1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Yüzüklerini Kim Takar ?

'Diğer' forumunda Yldzmtl tarafından 17 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Nişan tepsimi kardeş gibi büyüdüğüm kuzenim tuttu.
    Söz de beştaşı onlardan biri takmıştı ama nişan da bizden bir aile büyüğümüz taktı.Ankara'dan gelmişti dedem gibi de severim kendisini onun takmasını istedim.Hiç sorun olmadı :)

2. elaedadnz

elaedadnz Uzman Üye+

benim söz oldugu ıcın söz yüzügümü eşimin dayısı takmıştı. nişan yüzüklerimizi biz birbirimize taktık =))

3. DygDncr

DygDncr İnci Üye+

Tepsimi kız kardeşim tuttu yüzüklerimizi de çok sevip saydığımız babamın halası taktı

4. sıla çamcı

sıla çamcı Uzman Üye+

Nişan tepsimi görümcem tuttu yüzüğü müzü ise abim taktı :)

5. özlemmurat

özlemmurat İnci Üye+

canım ben nısanımda dedem takmıstı aıle de en buyuk oydu.nişan tepsımıde en yakın arkadasım tutmustu

6. fatmaözdl

fatmaözdl Aktif Üye+

Benim nisan tepsimi ablam tutti yuzuklerimizide erkek tarafindan nisamlimin dayisi takti

7. gamzeeazd

gamzeeazd İnci Üye+

Bence hiç farketmez. Kız veya erkek tarafı.
    Benim nisan tepsimi görümcemm tutmuştu nişanlımın ailesi de (kaynbabam ve nişanlımın dayisi) aile dostumuzun öz amcam gibi olan amcamn yüzükleri Takmasını istemişlerdi. amcam da yuzuklerimizi takp kesti. Çok heyecan verici bir an dı bence farkemiyor. Kim yuzuk takarsa kim tepsi tutar. Falan. Mutlu olmamzz yeter :)

8. Yldzmtl

Yldzmtl Aday Üye

Tesekkur ederim kızlar. Kimin taktiginin tabiki onemi yok ama kimse kırılmasın. Yani erkek tarafına düşerse kirilmasinlar diye ogreneyim dedim. Cok isime yaradı tesekkur ederim kızlar

9. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Anaaa bizim yüzükler yanlış takıldı ozaman :) Tepsiyi kuzenimin eşi tuttu bekar kızda vardı aslında niye ona tutturdular ki :D Yüzükleride eşimin mülki amiri taktı, erkek tarafı sayılır heralde :D

10. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Benim nişanımda nişan tepsisini kardeşim tuttu benim babam nişanlıma taktı kayınpederimde bana taktı yüzükleri canım

Büşra yağmur bunu beğendi.
  11. ladybride

ladybride Aday Üye

Canim bizde kiz tarafi Tepsiyi tutar. Kiz tarafindan biri takar.ben dayima taktirdim ve şuna dikkat ettim evliligi mutlu olan birisinin olmasini istedim hissiyat benimkisi masallah dayimlara darisi bizlere

12. Yebru

Yebru Yeni Üye

Bizdede kız tarafından bi büyük takar yüzükleri tepsiyde arkdaşın kardeşin kim istersen tutabilir :)

13. ezgialtıntaş

ezgialtıntaş Yeni Üye

Merhaba benimde 20 aralıkta nisanım var bizde kızın yüzügünü erkek tarafından bir büyük erkegin yüzügünüde istenirse kız tarafından bir büyük takar nisan tepsisini bekar ve gelinin istedigi biri tutar :)

14. Mahmus

Mahmus Yeni Üye

Bizde kız tarafından biri takıyor benim nişanımda tepsiyi kardeşim tuttu yüzüklerimizi de dayım taktı

15. Nerec

Nerec Uzman Üye+

Bizde kız kardeşim tepsiyi tuttu , kayınpederim de güzel bi konuşma yapip yüzüklerimizi taktı:)

16. Betül

Betül Süper Üye+

Tepsiyi kardeşim tuttu , yüzükleri de dedem taktı :)

17. busrabc

busrabc İnci Üye+

Biz yüzüklerimizi kendimiz birbirimize taktık babamın isteğiyle, ikimizin babasıda yanımaza geldi tepsiyi kardeşim tutuyordu sevgilimin babası bana yüzügü verdi, benim babamda ona, her zaman beraber olacağımıza söz vererek taktık yüzüklerimizi çok güzel oldu :)

18. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

bizimde tepsiyi kardeşim tuttu babalarımız ve dedelerim geldi bi dedem takacaktı fakat takamadı :cokkomik sonra eşim sağolsun ikimizinkini de taktı:asik

19. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Tepsimi kız kardeşim tuttu. Yüzüklerimizi de dayıcım taktı iyikide dayım taktı çok severim birtanem o benim :* kurdalemizide de cami hocası kesti :)

20. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Nişan yüzüklerimi abim taktı :) abim ikinci babamdır benim :) beni okutan Yanımda olan arkadaş gibi :) hala beni göğsünün üstünde uyutan yufka yüreklimdir :) bu yüzden abim taktı :)

yeni_gelin, Özlem, Maşuk ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş