1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Oje Renk Önerileri

'Kozmetik' forumunda Seda tarafından 19 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım :)

Özlem bunu beğendi.
  2. fassbinder

fassbinder Yeni Üye

Color Club'ın çok güzel renkleri var, favorim Oh Deer.

3. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

Flormar 483 no oje ye mor severler bayılacaktır :)

IMG_20190504_192003.jpg IMG_20190504_193033.jpg

4. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Evlenmeden once ne cok ojem vardi hatirlamiyorum bile sayisini. Renk renk. Ama nedense artik kullanmıyorum bir tane bile ojem yok desem :D hamileligim boyunca kullanmadim kizim oldu hala surmedim.simdi kizim 3 yasina girecek nasipse surdugumu gorurse onunda surmek isteyecegini dusundugum icin sürmüyorum ama ta ki bu ojeleei gorunceye dek :) bim e geliuomus bulursam kesin alicam. Kullananlar var mi acaba :D uzun oldu ama kusura bakmayin ve bana hicmi bakmiyosun kendine diyebilirsiniz. Bakıyorum ama oje olayinda tembelim galiba :) Screenshot_20190723-011020.jpg

mldfyz ve cikolatalikek bunu beğendi.
  5. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

@ayşenn al benden de o kadar oje sürmeyeli çok uzun zaman olmuştu sürsem de nude tonlar sürdüm bu ara yeni yeni başladım gerçek anlamda oje sürmeye :D şuan tırnağımda bunlar var uçlarından çıkmaya bile başladı. Gratis siparişlerim gelince yeni aldığım renkleri de paylaşayım. Mara nın o ojelerinden ben de almayı düşünüyorum, ilk üç rengi tam benlik. Dördüncüyü de alabilirim ama sonraki renk pek tarzım değil. Bugün geldi galiba bime. Çıkabilirsem alacağım

Ekli dosyalar:

mldfyz ve ayşenn bunu beğendi.
  6. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Ne kadar güzel durmus tirnaklarinla :) ya sorma oncesinde ne cok surerdim tirnak bakimi yapardim falan simdi az uzasin hemen kesiyorum kizim oldugu icin. Kirmizi cok surerdim ya cok severdim birden oje merakim kayboldu :D bugun cikarsam bende alicam da ben çıkasıya kalmaz herhalde bakalim artik. Isiya gore renk değistiriyormus sirf ona merakimdan alip surcem :D

cikolatalikek bunu beğendi.
  7. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

8. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

9. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Tesettürlü olarak oje ilgi alanım dışında olsa da rengine bayıldım ayrıca tebrikler minik bebişe rağmen bakım yapman harika bi olay bakımlı anne :)

cikolatalikek bunu beğendi.
  10. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Canımm çok teşekkür ederim ben de çok beğendim bu rengi. Bi ara bayağı saldım kendimi de silkelenip kendime geldim bakım şart:)

shqiptare bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş