1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişanlık Mı Giymeli Abiye Tarzı Mı

'Diğer' forumunda Yenigelin_ga tarafından 1 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. Yenigelin_ga

Yenigelin_ga Yeni Üye

Arkadaşlar 1 ay sonra nisanım var guzel sık bi salonda olacak ama ben nişanlık mı giysem yoksa abiye mi bilemedim. Bazı insanlar nişanlık Moda'sı geçti diyorlar sacma diyorlar kimiside salonda nişanlık giymezsen kimin nişanı olduğu belli olmaz. Kafam cok karışık fikirlerinizi alabilir miyim

merfe, Özlem, elaceyda ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. melindra

melindra Aktif Üye+

Merhaba, öncelikle hoşgeldin aramıza :) Güzel şık bir salonda olacak demişsin nişanın için bence oraya uygun kendini içinde rahat, mutlu hissettiğin elbiseyi giymelisin. Sanırım sana tarlatanlı elbisenin modasının geçtiğini söylemişlerdir. Ben de tarlatanlı elbiselerden hoşlanmıyorum kendi nişanımda tarlatansız ama kabarık duran uçuşan bi elbise tercih ettim yaz mevsiminde olduğu için. Sade bir abiye olmaz sanki sen de güzel, vücut tipine göre çok şık elbiseler bula bilirsin.;) Şimdiden hayırlı olsun :)

3. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

http://gelinolmak.com/nisan-kombinleri-4/
    http://gelinolmak.com/nisan-kombinleri-3/
    http://gelinolmak.com/nisan-kombinleri-2/
    tatlım bunlara bir bak istersen :)

4. Fzhr

Fzhr Aktif Üye+

Nisanliktan kastın tarlatanlı abiyeler heralde canım eger buyuk bi nisan olacaksa bencede gösterisli bi abiye giymen uygun olur gercektende denildigi gibi misafirlerde abiye giyip geliyo dedikleri gibi sönük kalmamalısın yakın zamanda arkadasim nisanlandi tarlatanlik nisanlik hic sevmiyodu hep ucuşan şifon abiyeler bakiyodu salon nisani oldu kucuk dugun gibiydi :D gercektende iyi ki tarlatanli almis nisanligini cunku misafirler baya abartmis :)

5. betül02

betül02 İnci Üye+

b
    bence nişanlık giymelisin canım modası geçmez nişanlığın :) sen gelinsin sonuçta herkes den farklı olman gerekir herkes abiye giyecek bence kabarık güzel bir nişanlık seç derim :)

6. bil00

bil00 Yeni Üye

Ben nisan icin kabarik nisanliklari begenemedim hic nisanligimi abiye satan bir moda evinde diktirdim herkesin cok hosuna gitmisti

Fzhr bunu beğendi.
  7. Fzhr

Fzhr Aktif Üye+

Diktirmeyle kiralama arasinda cok fiyat farki oluyo mu canim sen kaca diktirdin

8. Yenigelin_ga

Yenigelin_ga Yeni Üye

Benimde kafam cok karışık maalesef bir yandan tarlatanlı giymek istiyorum bir yandan da daha abartısız bise olsun istiyorum Bu arada hepinize cok tesekkür ederim daha yeni üye oldum fazla bilmiyorum neyi Nasıl yazacağımı cahil kaldım ☺️

Fzhr bunu beğendi.
  9. Yenigelin_ga

Yenigelin_ga Yeni Üye

Kiralamakla satın almak arasında cok fark istemiyolar ama diktirmek icin taban puan burda 1000 lira diyorlar moda evlerinde. Anca iyi bir terzi bulup guvenirsen orda uygun fiyat veriyorlar. Ama onlara güvenip sonucunda rezil olmak var

Fzhr bunu beğendi.
  10. Fzhr

Fzhr Aktif Üye+

Estagfrullah tatlim hosgeldinn :sevimli

11. bil00

bil00 Yeni Üye

Ben 1300e diktirdim ama cok memnun oldum. Sade olmasin sen gelinsin baska ne zaman susleneceksin diye dusunuyorum. Ama abartili gelinlik gibi de sevemiyorum ben.

Fzhr bunu beğendi.
  12. Yenigelin_ga

Yenigelin_ga Yeni Üye

Hosbuldum Aslı'na bakarsanız tarlatanlı Bi elbise hiç gitmediğim icin ben giymem oyle diyordum ama dün arkadaslarımın zoruyla gidip denedim ve Bi anda içinde cok heyecanlandım yani hosuma gitti. Bu sefer de ondan sonra abiyeler gözümde hep basit görünmeye başladı 1 ay kaldı ve ben hala karar veremiyorum

Fzhr bunu beğendi.
  13. Yenigelin_ga

Yenigelin_ga Yeni Üye

Peki siz birinin nişanına gitseniz tarlatanlı elbisesi olan gelin görseniz ne hissediyorsunuz yada abiyle giyende ? Yani hangisini daha cok begenirdiniz :):):) [ ifadeleri Nasıl koyacağımı simdi ögrendim bu arada ] Haha cok cahilim ya :cokkomik

14. Fzhr

Fzhr Aktif Üye+

Tatlım baya arastırma yapmalısın butun dukkanlari gez dene her tarz abiyeyi kafanda biseyler olusur üzerinde gordukce http://gelinolmak.com/forum/threads/nisan-elbiselerimiz.120/ burdanda fikir edinebilirsin :)

15. Yenigelin_ga

Yenigelin_ga Yeni Üye

Doğru söylüyorsun ya baya iyi Bi abiye tarzı diktirmem lazım en azından yani

16. Yenigelin_ga

Yenigelin_ga Yeni Üye

Cok tesekkür ederim Can'ım ☺️ ben iyice Bi araştırma yapım su vizelerim Bi bitseydi :(

Fzhr bunu beğendi.
  17. Gzmhkn

Gzmhkn Aktif Üye+

Bence üzerine giydigin an kesinlikle bu dediğin elbiseyi al canım

18. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Bence kimsenin ne düşündüğü değil senin ne istediğin önemli kabarık giymek istiyorsan öyle giy içinde kalmasın , bu senin günün çünkü , ben şahsen kabarık pembe giymek istiyorum inşallah çünkü içinde Mutlu olucam önemli olan bu zaten ;)

19. fatmaözdl

fatmaözdl Aktif Üye+

[QUOTE="Yenigelin_ga, post: 189340, member: 2]Arkadaşlar 1 ay sonra nisanım var guzel sık bi salonda olacak ama ben nişanlık mı giysem yoksa abiye mi bilemedim. Bazı insanlar nişanlık Moda'sı geçti diyorlar sacma diyorlar kimiside salonda nişanlık giymezsen kimin nişanı olduğu belli olmaz. Kafam cok karışık fikirlerinizi alabilir miyim[/QUOTE]
    Canim ben nisanlik giydim zaten herkes elbise giyiyor guzel oldu his oldu diger insanlarfan farkim oldu ;)

20. sumeyyesinan

sumeyyesinan Uzman Üye+

canım benim güzel şık bir salona gelen davetliler zaten şık giyinecekler abiyeler yarışacak bildiğin sende bir abiyeyle çıktıgında tabiki gelin kim bilinmeyecek günün yıldızı sen olmalısın bence yok ben olmak istemiyorum dersen bütün abiyeler sana feda olsun illa abiye dersende üzerinde uçuşan tülleri olan birşey tercih edebilirsin :)

Yenigelin_ga bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş