1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Saçı

'Gelin Saçı' forumunda Aylin tarafından 12 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

78a80232-8ba4-4e69-a4bd-7b8ccd32e1e8.jpg 2017-nisan-sac-modelleri.jpg braided-hair-models.jpg düğün-için-örgü-saç-modeli-4.jpg images (1).jpg Jennifer+Lawrence+Updos+Braided+Updo+wmqeH5y_O_Ax.jpg sarı-örgülü-nişan-saç-modelleri-2014.jpg en sevdiklerimmmm çok güzellerrr :asik:asik

NeslihanM, Büşra yağmur ve mldfyz bunu beğendi.
  2. melodika

melodika Uzman Üye+

3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

melodika bunu beğendi.
  4. melodika

melodika Uzman Üye+

Çok teşekkür ederim canım benim :arzula

cerensever bunu beğendi.
  5. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

melodika bunu beğendi.
  6. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Kızlar 4. Ayın yani nisanın sonunda nişanım var ve ben saçlarımı boyatmayı uzun süreden beri iştiyorum bügünde kadar saçımı hiç boyamadım ama hep içimde bir heves vardı saçımın rengi siyah :) ombre tarzında birşeyler yapmayı düşünüyordum hep Nisandan önce saçımı boyatmam büyük risk mi sizce ? bir boyamda iştedigim renk tutar mı yani renk oturur mu ilk boyama olduğu için akma gibi bir problem oluyor mu ?saçımın açılması lazım yanar yıpranır diye de korkuyorum :) sizce ne yapmalıyım kuzular :)

bsyl bunu beğendi.
  7. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Canım düğüne yakın bende ombre yaptırıcam öncelikle ombre düşünüyorsan ki saçını hiç boyatmadiysan ombre yapmanı öneririm boyasız saca ayrı bir güzel oluyor ikincisi güvenilir bir kuaföre yaptır saçını ucuz diye yaptığı işleri görmediğin kuaföre yaptırma yanmaz o zaman süre açısından da 1 buçuk ay önce boyatmak uygun geçen kuaföre sordum o söyledi :)

Dilan62 bunu beğendi.
  8. melodika

melodika Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım inşallah seninde istediğin gibi içine sinen bir model olur :arzula

Dilan62 bunu beğendi.
  9. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Dilan62 ve melodika bunu beğendi.
  10. melodika

melodika Uzman Üye+

Teşekkür ederim kuzum :* saç düşüp açıldıktan sonra bir anlamı kalmıyor benim saçım kolay şekil alıyor sıkıntı olmadı akşamın da aynı duruyordu :D senin nişan saçın da çok güzeldi :* bakalım düğün de napicaz :)

bsyl ve Dilan62 bunu beğendi.
  11. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Zaten saç diplerine bulaşmak iştemiyorum :) kuzum sevdicegimin kuzeni kuaför yaptırırsam ona yaptırıcam :) benim şimdikilikten boyatmam lazım o zaman :)

bsyl bunu beğendi.
  12. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

İnsallah kuzum :)

melodika bunu beğendi.
  13. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Aynen öyle canım :)

14. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Ne güzel kuzum bozulmadıysa :asik çok teşekkür ederim ben yavrum ben düğüne taç istiyorum sanırım piremses olmak istiyorum :p:p:alkis

melodika bunu beğendi.
  15. melodika

melodika Uzman Üye+

Ne demek canımcım :* biz zaten piremseziz ama taçlandırmak istiyorum diyorsan o başka :arzula beğendiğimiz modelleri uygun başlıkta paylaşırız fikir olur :cak

bsyl bunu beğendi.
  16. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Ay tesekkurler :arabeni:arabeni:asik:asik Aynen canım biraz rahatsizim kendimi toplayayım paylaşıcam:)

melodika bunu beğendi.
  17. melodika

melodika Uzman Üye+

Geçmiş olsun canım tamamdır :*

bsyl bunu beğendi.
  18. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım:*

Bu Sayfayı Paylaş