1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nisanlimin Ailesi Ailemi Aramiyor

'Diğer' forumunda salihaaa tarafından 19 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. salihaaa

salihaaa Yeni Üye

nisanlımn ailesi hiç arayıp sormaz herşeyi kendi aramızda yapmamazı istiyor evin tek oğlu aileside pek heves goremiyorum uzuluyoruz haliyle aynı şeyi yasayan varmı ileride sıkıntı çıkarmı

Myps, sedaozer, sumeyyesinan ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. salihaaa

salihaaa Yeni Üye

hayır hiç bir sorun yok. Onayları vardı en basından beri boyleler herseyi kndmzn ayarlamasını bekliyorlar

3. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Bu konuyu nişanlinla otur konuş derim canım . Benim nişanlım in ailesi çok yaşlı olduğu için bazı şeylere kosturamiyorlar o yüzden nişanlım la ben hallediyoruz. Bir de gelenek görenek bilmiyorlar ilk başta hiç yapmak istemiyormuş gibi davrandılar nişanlım la oturdum konuştum sorunlarımızı böyle hallettik

4. gulsahemrah

gulsahemrah Aday Üye

Bende benzer bir durum yaşadım aile konusunda. Isteme oldu sonra ne arayip sordular. Bir dahaki geldiklerinde söz yapilacakti. Ne zaman gelelim diye arayip sormadı lar bile. Babam aradı gelin artık dedi. Sözümüz olacaktı. Sorumsuzluklarindan ona bile gelmediler. 1 gün kala gelemeyeceklerini söylediler. Biz ayrılmak zorunda kaldık. O kadar sorumsuz lar ki günler geçmiş ogullarini bile arayip nasılsın diye sormamislar

sumeyyesinan, Özlem, Sahra ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

Şaşa kaldım canım
    O neymiş ole ya bole seymi olur dicem olmuş allah sabır versin

sumeyyesinan ve mldfyz bunu beğendi.
  6. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

Bunu nisanlinla otur konuş derim
    Sorunda yok diyorsun cunki ...Bunun sebebini en iyi birbirinizle konuşarak halledebilirsiniz

7. Sahra

Sahra Süper Üye+

Bizimkiler de oyledir. Bende cok dert edinmistim basta ama simdi takmiyorum halada oyleler. Degismiyor yani. Herkez herkezle anlasamiyor sevemiyor ne yazik ki.
    Onemli olan siizn ikinizin karar vermesi ve ailelerin buna ayak uydurmasi bu daha kolay zahmetsiz zaten :)

sedaozer ve Özlem bunu beğendi.
  8. gulsahemrah

gulsahemrah Aday Üye

Oldu işte. Böyle anne babanın olmasına Şaşa kaldım bende. Bugünlerde hersey katlanarak buyuyor icimde Sabıra gerçekten bu aralar çok ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Özlem ve ESRATAŞÇI bunu beğendi.
  9. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

Kıyamam canım sana...
    Peki nisanlin bu duruma ne diyor..nasıl bi anne babadir yahu Afedersin canım. ..
    Sözünede gelmemisler baban aramış insan mahçup olur ya...oda yoktur tabi..

sumeyyesinan, merveyksl ve Zümrütt bunu beğendi.
  10. Zümrütt

Zümrütt İnci Üye+

nişanlınla sakince onu üzmeden konuş. kendi başına düşünerek kendini soğutursun, sıkıntıya sokarsın gerek yok. Herşeyi sizin yapmanıza gelince boşver kendi yuvanı kendin kur. Kimsenin laf söyleme hakkı olmaz.Bazı aileler böyle olabiliyor maalesef.

11. Sahra

Sahra Süper Üye+

Canim sanssizlik iste sevdiğimiz insanlarin ailelerini bilemiyoruz . Peki simdi ne durumdasiniz ?

12. gulsahemrah

gulsahemrah Aday Üye

Nisanlım değil. Ayrıldık malesef. 2 ay oldu ortalama. Umrunda bile değil ailesinin. Bizde artık gorusmemeye calisiyoruz. Yani gorusmuyoruz=(

ESRATAŞÇI bunu beğendi.
  13. gulsahemrah

gulsahemrah Aday Üye

Ayrildik.

14. Sahra

Sahra Süper Üye+

Kiyamam canim cok uzuldum . Ama olsun kismet hersey.
    Zaten bu ailele ile ileride de mutsuz olurdun ve sevgilim illaki bir yerde onlari savunur yada benzerlik gosterirdi . Herseyin hayirlisi canim .

15. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

Çok üzüldüm canım ya
    Sırf aileler yüzünden sevenler bole olunca üzülüyorum vallahi hele bu sorunu yaratan ailelerse

sumeyyesinan bunu beğendi.
  16. gulsahemrah

gulsahemrah Aday Üye

O ailesiyle pek gorusmuyordu. Ben ailen senin görüş diyordum. Bana onları tanisan görüşmemi istemezdin diyordu. Keşke hiç gorusmeselermis. Artık ailem de tepkili geçen gün babamla konuşmak için geldi çok kötü hissediyorum kendimi. Uzun uzun sarıldik birbirimize ağladık. Ama yapacak bir şey yok artık. Buraya kadarmis

merveyksl, Sahra ve ESRATAŞÇI bunu beğendi.
  17. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

Hakında hayırlısı yine canım sıkma canını

18. ESRATAŞÇI

ESRATAŞÇI Uzman Üye+

Ayyyy canım ya
    Bu ailesinin Sorumsuzlugu aslında cocukda bole bi durum yok sanırım

19. Sahra

Sahra Süper Üye+

Cok zor canim. Bazi ailelere aile demek bile yakismiyor aslinda..
    Ama iste senin ailende kendisi gibi bir aile guvenebilecekleri bir damat istoyorlar haliyle. Kismet bu isler boyleymis hayirlisi :)

20. gulsahemrah

gulsahemrah Aday Üye

Bende kısmet diyorum kabullenmek çalışıyorum.

Sahra bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş