1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Tepsisi (=

'Diğer' forumunda yildiz tarafından 20 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ahahaha kendim yaparken daha çok heyecanlanırım yaaa ayyy tamam bende kendim yapacağım el emeğim olsun saklarım :komik:komik:alkis

asltrk bunu beğendi.
  2. asltrk

asltrk İnci Üye+

Yap valla canım dediğin gibi el emeği daha da kıymetli oluyor:gulumse Ben damat fincanını da kendim yapmıştım özene özene baya uğraşmıştım onunla da :komik

cerensever bunu beğendi.
  3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ayy bende onu kendim yapmayı düşünüyorum aramızda kurduğumuz komik cümleleri yazarım dedim güzel bir hatıra kalır :komik

asltrk bunu beğendi.
  4. asltrk

asltrk İnci Üye+

evet güzel olur canım :gulumse bende bizimki koyu beşiktaşlı diye amblemini çizip beşiktaşla ilgili yazılar yazmıştım :komik

cerensever bunu beğendi.
  5. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bizimki Fenerbahçeli özellikle babası ikisinede Fenerbahçeden bardak almak istiyorum :komik:komik

asltrk bunu beğendi.
  6. asltrk

asltrk İnci Üye+

O zaman sende benim gibi fincan yap ya da yaptır çok sevinir:) gerçi o akşamın heyecanıyla fark edemeyebilir bizde öyle olmuştu:komik

cerensever bunu beğendi.
  7. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ahahaha valla o akşamın heyecanıyla ben bile farkedemeyip o bardakları başkalarına dağıtırım yaparım ben öyle şapşik şeylerr çok heyecanlı birşey yaaa :asik:rolleyes::rolleyes::p:alkis:alkis:alkis

8. kızkulesi

kızkulesi Aktif Üye+

Daha çok zaman var ama nişan tepsim şimdiden hazır çok beğenince dayanamadım aldım :asik:asik:asik

Maşuk, aytenengin ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  9. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

İnanılmaz güzel :asik:asik herşey gönlünce olsun prensesim

cerensever bunu beğendi.
  10. cerensever

cerensever Uzman Üye+

teşekkür ederim inşallahh bebeğimmm :asik:asik

Özlem bunu beğendi.
  11. Özlem

iş yeri arkadaşımın kardeşinin nişanında böyle bir şey kullandılar aşık olmuştum ona hey gidi bizim zamanımızda yoktu bunlar :cokkomik:cokkomik 6 sene geçmiş benim nişanın ardından :)

cerensever bunu beğendi.
  12. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ooooo 6 sene mi :alkis:alkis maşallahh o zamanda eminim bu kadar güzel şeyler vardır yapmışsındır sende yahuu :p bende çok seviyorum ya hatta nişan konseptim direk böyle ahşap üzerinemi olsa diye düşünmüyor değilim:alkis:asik

Özlem bunu beğendi.
  13. Özlem

valla ne konsept ne başka bişi hiç bişi yapamadım lise sondaydık aklım bir karış havadaydı ah şimdiki aklım olsa neler yapardım :D kuyumcudan aldığımız nişan tepsisi bildiğin gri renkli parlak tepsi içi kırmızı kadife kumaş yüzük kutuları var çiçekler falan üstünde :D:D

cerensever bunu beğendi.
  14. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ahahahah o zamanlarda onlar güzelmiş bacım napcan yani onlar modaymış önceden zaten masaymış organizasyonmuş yoktu ki şimdi şimdi mode oldu ben hobi diye seviyorum diye istiyorum yoksa çevremde çoğu kişide yapmadı vallahh şimdiki aklınla o günleri boşver daha güzel şeyleri şimdi yap :D:D:alkis

Özlem bunu beğendi.
  15. Özlem

Öyle yapıyorum kuzum o zamanlar yoktu olmadı şimdi yeni yeni çıkıyor :) moda oluyor böyle şeyler içinizde kalacağına yapmak en güzeli hatıra olarak kalıyor :)

cerensever bunu beğendi.
  16. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen canım benim bende içimde kalsın istemem böyle şeylerede meraklıyım organizasyon masa düzeni falan süsler ondan inşallah gerçekleşicek :sevimli:sevimli

Özlem bunu beğendi.
  17. Özlem

İnşallah her şey gönlünce olsun prensesim :):) :*

cerensever bunu beğendi.
  18. cerensever

cerensever Uzman Üye+

amin inşallah canımm benimm :*:*<3

Özlem bunu beğendi.
  19. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

5C91F003-200B-4F06-91F4-F06C96AA6578.jpeg
    Konsepte uygun olan herseyini kendi ellerimle hazırladığım nişan tepsim kızlar :)

20. Özlem

çok hoş çok güzel olmuş :)

Dilan62 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş