1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişanlı Kıza Bayramlık Götürme Adeti

'Diğer' forumunda sedaozer tarafından 2 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Yani genelde ayakkabısı çantası filan aliniyor ama tabi almak zorunda değilsin :) Rica ederim :)

2. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Bende nişanlı iken bi bayram geçirdik, ben normalde de bayramlık almam kayınvalidem söyledi gerek yok hiç giymediğim takımlarım var onları giyerim demiştim. O da sağ olsun bayramlık almadık die onun yerine bi künye yaptırıp gelmişti öyle geçti benimde. Kızların da dediği gibi ayakkabı çantan varsa boşuna alma yoksa alırsın bu sizin anlaşmanıza bağlı biraz..

Bestemrah2906 bunu beğendi.
  3. Bestemrah2906

Bestemrah2906 Yeni Üye

4. Bestemrah2906

Bestemrah2906 Yeni Üye

Tsk ederim bilgileriniz için:baybay

5. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Valla canım ben bişey istemedim aldırmadım da öyle bayramdan önce nişanlımla gezerken kendi ayakkabı saat pantolon tşört almıştı ama ben ona bile yok demiştim zorla almıştı. Kendin ne istersen aldır ama tavsiyem abartmadan aldır canım ;) etek yada pantolon güzel bi gömlek yada tunik bide eşarp aldıysan yeterli bence zaten Kayınvaliden maddi durumda sıkıntısı yoksa ayakkabı ve çanta da alalım kızım der.

6. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

canım açıkcası aldırman gerekenler diye bir liste yok.biz şimdi sana şunu şunu aldırman gerek desek sen aldırabilecek,söyleyebilecek misin ? şahsen ben utanırım.onun gönlünden ne gelirse onu alırsınız durumu neye yeterse.. giyecek kıyafetini alırsın,ayakkabı vs. bunlarıda alalım diye düşüncesini ortaya koyarsa onlarıda alırsınız:)allah gönlüne göre versin :opucuk

Bu Sayfayı Paylaş