırdık hep tvlerde Philips’in reklamları oluyor ya ondan direk bu markaya baktım neyse artık bakalım kullanayım bende sonuçlar nasıl olacak umarım tekrardan çıkmaz kalan tüylerimide bitirir

cikolatalikek bunu beğendi.
  4. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Canım lazere gittiğim yerde bacaktaki koldaki vs. uzun tüyleri kısaltıp lazer işlemini yapıyorlardı kısalttıkları tıraş makinesinden aldım bende şimdi bronz olduğum için gidemiyorum o cihazla ayva tüylerini kısaltıyorum ben o şekilde çare buldum kalanlara gittiğim yerde çoğalma yapmıyor bu cihaz dediler ama daha bitmedi seanslarım

asltrk bunu beğendi.
  5. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Ben de aynı şekilde lumea daha bilindik diye onu almıştım:) ama ilk seansın bittikten sonra tüyler bitmezse birkaç hafta sonra yeniden başla istersen daha etkili olabilir. Bi süredir benim de aklımdaydı ben de yeniden başlayacağım

6. asltrk

asltrk İnci Üye+

İlk uygulamayı yaptım bakalım nasıl olacak umarım memnun kalırım :)

cikolatalikek bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş