1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Nerede Olmalı

'Diğer' forumunda gelindamlaa tarafından 19 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Merhaba arkadaşlar ben bir daha ki yaz nişanlanıcam nişanı evin önünde mi yoksa salondamı yapmalıyım salonda yaparsam gelinlik modelinde straplez nişanlık tercih etmeliyim sanırım :) sizinde fikirlerinizi bekliyorum..

merveyksl bunu beğendi.
  2. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

@Seda senin fikirlerin ve yorumların da önemli :)

3. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Merhabalar, öncelikle nişanının nasıl istediğine karar vermelisin. Ayrıca salonda olan nişanlar da balık model nişanlık tercih eden de kabarık model tercih eden de :) Dolayısıyla bu tamamen senin zevkine kalmış bir durumdur ;)

4. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Vücüdum zayıf ama hafif kalçam var balık model tercih edersem kalçam ve arkam çıkacak bunuda benim sözlüm istemez izin vermez :) o halde ben kabarık giymek durumunda kalıyorum ☺

5. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

bu senin zevkine ve vucuduna bağlı canım :))

6. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Sizin fikirleriniz de önemli :)

7. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

Yere ve mekana gore degisir aslında benim nişanım salonda olmuştu ve balık model tercih etmistim bu arada a kesim elbise modelleride gayet şık duruyor fikir almak istersen kıyafet konusunda bzim giydiklerimizden ilham alabilirsin vucuduna gore olmasinada ozen gosterirsen fıstık gibi olursun ;)

sedaozer bunu beğendi.
  8. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Fikirlerinizi göz önünde bulunduracağım :) salonda olsun istiyorum ben annem de öyle istiyor ama annem salonda daha fazla takın olur diye salonu düşündüğünü açıkladı ☺ ahh ahh

9. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

O zaman kendimden örnek vereyim benim de daha nişanım olmadı :) Bizim memleketteki evimiz bahçeli ben kapının önünde nişan yapmak istiyordum. Çünkü sadece akrabalarımızın katılacağı bir tören olacak. Eve sığmıyoruz o yüzden kapının önünde istiyordum. ancak hava şartları buna müsade eder mi bilmiyorum. Kasım ayında olacağı için nişanımız o ay da malum soğuk olacaktır :( O yüzden kafe tarzı bir yer de de yapabilirz. Ben nişanımda çok kabarık olmayan gögüs altımdan açılan romantik bir elbise giyinmek istiyorum :)

sumeyyesinan ve merveyksl bunu beğendi.
  10. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

Hımm bence senin daha cok ne istedigin önemli tabikide ailenide dinle kesinlikle fikirlerinide al ama icine sinen birsey olsun bir kere oluyor bu mutluluklar :)

11. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Hayy sen çok yaşa ben de öyle birşey düşünmüştüm :) straplez hastasıyım ama onu göz arda edemem :) fazla şahşahalıya da gerek yok diye düşünüyorum ama gece gözler bizim üzerimizde olacak başrolde de biz olacağız biraz dkkatleri üzerimize çekmemiz gerekiyor dimiii :)

12. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Teşekkür ederim :) tabii ki onların da isteklerini dinliyorum ortaya karışık bişeyler yapacağız artık :)

13. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

Hadi hayırlısı sac ve makyaj ayakkabı üzerine konularımızda var bakabilrsin :)

14. pinarpinar

pinarpinar İnci Üye+

Sen salonda mı yapılmasını istiyorsun yoksa kapının önünde mi önce ona karar vermelisin sonra seçtiğin mekana göre nişanlığına karar vermelisin

15. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Saç ve makyaj aklımda :) onlar hazır yer ve kıyafet aklımı karıştırıyordu :)

16. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Annem ve ben salon istiyoruz annem takı açısından ben de caddenin önünün kesilmesini istemiyorum çok işlek :) ve sözlümün de benimde cevremiz oldukca geniş :))

17. sumeyyesinan

sumeyyesinan Uzman Üye+

ah bebeğim mayısta oldu benim nişanım bahçede olacaktı aynen ama hava şartlarından evde oldu gayette güzel oldu ay :D

18. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

Tamamdır damlacım sormak istedigin baska seyler varsa yardımcı oluruz ;)

gelindamlaa ve sumeyyesinan bunu beğendi.
  19. sumeyyesinan

sumeyyesinan Uzman Üye+

ortada bir karar var ama biz kendimizi mi yoruyoz ne :D :p

20. gelindamlaa

gelindamlaa Aktif Üye+

Teşekkür ederim canım benım :)

merveyksl bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş