1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Nerede Olmalı

'Diğer' forumunda gelindamlaa tarafından 19 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Aynen kuzum davetiyeyi yaptırıcam pastayı da dediğin gibi yaptırıcam çok mantıklı pastanın öyle olması nişan masasını hazırlıycam sonra keyfime bakıcam :)

cerensever bunu beğendi.
  2. cerensever

cerensever Uzman Üye+

tabiki de unutma o gün senin günün senin içine nasıl sinecekse sen nasıl keyifli olacak öyle yap iyice düşün araştır pintereste falan bak çok güzel fikirler var sonrası kolay :)

Dilan62 bunu beğendi.
  3. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Kuzum pintereste hiç aklıma gelmedi doğru diyorsun :) herkesi düşünüp kendimi düşünmeyi unuttum :)

cerensever bunu beğendi.
  4. İrem97

İrem97 Yeni Üye

Merhabalar ben yeni üye olduğum için konu açamadım banada yardımcı olursanız çok sevinirim ben de 6 ay önce sözlendim mayıs ayında da nişan yapacaktık ama şimdi nişanı aile arasında evde yapalım diyoruz sizce nasıl olur çok mu tuhaf karşılanır evde nasıl bir organizsyon yapabiliriz banada yardımcı olursanız çok sevinirim

cerensever, Heyecanlıkişilik ve Özlem bunu beğendi.
  5. Mgulay74

Mgulay74 Yeni Üye

Valla cnnmm bnede söz nisan bir evde yaptım güzel bir masa hazirladim elimden geldiğince tabi bizim geçen sene mirac kandiline denk geldi duali oldu gayet de güzeldi bana göre :) herşeyi kendim yaptım daha az maliyetli ve zevkli oldu aile arasiydi benimde birinci derece akrabalar vardı sadece:)

İrem97 bunu beğendi.
  6. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

benim nişanımda kardeşimin nişanı da evde oldu canım tuhaf karşılanmaz neden karşılansın ki

İrem97 bunu beğendi.
  7. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik İnci Üye+

Az kişi geliyorsa sorun olmaz bence evde de dışarda da yapılıyor nişan hiç tuhaf karşılanacağını sanmıyorum

İrem97 bunu beğendi.
  8. İrem97

İrem97 Yeni Üye

9. İrem97

İrem97 Yeni Üye

Altı ay önce söz yaptık sözlüm polis olduğu için çok fazla zamanımız olmadi nişan organizasyonuna zaman yoktu bizde mayıs ayı içinde nişan düşünmüştük şimdide durum değişti insanlar farklı bir tepki mi verir diye çekindim açıkçası evde nasıl bir organizasyon yapabilirim bana fikir verirseniz çok mutlu olurum

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş