1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Peki Ne Yapalim?

'Öneriler - Sorular' forumunda Yeliz tarafından 15 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

@Seda 'nin @tuğbabenli 'ye atifta bulundugu mesajini gordukten sonra (https://sosyalgelinler.com/threads/sosyal-gelinler-durum-guencellemesi.7861/), hadi bu konuyu konusalim dedik. Seda ile bir suredir konusuyoruz ama kesin bir sonuca ulasmadik ve madem yillardir bir acidan sanal da olsa hep birlikteyiz, o zaman bu konuyu neden beraber konusmuyoruz dedik.

Genel olarak eski uyelerimiz evlenip coluk cocuga karisti, hepsinin kismeti bahti acik olsun, Allah anali babali buyutsun. Dolayisiyla evlilik oncesi konular eski kaldi, yeni uyeler yazmakta cekiniyor. Tabii bir de "kimse yazmadigi icin yazmiyorum" konusu var :)

Bunlar bizim Seda ile konustugumuz ve mutabakata kaldigimiz kisimlar ama bizim icin sizin fikirleriniz cok onemli. Belki yeni bir fikir buluruz ;)

Iyi yaptiklarimiz:
    1. Forumun tamamen bayanlara ozel kapali olmasi.
    2. Hemen hemen her takildigimiz konuda forumda bir baslik var, dolayisiyla her soruna yardimci olmaya calistik/calisiyoruz
    3. Sitenin yayinda kalma suresi aylik %99.9, yani teknolojik olarak bir eksigimiz yok, kesintiye ugramiyoruz.
    Kotu yaptiklarimiz:
    1. Forum hazir uygulama oldugu icin esnek degil. Su anda bayagi eskidi ama guncelleme ile ilgili sorun yasiyoruz cunku mevcut versiyonu yenisine gecirirken bazi seyleri kaybedecegiz.
    2. Birinci maddeyle baglantili olarak, hicbir zaman mobil uygulamasini gelistiremedik ve bu durum sizlerin erisimini kisitladi.
    Peki siz ne dusunuyorsunuz?

lülü, Maşuk ve tuğbabenli bunu beğendi.
  2. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Benim bi süredir aklımda olan bi şey var ama nereye yazsam bilemediğim için kaldı hep şimdi siz sormuşken söylemek istedim. Sizin de dediğiniz gibi evlenip çoluk çocuğa karışan üyemiz çok fazla ve bebekle ilgili konular hamilelik başlığı altında. Bu iki başlığı ayırıp bebek bakımı, çocuk eğitimi konularında yeni başlıklar açıp oralara yönelebiliriz mevcut üyeler için.
    Yeni üyelerin de sorularını yanıtlayarak mesajlarını cevapsız bırakmayarak aktif hale getirebiliriz diye düşünüyorum.

Yeliz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş