1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Pentagon'dan Ufo Açıklaması.

'Haberler' forumunda tuğbabenli tarafından 28 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Bu haberi dün okuduğumda acaba gerçek mi dedim? Bilim Kurgu gelinleri var mıdır UFO'lar :) Bence evrende yalnız olmama ihtimalimiz yüksek ama ben bilmediğim şeylerden tırsıyorum :D

ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon) tanımlanamayan uçan cisimleri (UFO) araştıran özel programının ortaya çıkmasının ardından, programın direktörü 'UFO'ların varolduğuna dair şüphe bulunmadığını' söyledi.
    İLERİ UZAY TEHDİDİ TANIMLAMA PROGRAMI
    Pentagon, motor gücüyle çalıştığına dair hiçbir işaret olmadan aşırı hızla uçan cisimlerle ilgili belgeler hazırladığını söylediği İleri Uzay Tehdidi Tanımlama Programı'nın (AATIP) 2012'de kapatıldığında ısrar ediyordu. AATIP Direktörü Luis Elizondo ise görevinden sadece iki ay önce ayrıldığını belirtti.
    "MAKUL ŞÜPHENİN ÖTESİNDE"
    Amerikan ve İngiliz medyasına konuşan Pentagon yetkilisi, 'insanlığın sahip olduğundan çok daha ileri teknoloji kullanan UFO'ların varlığının makul şüphenin ötesinde olduğunun kanıtlandığından' söz etti.
    Elizondo, "UFO'ların oluşturduğu potansiyel tehdit karşısında ülkelerin bilinçli olması gerek.'' uyarısı yaptı.

Özlem ve Seda bunu beğendi.
  2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Vuuuuu olmaz miiii esimle UFO uzerine milyonlarca belgesel izleyip saatlerce konusuruz :asik X-Files dizisini de izlemediyseniz araya sikistirayim ;) Neyse konuya donersek ozetle ben de tirsmakla beraber inaniyorum. Ozellikle Nasa calisanlarinin ve dosyalarinin konusuldugu bir belgeselde ilk uzayli otopsisinden bunun neden basindan saklandigina dair pek cok konu konusulmustu, bu haber de ayni noktaya parmak pasmis sonumuz hayir olsun :bagir:ucuyorum

3. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Ben Ufo bahsini İşaretler (2002) filminde kapamıştım korkumdan üzerine belgeselleri de izlemedim ayy daha çok korktum şimdi. Biraz araştırma yapma zamanı geldi demek ki, yeni hedefim UFO'lar :duygusuz

Seda bunu beğendi.
  4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Yok kiz korkutma kendini simdi arastirip da :D ama izledigin guzel film belgesel onerilerini paylas hazir boyle seven bulmusum :asik o filmi izledim mi bilemedim bak :confused:

tuğbabenli bunu beğendi.
  5. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Olur paylaşayim geçen yıl çok güzel bir film izlemiştik eşimle bayilmistik onun adını bulayım bir de geçen ay izledik marstan alınan bir organizmaya ilişkin o korkunçtu bence ama onu da bulayım paylaşırım.

6. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

ben ben ben bilim kurgu aşığı bir insanım <3 <3 ufo gördüğümü bile düşünüyorum :D artık kayan yıldızmıydı ufo muydu bilemicem gördüm bişiler :D koskoca evrende yalnız olduğumuzu asla düşünmüyorum

tuğbabenli bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş