1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Organizasyonunda Değişik Neler Yapılabilir?

'Diğer' forumunda gizemozcann tarafından 20 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen canımcımmm zaten çoğunun artık internette elle yapma videosu falan var basit yani :) sen yaparsın zaten ya elinden her iş gelir :D:D :*

Özlem bunu beğendi.
  2. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

sağol kuzucugum

cerensever bunu beğendi.
  3. Mgulay74

Mgulay74 İnci Üye+

Screenshot_2017-11-28-14-45-25.png buda nişan masam evde bukadar oluyor salon istiyordum olmadıevde küçük birşey yaptıkböyle şeyler hep hayalimdi büyük nisan yapamayinca sağolsun nisanlim daiçinde kalmsin yapalım elimizden geldiğince dedi bu arada nişan suslerini bizzat nisanlim yaptı şişe üzerini mendil suslmeyi de ben yaptım masa dekorasyonu da tamamen bize ait kızlar :)

aytenengin, muncuk, mrvchn ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  4. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

birlikte,emeğinizle yapılan herşey daha güzeldir canım. masan da çok güzel gözüküyor allah tamamına erdirsin :)

aytenengin ve Mgulay74 bunu beğendi.
  5. Mgulay74

Mgulay74 İnci Üye+

Emegimizle yaptık evet daha güzeldi taki o masayı birbirine girmiş halde görene kadar hatırlayınca bile üzülüyorum :-(

Deniz Medine bunu beğendi.
  6. Esra95

Esra95 Yeni Üye

7. Esra95

Esra95 Yeni Üye

Yorumu yanlıs yere yazmış olabilirim buraya tekrardan yazıyorum kızlar ben düğün salonunda nişan düşünüyorum bu yaza fakat sözlüm de ben de oynamayı hiç sevmiyoruz düğün salonu olacak mecbur kalabalık oldugumuz için pasta kesme slayt gösterisi dısında nişanı dolu gösterecek değişik aktiviteler neler olabilir fotoğraf köşesi ve masa hazırlayacağım böyle süslemeler dısında yapacak aktivite arıyorum düğün gibi olsun da istemiyorum değişik fikirlerinizi bekliyorum

Bu Sayfayı Paylaş